İlk deneyimim olacak, ne yapacağımı bile bilmiyorum!

Kasımda evleniyorum sevgilimle 3 yıldır beraberiz, daha nerdeyse hiç cinsel mevzular konuşmadık, hiç bir cinsellik yaşamışlığım yok, ne yapcağımdan bile bir haberim, şimdi merak ettiğim şu kızlık zarından dolayı kan geliiyor ya kan geldikten sonra devam mı ediliyor yoksa duş alıp mı devam ediliyor not 23 yaşındayım kız 22

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kan geliyor, derken öyle şırıl şırıl akmıyor elbette.Kendinizi kasmazsanız ve olaya direk girmek yerine, konuşa konuşa güzel güzel gevşeyerek olursa canınız yanmayacaktır. O zaten aman kan geldi, duralım, diye birşey söz konusu değildir. O olayı düşünmüyorsunuz o anda zaten.

Mesela sizin çekingenliğiniz ve tutukluğunuz olabilir birde, kocanızın heyecanı var tabi...Aslında onun işi daha zordur çünkü siz de cinsel istek uyanıp olgunlaşın­caya kadar beklemesi gerekir. Yoksa siz çekingen davranır ve korkarsanız oda ilk ilişkide aceleci davran­ırsa, zor kullanma gibi durumla karşı karşıya kalırsınız. Kayganlaşma olması gerek yoksa eşinizin organının içeri girmesi güçleşir. Aksi takdirde vajinada oluşabilecek yırtıklar kısmen ciddi kanamala­ra yol açabilir, hatta acil doktor müdahalesi ile yırtık dikil­mesi gerekebilir.

Yani aslında birbirinizi rahatlatarak bu işi daha iyi halleder ve birbirinizin canını yakmazsınız.İlk birleşmeyi korkula­cak bir olay olarak görmemelisiniz. Zar yırtılırken genellikle ha­fif bir acı verir. Ancak zarınız kalınsa yırtıl­ması daha güç ve ağrılı olabilir.Eğer böyle bir duruma girerseniz ilişkiyi ertelemeniz yerinde o­lur. İlk gece ilişkiye mutlaka gireceksiniz diye bir zorunluluk yok.

Hadi şu işi bitiriverelim, diye düşünürseniz, ilk geceden soğukluk yaşarsınız.Sevecen ve yumuşak davranın. Birbirinize korku değil, özlem ve sevgiyle yaklaşın. Korkmayın. Birşey olmaz.

Senin için konuşması kolay, diyorsunuz belkide ama inanın bende böyle bir tavsiyeye uydum:)

Evlenmeden evvel bir hekime görünmek yararlı iyi olabilir yani kızlık zarınızın kalın mı veya değil mi? hakkında bilginiz olur. Her zar yırtılırken kanamaz. Bazılarında da kanama durmaz. Bu da zarın ince, kalın veya derin olup olmadığı ile ilgilidir. O yüzden sakin olmanızı öneririm.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• devam ediliyor.

0|0
    0|0
    • alttaki cevap aksini iddia ediyor? kafam karıştı

• fazla girmeye gerek yok yani, kendini bana bırakacak kadar rahat ettircem anladım, çook teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

• rıca ederım canım

• bozduktan sonra devam etmenizi önermem

0|0
    0|0
    • önermediğiniz başka şeyler var mı ilk kez için

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum ön sevişmeyi uzun tut ayrıca çok hızlı git gel yapma kızlık zarı bozulduktan sonra devam etmenizi öneririm yani durursanız sonra tekrardan canı yanıcak girerken yavaş yavaş devam ediniz

0|0
    0|0
    • herkes farklı bir şey söyledi. sen tecrübeli misin?

• Ya illada yapamam diyosa yapma tabi fakat devam edilse iyi olur yavaş yavaş anlıyomusun

• anladım sağol

• ılk zar bozzulunca bosalmayı bıle bekleme cek ve dewam etme ve o yaa ıyı olana kadar 1 fhafta falan yapma sabret sonra serbest ama yara ıken yaparsan jınekologla akraba olursdun gıt gel gıt gel

0|0
    0|0
    • herkes böyle mi yapıyor baksana yukarıda biri devam edilir dedi, ben bu konulardan bir haberim

• tamam, ilk kez beraber olurken dikkat etmem gerekn neler var var mı tavsiyen yap yapma dediklerin başka

Yükleniyor...