Lezbiyenim ve çok yalnızım...

Lezbiyen olduğumu farkedeli bir buçuk yıl kadar oldu ve erkeklerle bağımı iyice kopardım. Erkeklerden hiç bir şeklilde hoşlanmıyorum. Ne yapmalıyım kimle konuşmalıyım nasıl aşkı bulabilirim bilmiyorum sadece yalnız kalmak istemiyorum artık. Sadece kendim olmak istiyorum bir kıza karşı o kadar

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle profilini gizlemeden yazdığın için seni ayrı bir yere koydum dostum.. kastettiğin yalnızlık kendini olduğun gibi ifade ettiğin için yaşadığın sosyal yalnızlık mı yoksa sadece aşk mı aradığın? kastettiğim kesinlikle saçma sağan barlar eğlence mekaları değil. ama aynı durumu paylaşan insanların bir arada olduğu bir çok sosyal medya alanı da var. ben bir (tanımını öyle yapacaksan eğer) eçcinsel değilim ama benim bile çevremde bir çok (sevdiğim ve güvendiğim) dostlarım var. sanırım senin durumunun daha çok sosyal olmayışınla ilintisi var.

0|0
    0|0
    • çevremde benim gii kimse yok belki de var ama ben anlıyamıyorum. benim istediğim tek şey benim duygularımı yaşamış beni anlayabilcek birisi kimseden bir beklentim yok belkide benim gibi biriyle konuşursam geçer bu durum bilmiyorum. Kendini gizlemenin bir manası yok yardım almak istiyosam kendi kimliğimle konuşmalıyım.

• hayır hiçbi zaman istemedim ailem beni değiştirmek için uğraştı psikolojik destek , erkek arkdaş vs. ama ben buyum dedim ve onlarda kabullendi eninde sonunda.

• kişinin kendisini kabul etmesi ve bunu sosyal ortama taşıması en önemli adımdır. senin durmunda olup da bunu sakladığı için aynı sıkıntıyı çekenler daha çözümsüzdür. senin bu durumu ailen ve sosyal çevrenle paylaşabilmen hem takdir gerektiren hem de doğru bir tavır. zamanla her şey yoluna girecektir. arkadaş ne sosyal çevren geliştikçe her şey akarını bulur. zor kısmı geçmişsin zaten.

Erkekler Ne Diyor 21

• 1.5 yıl önce hangi erkek senin erkeklere olan güvenini kaybettirdi sonra sende kız arkadaşlarında sevgiyi gördün ?

yada baktın erkek yokta mı kızlarla ilgileniyorsun dicemde lezbiyenlerde genelde güzel oluyor kendilerini ziyan ediyor güzelim kızlar :D neyse yolun açık olsun :)

0|0
    0|0
    • fazlasıyla güven problemi yaşadım aslında :D aynen dediğin gibi oldu kızlarda buldum sanki o güveni ve ilgiyi

• kızlarda her zaman bulursun o güveni ve ilgiyi.Kabul etmek gerekirki kadınlar daha çok duygularıyla hareket ederler ( he tersleri pistir ayrı mesele duyguyu keser atarlar :D ) işin muhabeti bir yana ben ve benim gibi düşünenler seni yadırgamaz ( ama güzel kızları yadırgıyorum yukardada dediğim gibi :D ) tabi burda şuda önemli sen bunu kaçış yolu olarak görüp lezbiyenliği seçiyorsan ve partner buldugunda da bu sefer kaçış yolu olarak bir erkeği görebilirsin :)

• bence illa bir yolun yolcusu olman gerekmiyor doğru dediğin birini bulana kadar kız ya da erkek bekle elbet çıkar karşına seni sevicek ya da değer vericek biri ama unutma her erkek biraz odundur beklentilerinizin sonu bir yerde gelsin :D sonsuza gitmesin :=)

• lez barlara takıl

0|0
    0|0
  • aktıf pasif ona gore bulman gerekıyor

0|0
    0|0
  • hiç erkek arkadaşın oldumu?

0|0
    0|0
  • Öncelikle erkeklerden nefret etmemelisn. Birinci tavsiyem bu. Ikincisi herkese söyleme fislanilan biri olma gerisi gelir

0|0
    0|0
  • İnternet üzerinden lezbiyenlerle arkadaşlık kur onlar yönlendirir seni..

cut.

0|0
    0|0
    • internet üzerinden de bulamıyorum ki hiç denk gelmedi öylle birisi ...

