Konu bekaret ama soru erkeklere..

Evlenip boşanmış bir bayanı kabul eden neden evlenmeden bekaretini kaybeden kızdan daha fazla tercih görüyor? İkisinde de sonuçta ilk erkeği değilsiniz?

Güncellemeler:
Anlaşılan bekaret erkeklerden çok kızların daha fazla umurunda, benim mantığıma göre bir insan ya direk bakire ister ya da her türlü kabul eder

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• biri Allahın ve tüm insanların huzurunda yapılan meşru bir ilişiki diğeri gayrimeşru

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenip boşanan hakkıyla yapmış oluyor. Diğeri de hakkı olmadan yapmış oluyor..

1|2
    1|2
  • Erkekler senin mantığında değiller ama...:)

0|0
    1|2
    • yani bu bana "sen de erkek misin" demek mi oluyor :D

• Hayır.. Erkekler senin düşündüğün gibi düşünmüyorlar demek oluyor... Elbette herkesin fikirleri kendinedir. Ama benim demek istediğim Çoğu Erkek senin gibi düşünmüyor..:)

• birinin tek bir kişiyle olduğu belli diğerinin ise sayısı belli değil ondan

0|1
    1|0
  • aaa olurmu nikahlı snçta yapıck tbii :) böle dşünülüo :) ben bakireym o ayrı mesele:)

0|1
    0|1
    • bana mantıksız geliyor, güvenilirliği kağıt parçalarında aramak

• yani snuçta kazara o işi yapan insanlrda var.. güvenip yapan .. insanları bakir bakire die ayırmamak lazım..

Erkekler Ne Diyor 2

• Beni bir kadının bakireliği felan ilgilendirmez benden önce ne yaptığından bana ne önemli olan benimle olan davranışları ayrıca bir kadına bakiremisin diye sormak bence yapılabilecek en büyük hakaret

0|0
    0|0
  • Sebebini söyleyim dostum

Bir erkek ne kadar acımasız görünse de evlenip boşanmış bir kadını sanki yardıma muhtaç destek olunması gereken biri gibi görebilir ya da onun dul olarak kalmasını istemeyebilir fakat diğerinde kız herkesle birlikte olmuş olabilir kötü bir tabir olacak ama kaşarlanmıştır bu profildeki kızın zaptedilmesi zor olarak görülür erkek tarafından tehlikeli olarak algılanır ve uzak durulur

0|0
    0|0
    • evlilik konusunda kimseye acınarak bir iş yapılmaz, insan ilk önce kendini düşünür, hiç duymadım beden özürlü görme özürlü zihin özürlü biriyle sevap olsun diye evleneni

• verdiğin örnekle açıklamaya çalıştığım şey farklı.Tabi bir genelde bir erkeğin kadında ilk aradığı şey güzellik.100 tane erkeğe şu soruyu sor: Orta halli bekar bir kızla mı evlenmek istersin yoksa çok güzel fakat dul bir kadınla mı diye? %90 ı dul bayanla diyecektir

Yükleniyor...