Erken boşalma mıdır bu?

eşim erken boşalıyor daha önce cinsel ilişki yaşamadığım halde benden önce boşalıyor ve onun dha önce cinsel hayatı olmuş bekarken bilgisayarında (benden çnceki tarihlerde) kızlarla videolarını görmüştüm büyük kavgalar etmiştik. neyse sorun bu değil sorun bende mi onda mı anlamadım yardımcı olur musunuz

Güncellemeler:
ön sevişmeyi saymazsak 10 dkkika

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalma 10 dk mı daha ne istiyorsun 2dk içinde boşalan insanla duydum sen sesinin çıkarma 10dk da boşalır biraz beklersiniz 15 dk gibi sonra yine başlarsınız hanfendi şikayet etme bence gayet iyi ,tamam bizde 45 dk sürsün istiyoruz ama olmuyor işte sizleride anlıyoruz ama erkekler fazla dayanamıyor bu konuda tavsiye olarak şunu söylerim enerji içeçeği var buzerr diye onu yudum yudum aralıklarla içsin 15-20 dk ya yaysın sonra o 10dk olursana 30dk bizim arkadaşda etkili olmuş bunu dene derim :))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 10 dakika erken boşalma değil aslında... Bu süreyi kolaylıkla uzatabilir, bencillik ediyor sadece...

1|0
    0|0
    • boşalınca kalkıyor giyin diyor

• ne yapmalıyım

• Eşinle konuşmalısın... Orgazm olmadığını ve bu durumun her geçen gün cinsel hayatınıza olumsuz yansıyacağını söylemelisin...

• bencvillikten başka bişey değil

1|0
    0|0
  • ya sende adamı tahrik etme

1|0
    0|0
    • ben acemiyim hemde fazlasıyla herşeyi o öğretiyor diyebilirim çekindiğimden zevk bile alamıyorum

• onlar benden çok önce demiştim arkadaşım ben zevk alamıyorum bilmiyorum sorun ne

• buldum başka pozikyonlar dene sende

• 10 dk çok kötü değil hatta iyi bile bir çok insan için, ama b arada seni başka yollarlada uyarmayı bilmeli ?

0|0
    0|0
    • tam zevk almaya başlıyorum herşey bitiyo devam edelimde diyemem

• hayır ön sevişmeden sonra 5-10 dakika uğraşıyor ben çok fazla acı hissediyorum galiba kendimi kasıyorum bu sıra ıslaklık kalmıyor tabiki tam korkum geçiyor yapabilirim derken girince o boşalıyor

• acı hissediyorsan vajinan yeterince ıslanmadan o girmeye çalışıyor anlaşılan birbirinize ayak uyduramıyorsunuz anlaşılan .?senin ıslanma ve onun erekte halini iyi ayarlamanız lazım

• hemen hemen her erkekte olan bir sorun erken boşalma. fakat evlendikten sonra tedavi olundugu taktirde bu sorun ortadan kalkıyor. kadınlarında erkeklerde şikayetci olduğu noktalardan birisi erken boşalmadır.

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzatın o zaman ve erkek arkadaşın direk boşalmaya değil zevk almaya odaklansın... Bir de sanala çok alışmış mastürbasyona alışmışsa illa ki etkisi olur, zamanla atlatabilir..

0|0
    0|0
  • Bence o acele ediyor birqz daha uzatın ve

Senin rahat orgamz olacağın pozisyonlara öncelik

Verin önce sen boşal.bence yapıyormusunuz bilnem

Ama öncesinde sana oralı fazla yapsın

1|0
    0|0
  • Türkiye ortalamasına göre gayet iyi ama erken boşalma stres ve de moralizeden kaynaklanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • 10 dk iyi bir süre

0|0
    0|0
  • zamanla taşlar yerine oturur bence aceleci davranma

0|0
    0|0
  • sorun yok yola devam :)

0|0
    0|0
  • çokmu erken boşalıyoyani...

0|0
    0|0
  • Saatler sonra boşalan yoktur zaten o yüzden iyi

0|0
    0|0
  • Gayet iyi yahu. Sebil mi bu?

1|0
    0|0
  • geciktirici kullanın adam olun :P

0|0
    0|0
  • iyi bir zamannnnnnn

0|0
    0|0
  • bunun adı erken boşalma girdikten sonra mi 10 dk

0|0
    0|0
  • geçiktirici krem al ozman eşine 30 45 dk sürüyor boşalma tatlım yani;)

0|0
    0|0
  • 10 dk çok erken değil

0|0
    0|0
  • hasta demekki adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir şey sormak istiyorum daha önce bir başka kişi ile birlikte olmadığına göre bunun erken boşalma olduğunu nerden biliyorsun neyle kiyasliyorsun ? Benim herifte 2 saatten aşağı boşalmıyor ne yapacağız her kişi farklıdır 1 dk da boşalan da var 10 dk da boşalanda var çevren de ki evli bayanlar anlatiyorsa söyle boşaldı benim ki böyle yaptık diye onların etkisinde kalmissin sen

0|0
    0|1
  • 10 dk erken boşalma 1 dk altındakilere deniyor sana yetmiyor

0|0
    0|0
  • harbıden erken boşalıormsdoktora gıın

0|0
    1|3
    • 10 dk kötü değil ama bir çok erke için ? tama daha uzun sürmeli

• allaa alla neblıyım benm sevglm yarım saatte nerdeyse boşalıor

• benimki de 10dkda bosaliyodu tam zevke gelmisken. sonra egzersizleri var erken bosalmanin. onlari yaptık simdi bosalmasini kontrol edebiliyor.

0|0
    0|0
  • O yine iyi bizim ön sevişme dahil 10 dk.

0|0
    0|0
  • 10 dakika erken değildir yeterli önsevişme ile mucizeler yaratılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...