Yurt dışında yalnız yaşarsam, bakire kalma ihtimalim var mı?

merhaba 18yasindayim, universiteyi ve ya magistri yurt disinda okumak istiyorum, yurt disinda yasarsam yalniz basina yatakhanede kalicagim. bakireyim, sevgilim oldu ama cinsellik yasamadim,opusmedim bile. yurt disinda 4yil yalniz yasarsam bakire kalma ihtimalim varmi?

Güncellemeler:
yani oral ve anal sex,sevismek dusunuyordumda)) ama bakirede kalmak istiyorum))

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• bence bakirelik diye bir şey kalmaz orada türkiyede yapamadığın şeyleri şeytana uyup orada yapabilirsin seks yapmak isteyeceksindir kesin orada serbestliği görüncede kendini aynı onlar gibi göreceksin bu aradada bakirelik diye bir şey kalmaz benim komşumun kızları vardı birisi ingiltereye birisi amerkiaya gitti her şeyi öğrendik seks yapmaktan ustalaşmışlar herşeye ayıp gözüylede bakmıyorlar artık.

1|0
    0|0
  • Sevgilin vebalı mıydı ? öpüşmemişsin bile ya o yüzden sordum.

Yurt dışında hava alanından çıkar çıkmaz insanlara tecavüz etmeye başlamıyorlar :)))))

Bana sorarsan canın ne istiyorsa yap, bakire kalmak falan saçmalık bence de, ama bakire kalmak istiyorsan kalırsın, sana kalmış.

Dedim ya, Türkiye sınırından çıkar çıkmaz kimse kimseye tecavüz etmeye başlamıyor :D :D :D :D

1|0
    2|0
  • Bu sana bağlı, sen istemezsen olmaz

1|1
    0|0
  • bunu bize soruyosan kesin kalamassın

1|0
    0|0
  • Tecavüz edecek değiller ya.

Kendi iradenle bakire kalmak istersen bakire kalırsın.

Ama yabancı erkekleden etkilenip, onları arzulayıp yatağa girmek de yine senin iradenin elinde.

Bana kalırsa bakire kalma ihtimalin yüksek. Çünkü eğer canın cinsellik isteseydi, bakire kalma ihtimalim diye sormazdın, bakire kalmama ihtimalim kaçtır diye sorardın.

cut.

1|0
    2|1
  • İyi de o saydıklarını burada ki sevgilinle de yapardın, neden yapmadın?

1|0
    1|0
  • onları yapmayı dusundugun an dayanamayıp deldırırsın

1|0
    0|0
  • ne beyinsiz insanlar var ya,istiyosan verirsin,istiyosan bakire kalırsın

1|0
    0|0
  • Soru sorarken beynini kullan.

2|1
    0|0
  • bunları posta gazetesinde haydar amcaya sormalısın . burada seviye bu kadar düşük değildi benim bildiğim . .

1|0
    0|0
  • oha buda nasıl bır soru sen ıstemedıkten sonra kımse bısey yapamaz ama sen ıstersen ne bakırelık kalır ne de namus natasa yaparlar oralarda :)

1|0
    1|0
  • :) Ya sen ona "bekaretimi nasıl korurum" deme de, "nasıl çaktırmadan işi hallederim" de.

1|1
    0|0
  • bu nasıl bir sorudur yaa ? Sabi misiniz nesiniz yAa!

1|1
    0|0
  • sen bile buna inanmazken burda evet desek ne olur

1|0
    0|0
  • ya yurt dısına gıdene kadar acılımı turkıyede yapsanda sebeblensek

1|0
    0|0
  • zevke gelirde ellettirir isen devamı gelir ...

1|0
    0|0
  • kesın gotururler bunu)

1|0
    0|0
  • Tamamen sana bağlı.

1|0
    0|0
  • abla gel işi garantiye alalım gitmeden bana uğra yabancıya gitmesin bari

0|0
    0|0
  • oral yaptırıpta hıc ıcerı buyur etmemek olur mu :) bu kafayla bakıre fılan kalamazsın

0|0
    0|0
  • o saydıkların yapıldıkdan sonra bakire kalınmıyor o*uspu olunuyor

1|1
    0|0
  • Görende diyecek her yerden mermi gibi penisler geliyor nasıl korunurum soruyorsun bence çelik don kullan yatarken en sağlamı :))))

1|0
    0|0
  • laf olsun torbada olsun işte kız resmen alay adiyor bizle

0|0
    0|0
  • anam zorla kimse kimseyi yapmıyor bu dünyada o sana kalmış bir şey biz neden bilelim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini korursan var tabi

1|0
    1|0
  • yok kanki yandın sen

1|0
    1|0
  • namus dediğin 2 parça deriyse kesin beni.

1|0
    2|0
  • sen once git dogru durust yazmayi ogren erqen bozuntusu,magistri teeee orda qalsin.

0|0
    0|0
  • Yok kalamazsın hani sen yurt dışındasın ya,yurt dışına çıkanlar bakire kalamıyomuş..

0|0
    0|0
  • yok kalmazsin ucaktan iner inmez zikiyolar. sanki zorla yapiyolar bu isi

3|1
    1|0
  • kendini korurusan var diyecektim de niyeti de bozmuşsun zaten

2|0
    1|0
Yükleniyor...