Sevgilinize bakire olmadığınızı söyleme kaygısı taşıdınız mı ?

Bazen erkekler gerçekten hanımefendi iyi niyetli bir insanın önceden başkasıyla cinsel ilişkiye gireceğine pek ihtimal vermiyorlar ve eğer buna önem veriyorsa hayal kırıklığı oluyor.

Sizde böyle bir sorun oldu mu ya da size iyice alışıp, ne olursa olsun bırakmayacağınızı anladıktan sonra, kendinize bağladıktan sonra mı tercih ediyorsunuz söylemeyi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kötü bir şey yapmadığımı, kötü biri olmadığımı, cezalandırılması gereken bir suçum olmadığını kavrayıncaya kadar, evet. yani büyüyünceye kadar evet! sonra bir baktım, ben başkalarının gözünden kendimi hırpalarken hayat geçip gidiyor, vazgeçtim. aslında beni sırf bu sebepten yargılayacak olanın cehennemin dibine kadar yolu olduğunu kendime söylemeyi başarınca son atkisi de gitmiş oldu.

fakat her halükarda kartları açık oynamayı seven biriyim, çekindiğim zamanlarda en başından söylemişimdir. eh, bu yaşta artık bir şey söylemeye gerek kalmıyor zaten...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• benim başıma şöyle bi olay geldi bi sevgilim vardı aramızda seks ilişkisi yoktu sadece öpüşmüştük bi süre böyle görüştük ama benim bakire olmadığımı öğrenince bana karşı davranışları değişmeye benden uzaklaşmaya başladı sebebini sorduğumda ben seninle evlenmeyi düşünüyodum ama bakire değilsin o yüzden evlenemeyiz dedi şok olmuştum ve büyük bi utanç hissetmiştim :(

0|0
    0|0
    • gene iyi niyetliymiş bazısı da nasılsa bakire değil diye kendisi de ilişkiye girmek ister.

peki sen bir defa olduktan sonra onunla da ilişkiye girmek mi istedin yani bakire olmadığını söylemenin sebebi cinsel anlamda bişeyler yaşamaya açık olduğunu belli etmek miydi yoksa sadece bilsin diye mi ?

• utanç ve pişmanlıksana ne kazandırdı bir ders çıkartabildinmi

• bu seni ilgilendirirmi tmt74

• Asla. Beni kabullenecekse en başında bilerek kabullenmeli. Gerisi benim sallayacağım türden konular değil pek. Kabullenemezse de kendi bilir. Arkasından fazla düşünmem.

0|0
    0|1
  • basta soylenmesi gerek madem yaptigi seyi onemli goruyosa sonrasinda kimseyi uzmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • o konuya girmek kolay değil o kadar

• bende genel dedim zaten byan olmdgni gorebliyorum

• genel gibi durmuyodu pek neyse :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ben söylemeni tavsiye ederim bu olay benimde başıma gelmişti çünkü kız arkadaşım bakire değildi ve bana bunu üçüncü gün söylemişti ben buyum kabul edersen gibisine ben de sevdiğim aşık olduğum için o kadar önemsemedim hem şöyle bir durum var

erkekler yaparken sorun yok da kadınlar yaparken neden sorun oluyor? sonuçta o insanda belki bir kaç defa birileriyle birlikte oldu... eski kafalılığı bırakalım artık bence namus denilen şey iki bacak arasında değil namus yürekte kalpte belkide kötü bir dönem geçirdin zamanında ve sen zaten bunun acısını yaşadın dahada bununla acı çekmene gerek yok şahsen ben bir defa kabul etmiştim tabi benden ayrılana kadar ... birdaha olsun öyle bir kız arkadaşım emin ol önem vermem yeterki sevsin saysın o yeter ben yapıyorsam bazı şeyleri sende yaparsın bu benim fikrim ...

0|0
    0|1
    • ben bayan değilim :)

• tabiki başta söylemek en doğrusu ama düşün soran arkadaş erkek ve ona bi kız arkadaşı bunu söylemezse o nerden bilecek bakire olmadığını :D neyse konu saptı galiba :D

• orda ısler degısıyor tabıkı bu karsısındakı kızın vıcdanına kalmıs bırsey soylemesı daha ıyı olur tabıkıde ama erkek olarak kanırılırsam basta bakıreyım dıyıp sonradan bı sekılde ogrenırse bakıre olmadıgını o zman sorun olabılır en mantıklısı basta herseyın konusulup soylenmesıdır...

• ilk ciddi ilişkim lisedeydi ve sevgilim bakire değildi.bunu hiç dert etmedim .sonrakilerde de çok ciddi olduğum iki sevgilim de bakireydi ama olmasalardı da bunu dert etmezdim .sonuçta kızlık zarına aşık olmuyoruz

0|0
    0|1
Yükleniyor...