Onu kırmadan, bunu nasıl açıklarım?

Kız Arkadaşımla 5 senedir beraberiz ve bakire olduğu için sex yapmıyoruz ama ben oral sexle onu tatmin ediyorum oda beni ters misyonerde birleşme olmadan tatmin etmeye çalısıyo ama gene kendi tatmin oluyo bana soruyo nasıldı tatmin oldunmu diye mecbur evet diyorum 1 kere olmuyo hem acıyo hem zevk alamıyorum dediğimde aşırı üzülmüştü onu kırmadan nasıl bunu açıklarım acaba ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaman kontrolü sen devral öyle gel beni tatmin et diye beklemek anlamsız. Yönlendir nelerden hoşlandığını söyle. Onu eleştirmene gerek yok sadece kendi zevk aldığın şeylerden bahset.Sonuçta kimse anasının karnından tatmin edici çıkmıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla 5 yıldır sevgilisiniz artık birbirinizi en iyi şekilde tanıyo olmanız gerekir. Bence aranızda kırılma gücenme gibi durumda olmaması gerekiyor. Yani birbirinizi en iyi şekilde anlayacagınızı varsayarak açık açık söyle derim ben.

0|1
    0|0
    • 1 kere denedim aşırı derecede üzüldü bir süre yüzüme bakmadı vb. eski haline dönene kadar imanım gevredi şimdi tekrar aynı hale gelmesinden korkuyorum :)

Yükleniyor...