Şu an 36 yaşında olan eski işyerinden tanıdığım evli 1 bayan ile geçen hafta öğlen yemeğinde birlikteydik.

kendisi odtü mezunu. son derece güzel ve çekicidir. fit 1 vücuda sahiptir ayrıca. kocası ile 8 yıllık evli. evlenmeden önce de 3 yıl 1 likte olmuşlar. kocası alman. şu an 4 yaşında 1 kızı ve 2 yaşında 1 oğlu var.

benim evlilikle ilgili sorunlarımı konuştuk. düşüncelerini söyledi. sonra evliliklerinin nasıl gittiğini sordum kendisine. son derece monoton dedi. peki neler yapıyorsunuz diye sordum. bana 1 spor salonuna gittiğini yoga gibi şeylerin olduğunu ve başka aktivitelerinde olduğunu söyledi. aktiviteler cinsellik içeriyor mu diye sordum. gülerek evet dedi. peki mmf ( male+male+female) ile ilgili ne düşünüyorsun? diye sordum. kesinlikle ölmeden onu yaşamalıyım dedi.

sorum erkek üyelerimize. eşiniz böyle 1 öneride bulunsa.

ne yaparsınız? ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Yav allahınızı severseniz, benden başka bu sitede sıra dışı soru soran var mı sizce?.:)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya o değilde "bir" yerine "1" kullanmakda neyin nesi..Hiç yakışıyor mu o yaşta adama ergence söylemler.

0|1
    1|0
    • Bide kendini nimetten saymıyor mu.

• Kim be o en seksi en çekici bayanı :)) Komik misiniz arkadaşım.

• Allah allah. Ne alaka komikmiyim? Kim olduğunu ben biliyorum ve adı bende sakalı..:) Senin gibi gizli değil.:)

• mmf ne demek .s

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi burası genç nüfus sorma böyle şeyler Allah'ını seversen :) Sizin yaşlarınıza gelince belki değişik heyecan arayanlar olabilir ama şu an bize birkaç numara büyük fantezi bunlar :) Aklıma şu karikatür geldi :) link

0|1
    0|0
    • Vallahi linki açtım ama reklam yüzünden tam anlayamadım. Bak benim oğlumdan 4 yaş küçüksün. Yaşadıklarımı bildiklerimi gördüklerimi burada paylaşıyorum ki gençler ders alsın diye. Benim gibi 1 isini bulamaz bu site inan.:)) Çok güldürdün beni..:)) Allah ta seni güldürsün genç kardeşim.:))

• Tecrübelerinden yararlanmayı hepimiz isteriz sanırım abicim, saygılar :)

• Teşekkürler..

• Ben eşimle böyle bir ilişkiye girmem ama şuan bekar ve sevgilim olmadığı için M lerden birisi olabilirim

0|1
    0|0
  • Evli değilim ama öyle bir düşünceyi dile getiremeyeceğini bilirdi herhalde. Ölmeden önce yaşar ve akabinde ölür.

0|1
    0|0
  • :)) Eşim olarak düşünemez

0|1
    1|0
  • çarşı karışır agaaaa öyle şey olurmu mına korum adamın

0|1
    1|0
    • Ööööf öff. Karnıma ağrılar girdi gülmekten.:) Allah ta seni güldürsün inşallah...:) Çarşı nasıl karışır? Hele 1 yaz.:)

• ağzına sıçar öldürürürüm veya boşarım mına koyim benim kamusallah neyine yetmiyor yahu ?! fantezi ise fantezi parasütle atlarken bile zükerim başka bir erkek olayıda neymiş. benimse benle yoksa kukusunu keser köpeklere yediririm zımbayla dikerim mını üstüne sokaktan geçer overlok makinası arabasına sokar dikerim komple ben de dahil kimse zükemez

• Abooo.:)) Süper 1 yanıt.:))

• ben varım

evet sıcak bakabilirim

0|1
    0|2
  • ffm olabılır sadece . yatakta bnden baska erkek ıstemem o kadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...