• peki farkettirmem için ne yapmam gerekiyoo

• çok samimi ve güvendiğin kız arkadaşlarınla durumunu paylaş, internet üzerinden lezbiyen oldugunu gizleme, yoksa kimse farkedemez seni... gerekirse başka bir hesap aç oradan belli et öyle oldugunu.

• Ben de lezbiyenim. Çok yalnızım.

2|0
    0|0
  • neden lezbiyenlik sana gerçek tatları yaşatabilcek bir erkek denk gelmedimi hiç farklı duyguları yaşatabilcek

0|0
    0|0
    • her erkek aynı şeyi söylüyo ama saçma bence. bir erkekyaşatmadıysa diğerleride yaşatmaz ki yaşatmıyoda

• sen gerçek duygularla herşeyi yanyana paylaşarak hzuurla mutlulukla karşılıklı arzularla hazlarla paylaşabilcek bir erkek bulamamışssın o yüzden arayışını kadınlara kadın vücuduna çevirmişssin peki lezbiyenlikte seni en çok ilgini çeken ne kadın vücudunda kadında

• Yasina gore olur kendine. Guven ve erkeklere dolas gez eglen veya ailene soyle sana kismet bulsunlar

0|0
    0|0
  • içinden nasıl geliyosa öyle yaşa dediğin gibi kendin ol

0|0
    0|0
  • Bu işlerden vazgeç bnce

0|0
    0|0
  • cinsiyet değiştir erkek ol bulursun o zaman kız sevgili :)

0|0
    0|0
    • o kadar para bulsam kız halimle kız bulurdum ya:))

• ahahaha tamam o zaman sen bulunca banada haber ver:D

• neyse ben bulamıcam .. sıramı sana veriyorum :D

• ne diyim ki ben sana

0|0
    0|0
  • al bir tane daha :D

söz sende doğuş reyiz :

youtube.com/watch?v=rAVJPnG1U68

0|0
    0|0
  • sen adamına denk gelmemişin bir gece zorlasın senı düzelirsin arkadaş

0|0
    0|0
  • doktora git bence ya da bir erkekle yakınlaş önce et ete deyecek girecek içeri çubuk

0|0
    0|0
  • bence kucukten kendını alıstırmalısınn

kız gıbı erkeklerden baslamanı tavsıye edıyorum

0|0
    0|0
  • kesin öyledir :)

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan sıkıntı yok da

0|0
    0|0
  • umarım duzelırsın ya :(

0|0
    0|0
  • bir şey soracam nasıl farkına varıyonuz birinden filanmı hoşlanma oluyor:?

0|0
    0|0
    • sürekli ondan ilgi görmek istedim benerkek arkadaşını kıskanıyorum hep mesela

• çok çok yakın arkadşaız ve böylehissettiğimi de biliyo yinede uzaklaşmadı benden kafa karışıklıığı yaratıyo

• ALLAH kimsenin başına vermesin bu tarz olayları.zor ama sunu biliyom lezbiyen kızlar çok güzel oluyor ondan herhalde:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende gayim

0|1
    0|0
  • erkekler çok igrenç dimi sende benim gibi düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • açmi p*rno gördüğün penis sende bir etki yaratıyosa normalsın boşalma isdeğin falan geliyosa seninki ruhsal çöküntü sadece

0|0
    0|0
  • ben sevgilimi bir arkadaşım sayesinde görmüştüm ve tanışmıştım...gey barlar, lezbiyenlere özel tanışma siteleri diycem ama o tür şeyler bana pek güvenli gelmiyo.. İstanbul gibi kalabalık bir yerde kalabalık bir üniversite okuyosan da işin kolaylaşabilir gibi ama işte ben de bilmiyorum ki ya illa ki olur bişeyler sıkma canını...

0|0
    0|0
  • bnde öyleym muhabbet etmek ıstyorum cevap verır mısın bana.

0|0
    0|0
  • Bir arkadasim var yardimci olayim istersen

0|0
    0|0
  • bende lezbiyenim

0|0
    0|0
  • kız üzülme ben heteroyum o kadar erkek arasında bende yalnnızım :)

0|0
    0|0
  • Lezceye gir bulursun illaa

0|0
    0|0
  • bak canım et ete değecek yani böyle ışte bizler bir kadın ve erkek ile geldik dünyaya yani bir kız ne kadar mutlu edecek seni kötü hissetmeyecek misin

0|0
    0|0
    • hissetmiyorum daha önce yakınlaştım bir kız arkadaşmla ve gayet mutlu etti beni erkeklere dokununca hiç bişey hissetmiyorumki..

• bak dini açıdan araştır ver kararını. bence olması gereken bir kadın ve erkek beraberliği

Yükleniyor...