Eğer erken yaşta bekaretinizi kaybetseydiniz..

eğer çok erken yaşta 14 yaşında falan kızlık zarınızı kaybetseydiniz yaşantınız nasıl olurdu patlatan oğlanın peşini bırakmaz evlenmeye kadar işerşetmekmi isterdiniz oh patladı bundan sonra her istediğim adamla sevişebilirmmi derdiniz patlatan adamın kölesi mi olurdunuz benimle evlensin diye yoksa nefret mi ederdiniz birdaha görüşmemek üzere görünce konuşmamak üzere çok zevk alarak veya zevk almadan kızlığınız gitmiş olsaydı hangisinde hangi tavrı gösterirdiniz

• Nefret ederdim allah belasını versin onun
    0% (0)33% (1)20% (1)Oy Ver
  • O artık benim kocam oldu sürekli onunla sevişirdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızlık gitti dert gitti artık özgürüm istediğim erkekle sevişebilirim
    0% (0)67% (2)40% (2)Oy Ver
  • Allah kahretsin hayatım şimdiden karardı hiçbir erkekle sevgili olmayacam artık
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Derslerime çok çalışacağım çok iyi bir meslek sahibi olacağım o zaman başka birisi ile evleneceğim ne artık sevişmeye falan son üniversitede sevişirim
    100% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
lan cevap veren yok ya

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben sana söyleyeyim madem merak ettin. O yaş grubundaki biri bunu yaşadıysa ya sokağa düşmüştür ya kandırılmış ya da tecavüze uğramıştır. Ne biyolojik nede psikolojik olarak bu yaş grubundaki bir genç kız sağlıklı düşünmez davranmaz. Ohh be rahatladım demez. anormale sarar. Ben böyle bişey yaşasaydım intihar ederdim ya da tımarhaneye düşerdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...