Kaygılarım yersiz mi?

ya sorum şöyle ben biriyle konusuyorum yani cinsel hayatımız yok öpüşme dısında ama bu hafta sonu bir ev tutup birleşme hariç herşeyi yasamak isdiyoruz bakire oldum için özeliklede o beni yalamayı isdiyor bende cok isdiyorum ama utanırım kendimi kasarım o görünce beyenmez irenir diye korkuyorum halbuki organım kötü değil yani ıslandı zaman kokabilir o irenebilir sizce kaygılarım yersiz mi siz irenir misiniz yani agda falan yaparım görüşmeye gitimizde dus da alırımm hep alıyorum zaten lütfen benii tatmin edici cevaplar yazın?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer vajinanda türkçen gibiyse beğenmez sanırım :)

1|1
    0|0
    • ya düzgün cevaplar verin buraya türkçe dersi için mi gliyoruz sanane

• ukalasın allah bile insanların üzüne hatasını vurmazmıs sen neler diyosun sana yazmaya bile degmez

• Hatani düzeltmen için uyariyorum sadece :)

Ayrica ukala biri değilmdir beni tam tanimadan hakkimda konusman yanlis.

Erkekler Ne Diyor 10

• O adam seni o evde düdükler söylemesi benden sende gıkını çıkartamazsın. Neyse şimdi soruna gelelim erkekde temizlik takıntısı veya başka hastalık yoksa vajinandan iğreneceğini sanmıyorum vajina kadar dünyada bir şey varsa oda 2 vajinadır :D

Not: (Kıl mıl varsa kesmeni öneririm akıntım da var diyorsun kokma yapabilir)

0|0
    0|0
  • sen onunla o eve girdinmi bakirelik diye bir şey kalmaz seni becerir ve sendeki abazalığında etkisi var belki sen kendini becerttirisin ...

0|0
    1|0
  • Offf senin gibi bir sevgili bulamadım ya offf.

0|1
    0|0
  • bence akışına birak güzel bir yalasın seni, hatta sularınla onun ağzını doldur :) beğenmiyorsa yapmasın :)))

0|0
    0|0
  • ha soledı bana o cocuk t...h

0|0
    0|0
  • her haltı ye şeviş elleş koklaş yalat yala ondan sonra ben bakireyim de bravooo

1|1
    0|0
  • yaş kaç eger gençseniz hormonların baskınlıgı yüzünden sulanıyor olabilir

0|0
    0|0
  • yaşlanınca pişman olacağınız şeyler yapmayın gençler.

0|0
    0|0
  • koku olmaz merak etme.tabi bir rahatsızlıgın yoksa?

0|0
    0|0
    • ya işde var mıyokmu bilmiyorum akıntım cok ama

• ıslanıncamı akıntın çok yoksa normal zamandamı akıntın var?

• Duş alıp kendini serbest bırak sonrasında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek olsam senden iğrenme sebebim: bu yaşa gelip hala "isDiyorum, beYenmez,irenir..." yazman olurdu.

2|1
    0|0
  • Neden tam anlamıyla birlikte olmuyorsunuz ? İlişkiniz bittiğinde ben bakireyim demek için mi? Kimi kandıracaksan artık.

2|1
    0|0
  • allahaşkına birleşin ya hiç olmazsa bakireyim demezsin

3|2
    0|0
Yükleniyor...