Değişik mastürbasyon şekilleri önerir misiniz?

Yıllardır bir hikaye okuyup çamaşır üstünden okşayarak mastürbasyon yaparım. Farklı bir şeyler istiyorum artık. Bir bakire başka nasıl mastürbasyon yapabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bi hikaye var onun linkini atayım sana onu okusan zaten mast yapmadan sakinleşirsin

• Teşekkürler. Ve oraya buraya sürtünme artık cok basit. Linki nerden atayım

• Elin mi dolu napıyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 19

• link İngilizcen yoksa google translate kullanabilirsin...Aynı şekilde bu linklerdeki bilgilerden de yararlanabilirsin... link link

• Topukla ^^

• sadece çagır yeter

• oraya bir salata sok tam olur ileri geri yaptınmı 1 dakikalık işin var sonra uçarsın:)

• video izleeee

• p*rno seyrederek hikayeyi bırak artık

• SesliSkype kuruluryatağa uzanılır Kulaklık TakılırVe Erkek kadınını tahrik etmeye başlarKadınsa eliyle kendini . . .

• amuta kalkarak dene :D

• Lan bunu ben yazıcakdım pis neyse verdım +1 nı:D:D

• farklı bir şey istedi aklıma direk bu geldi :D

• oyuncak ayın varsa onun burnuyla dene :D

• sanal takıl..

• banyoda sohbenin telefonunu tut vajinana son suya aç tazzikli gelsin 5 dk ya boşalırsın :=)

• Önce duş başlığının başlığını çıkar, o borudan gelen suyu parmaklarınla ayırdığın direk klitorisine tut. İstersen ince kapaklı şampuan şişesini de sokabilirsin ve duvara dayaynıp yere de yatıp kendini duvara ayakların yardımıyla çekip itebilirsen ve aynı anda suyu tutabilrsen 10 saniyede bile orgazm olursun.

• asıl önemli olan hislerindir . sadece kendine dokunman yetmez .en çekici ve şık kıyafetlerini giyin .kenedeni güzel ve çekici hissetmende tahrik olmana neden olur .saçma sapan şeyler tavsiye etmek istemedim .sana değişik hatta belkide hiis vermeyebilir .ama heyecanlanabilirsin .en önemlisi kendini tam olarak en çook beğendiğin ve zevk aldığın yönlerini tanımaya çalışabilirsin .nesela saten bir iç giyim ve fantezi giyim senin çok zarif ve çekici yapacaktır .ayna karşısında giyinerek kendini çekici hissedebilirsin .istekli ve arzu dolu olabilirsin .bedenini zevk noktalarını y-uyarabilirsin .her şekilde kendini iyi hissedeceksin .

• +100

• teşekkür ederim bana 100 veren kız .

• koltuğun kolçağını sürt kukunu.

• Yatağa uzan ve ne isterdin onu düşün onu uygulamaya çalış bir şekilde.cut.

• G^tune salatalik sokarak okşa

• link Oku mutlu insanın demek ki

• Konulu diyaloglu fantazi öneririm sana, mast yapmanın doruğuna çıkarsın, mast yapmadan külotuun sırılsıklam olur en az yarım saat sürer ama söyliyim sana.

• Kadınlarında 31 çektiğini yeni öğrendim ya nasıl yapıyolar bu işi bide kadınlar nasıl işiyor ?

• yok artık

• yok kanka onların yaptığına 62 deniyo

Kızlar Ne Diyor 3

• hikaye okumaktansa netteki canlı hikayelere bak.

• Varmı örnek merak ettim nitelikli olanını.

• :)

• canlı hikaye derken sanal sex mi...

• hah işte sonra sevışmeye baslıorusn mılletle dıkkat et kendıne ben sana dıyım. havluyu yorganı al bacak arana surtun

• offffffffffff

• Güzin abla geldi :) ya sizde mi yorgan ya hayır olamaz o benimdi

• ole oluyor ama farklı tatalar aradıgın zamn sevglnle sevsmeye bsalıorusn. havluda var

• en güzeli duş başlığı :)

• kadınlar gerçekten çok tehlikeliler:D

Yükleniyor...