Toplumumuz nemfomani hastaları hakkında neden önyargılı?

ben bi nemfomani hastasıyım..bu durumu şuana dek paylaşmaktan korku duydum.. neden insanlarımız bu kadar önyargılılar?

nemfomanilerin türkiyede yeri yokmu?

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• acil şifalar diliyorum kardeş... " nemfoman bir kadının günlüğü " filminden sonra bunun gerçek bir hastalık olduğunu anladım ve saygı duymaya başladım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sonuçta hormon bozukluğu nedeniyle meydana gelen bir hastalık nemfomani. Elinde olan bir şey değil. Türkiye'de hastalığın nedenine bakılmazksızın direk tolarak insan davranışlarına göre değerlendirildiği için ve nemfomani hastası olan kadınlar isteklerini tatmin etmek için sosyal kuralları hiçe saydıkları için yadırganıyor. Tabii dediğim gibi bunun nedenine bakıldığında o kadar yadırganmaması gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Şimdi sen tiksiniyordun geçen sorunda?

nemfomani hastasıyım diyorsun :))) gerci lesbiyenim der kurtulursun :))

4|0
    2|0
    • "üreme organının şeklini beğenmiyor olmam ona karşı kayıtsız olduğum anlamınamı geliyor? karnı yarık yemeğinin görüntüsünüde beğenmiyorum ama lezzetli..." cevabını vermiştim az evvel

• :))) bişi demiyorum tamam

• nemfomani ağır bir hastalıktır. bu teşhisi doktorlar mı koydu sana yoksa sen kendinin bu hastalığa yakalandığını mı düşünüyorsun?. Eğer doktorlar koyduysa teşhisi, sana bununla nasıl başedeceğin konusunda da bilgi vermiş olmaları gerekir.

0|0
    0|0
  • nemfomani misin yoksa sadece yasin geregi hormonlarin tavanda oldugundan mi boylesin ? nemfomani cok cok da yaygin degil aslinda, genelde baska sorunlarla karistirilan bir durum. cinselligin normaline alisamayan bir toplumdan bahsediyoruz, escinsellik ya da en ufak fetiszm bile hala tabu olabiliyor.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle..Fazla masturbasyon yaptığı için psikologlara sapık olup olmadığını soran kadınlar var türkiyede

• Sen sanırım ya daha çok gençsin ya da Türkiye'de yaşamıyorsun.Türk toplumu genelde muhafazakar bir toplumdur ve özellikle kadınların cinselliğini tabu sayar.Erkekler birbiri arasında ya da bazen kadınlarla konuşur ama aslında kadınların konuşması bu konu hakkında hoş karşılanmaz.Aynen böyle yani.

0|0
    0|0
  • İstemediğin zamanlarda farklı mekanlarda farklı yerlerde mi geliyo genelde peki isteğin ?

ogzhn55@gmail.com facebook da da bu şekilde ararsan ekleyebilirsin konuşabiliriz..

0|0
    0|0
  • buna hastalık olarak bakamayan insanları önyarıgılı olaraka suçlamak gerekir..gerçekten böyle bir durumdaysan çaresininde ne olduğunu araştırabilirsin..

0|0
    0|0
  • bu teşhisi sen mi koydun bir uzman mı ?

0|0
    0|0
  • Belkide KEndini Hasta Zannedi0sundur .

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hesap dökümünü görelim

ona göre teşis koyabiliriz

0|0
    1|0
  • korktukları için önyargılar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaşından kaynaklanan hormonlarının arzular şelale durumda olmasından kaynaklanıyor canım bu eminim .. link sana yeteri kadar bilgi verir bu link

1|1
    0|0
  • Kişisel fikrimi söyleyip yorum yapsam... Beni de Başroldeben gibi engelleyeceksin... En iyisi yorumsuz kalmak...

3|0
    2|0
  • Bu hastalıkta ani değişken ruh halleri de oluyor sanırım.

2dk önce mide bulandırıcı buluyorum dediğini 2dk sonra vazgeçilmezim diyebiliyorsun.

3|0
    1|0
  • Tabiki var ama bu sonucta bir rahatsızlık..Seks bağımlılığı terapilere katılmanı öneririm..Farkında olmakla güzel bi yerde duruyorsun zaten yol katedebilirsin

1|0
    0|0
  • Üreme organından tiksinen bir seks düşkünü.

İlginç

3|1
    4|1
  • NeeeeeeeeMiiiiiiŞşşş

0|0
    1|0
  • hiç bitmeyen çiftleşme arzusu.hayvanlarda kızgınlık döneminin sona ermemesi durumudur. bilmeyenlere açıklama yapayım

2|0
    0|0
  • Toplumumuz bir çok şey hakkında ön yargılı. Salt nemfomani hastalarına karşı olan bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Cinselliğin kökten tabu sayıldığı bir ülkede nemfomani olmak oldukça zor olmalı. Psikolojik yardım almalısın, en önemlisi de kendi kendine tanı koymamalısın.

Yine de acil şifalar diliyorum.

1|0
    0|0
  • bu teşhisi kendi kendine koyduğunu düşünüyorum. nemfomani çok ağır bir durumdur. seksi sevmek, arzulu bir kadın olmak nemfomani demek değildir. ara ara ben de nemfomanik ataklar yaşıyorum hastalığım dolayısıyla. eğer bir doktor bu teşhisi koymamışsa kendine buna inandırma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...