Evleneceğiniz kişinin bakire olması ne kadar onemli?

sorun erkeklere. bakire olmasa bir kizla evlenirmisiniz ?

• Cok onemli. evlenmem asla
    30% (3)43% (16)40% (19)Oy Ver
  • Hic onemli degil
    40% (4)27% (10)30% (14)Oy Ver
  • Bir az onemli
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Dusunmem lazim
    10% (1)27% (10)23% (11)Oy Ver
  • Diger
    20% (2)3% (1)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne az, ne çok olayıdır bu...

İki model ele alalım

1-Ruhu bozuk kızlıgı sağlam kız tipi: Bu kız tipi açıkçası o bölgeyi aşırı derecede korur ve önemser, ancak birçok erkekle haşır neşirdir, egosal olarak birçok kişiyle kendini tatmineder, keyif için çıktıgı kişiler olur, oynamayı sever, evleneceği kişi aklına geldiğinde o kişi karşıma çıkana kadar gençliğimi yaşayacağım diyerek herşeyi de yaşayabilir. Tamam kızlık gitmez ama anal oral bile yapar ve bunları evleneceği kişiden saklar, nasıl olsa anlayamaz...

2-Kızlığı bozuk ruhu sağlam kız tipi: Bu tipte geçmişte bir veya iki birşeyler yaşamıştır. Sonrasında bunlardan pişmanlık duymuştur, karakterlidir edeplidir kendini bilir ne istediğini bilir, hatta evleneceği birlikte olacağı kişiye bile itiraf eder bunları çünkü kandırmak ona göre birşey değildir. Herşeyi göze alarak paylaşır bunları da güvendiği vakit. Gerçekten sever gerçekten aşık olur çıkarcı değildir, evleneceği adamı çıkış yolu veya araç olarak görmez...

İki modelle sınırlamıyorum tabisi ben bu tipleri, sadece bunlar örnek, ama şuraya bakınca kızlık bile bir yerde geri planda kalıyor. İkisini yan yana koy 2. model her zaman öndedir.

cut.

4|0
    0|1
    • Süper bir anlatıcı ve konuşmacı olur senden :) Helal olsun, süper açıklama.

• Herseye katiliyorum, ama pisman olma kismina katilmiyorum. Neden pisman olsun ki, inanmis ve yapmis. O da zevk almis. Cinsellik bir ihtiyacsa neden pisman olunsun ki. Bu arada modellerin cok hosuma gitti, eline saglik

• İrdeleyince çok şey çıkar kardeşim, bu pişmanlık konusu bile göreceli düz anlattım sadece... Biri kalben pişman olur biri 21 inde aman yapim pişman olurum diye yapıp sonra evlilik yaklaştımı pişman oldum diye lanse ediyor bu da ayrı ironidir... Öyle ya da böyle bir yerde bizde sınırları aşamıyoruz dimi... Bazen söylenenden öteye geçemiyoruz..

Erkekler Ne Diyor 21

• bakiresi olmayan bir kız namusu bozulmuş bir kız olduğundan ve benden önce onu koklandığı için bir değeri kalmamıştır onun için evlenmem eğer bende bakire değilsem evlenmem gerekir

Yani uzun lafın kısası durumlar eşit olmalı bakire olan bakire ile bakire olmayanda bakire olmayanla evlenmelidir bu dinimizdede böyledir anlaşıldı sanırım.

3|0
    1|0
    • ama erkegin daha once bir sey yasamasi normal. hem erkekde faRK edilmiyor

• herkes beni ilgilendirmez beni ben ilgilendirir ve doğru olanda budur.

• evet bence de

• Her erkek icin önemlidir tabi.

Ama kızların cogu bekaretini 15-22 arasında kaybediyor. sabredemiyorlar yani

100 kız düşün 80 bakire degildir 23 e gelmişse.

1|0
    0|1
  • benden onceki yasamı degıl benımle olan yasamı onemlıdır

5|3
    1|0
  • Ruhu bakire olup da bedeni bakire olmayanı kabul ederim de; ruhu bakire olmayıp da bedeni bakire olandan korusun bizi Rabbim.

4|0
    0|0
  • Bu konu beni ilgilendirmez bir kıza bakiremisin diye sormak kadar aşağılayıcı bir şey yok

4|1
    0|0
  • Önemli olan şey kadının kişiliği, hatasız insan yok sonuçta

3|0
    0|0
  • bakıre olupda arkadan veren cok kız var. bekareti doğru tanımlarsak hiç ilşkisi olmamış bir kız harıcınde evlenmeyı dusunduğum bı sevgılım olmadı. Nedeni benım bırlıkte oldugum kızlardan evlenenler oldu. İster istemez hatırlıyorum. Birinin karısını ondan once en çıtır zamanında her pozisyonda becermiş olmak kadar o insanı aşağılayan başka birşey olmaz heralde.

0|0
    0|0
  • bakre olmayan bır kızla asla evlenmem. bır ınsanı geçmışı aydınlatır gelecegını. gençlıgını onla bunla alem edıp hep p.. ku yaşayan bır kızla ölsem evlenmem.

1|0
    3|0
  • ruhu bakire olacak.

2|0
    1|0
  • önemli değil evlenirdim;)

2|0
    0|1
  • Ben bakir isem o da bakire olmalıdır.

1|0
    1|0
  • Cok onemli. evlenmem asla

1|0
    1|0
  • sıfır varken 2.el kim almak ister

1|0
    4|0
  • çok önemserim ben müslüman biri olarak zina yapmamış bir eş aramak benim hakkım zaten zina yapmış birisi bakire biriyle evlenmesi HARAM bu halde ben de bakire isem eşimin bakire olması benim için önemli

0|0
    0|0
  • Artik anlayamiyoruz tip cok ilerledi diktiriyolar namısızlar :D

0|0
    0|0
  • Esimin yattigi adam sayisi benimkinden fazlaydi. Hic de sorun yapmadim

1|0
    0|0
  • benim için çok önemli gerdek gecesi kızlığı bozuksa anında babasıının yanına çünkü ben kimseyle birlikte olmadım ilkim olmasını isterdim

0|0
    2|0
  • Önemli ama evlilik kararında sadece bir unsur, diğer unsurlar tamamsa belki gözardı edilebilir.

1|0
    0|0
  • Çok önemli. Benden önce başka bir erkekle beraber olduysa o kız or..spudur. Gidip genel evden evleniriz o zaman hiç bir fark kalmaz.

0|0
    2|0
  • Önü bakire arkası otoban olmuşsa lazım değil ;)

2|0
    0|0
  • kabuğu soyulmuş bir karpuz .sonuçta kim bilir kimlerin eli degmiştir..evlenip boşananlara lafım yok ama..

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• burda bakire isterim diyenler...rus kızlarıyla evleniyorlar..çelişkiyi bana biri açıklarsa sevinirim...

0|0
    0|0
    • Hemen... Rus kızlarının da bakire olanları var...

Lakin türk kızlarının kaprisini çekmektense tercih edilebilir...

• tamam ona bende katılıyorum gerçekten kaprisimiz çekilmiyor...

ama onlarda bakirelik veya ilk olma mantığınız neden devre dışı da türklerde illa ararım da ararım diye tutturuyosunuz...

• bakire istiyorsa adam o zaman o da bakir kalacak

1|0
    0|0
Yükleniyor...