Seks yapılmayınca ölünmüyor. Öyleyse neden bekaret, utanılması gereken bir şeymiş gibi lanse ediliyor?

ben 21 yaş

ındayım. daha bir erkekle dışarıda buluşmadım ya da gezmedim bile. geri kafalı olduğumdan falan değil. gerek duymadım. bunları yapmak isteyeceğim gibi erkekle karşılaşmadım.

utanç duymam gerekirmiş gibi yorumlar okudukça internette asabım bozuluyor.

not: dinim falan yok. ailem bu konularda bilinçli ve anlayışlı insanlar. beni kısıtlayan hiçbir yok ve dahi buna mecbur kılan da yok.

sizi mecbur kılan ne?

kim ne yaparsa yapsın... ama sağda solda her bakirenin geri kafalı olduğu, yok efendim kendisini kocasına sakladığını falan iddia ediyorlar.

ailem dahi bilir bunu ki nikaha karşı bir insanım. ''kocasına saklamak'' iftirasınız baştan fos.

karşıma, istek duyabileceğim bir erkek çıkmadı. yoldan geçene de her tarafı öptürüp yalatmayı kendime yakıştırmam.

hayatta halletmem gereken tonla dert, ve üzerine düşünmem gereken bir o kadar konu var. sekse sıra geleme ya! çöplük hayatlarınızda her devayı sekste bulanlar ve bunu böyle gösterenler, asıl utanması gerekenlerdir.

Güncellemeler:
esas soruyu başlıkta sordum. soru detaylarında ise, soruyu açıkladım.

gizli kullanıcıyı serbest bırakmamı kötüye kullanmayacağınızı ümit ediyorum.

tepkim, kendi yaşadıkları hayatı aklamak adına, diğerlerinin tercihlerine bir folu hakaret, iftira edenlere.
hayda... asıl soru, içerikte. ben burada bekaretin kutsallığına methiyeler dizmedim.

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kendi hatalarını anca bu şekilde örtüyorlar. Temize çamur atmak kolaydır ama çamuru atan kişi zaten kirlenmiştir.

1|0
    1|0
    • Ya, neymiş, seks yapmayınca başka türlü sorunlar ortaya çıkarmış... Hayatın bir parçası ve yapılması şartmış. Bi taraflarından uyduruyorlar.

Diyelim ki cinsellik çok büyük ihtiyaç. Mastürbasyon ne güne duruyor. El aleme öptürüp y*latmak niye... İhtiyaçtan değil kesinlikle... Çok başka sebeplerden.

• tabiki başka sebeplerden. seks ihtiyaç değil istektir. öyle olmasa dediğin gibi mast idare eder kişiyi. minare çalıyorlar kılıflarıda bu olmuş işte ..

Erkekler Ne Diyor 16

• bak arkadaşım nasibini geri itme iyi insanlarla beraber ol senin yanında çok rahat olan insanlarla işini bilen insanlarla işin olmasın mümkün olduğunca utangaçlarla beraber ol empati yaptıkça açılacaktır o zaten...

eğer evlenmek istiyorsan bekaretine sahip çıkacaksın

mümkünse yaşını geçirme 30 yaşından soonra evlilikte zor olur bakire durmanda zor olur

0|0
    0|0
    • Bakire durmak zor olamaz. Vajinam, azgın boğa değil.

Nikah mikah bana ters şeyler.

''Azdım da sevgili aramaya yollara/ortamlara düştüm'' olmam ben. Gelir belki bir gün. Bakire ölsem de gam yemem.

• Demin bir cevabınızı gördüm de...

28-30 yaşında bir bakire, neden kafayı yesin? Akıl, vajinada mı?

• bak o yaşa kadar gel öylee neyin ne olduğunu görürsün arkadaşımm ilerleyenyaşlarda cinsel istek daha çok artıyor aklın vajinanda olur aynen öyle o yaşa kadar bakire gel anla neyin ne olduğun vajinan azgın boğa olmuyor zaetn hisler ve dürtüler seni o tür azgınlığa sürüklüyor

nikah sana tersse o zaman evlenmenden zor

çocuk olayıda ters olur

• bu mevzuyu da olgunlukla karşıladığın için sana madalya takacaklar naciye

0|0
    0|0
  • bekaret erkeğin önemsemesinden dolayı değerlidir

erkekler elenmemiş temiz dokunulmamış kız ararlar

ve bu erkeğin gözünde çok değerlidir

yoksa hangi erkek bir kıza evlenmek için bir ton masraf yapar

0|0
    1|0
  • Sana öyle lanse edilmiş anlaşılan. Kimsenin bekaret utanç vericidir diye yaygara yaptığını ben görmedim. İyi bayramlar.

0|0
    1|0
    • Çok fazla örneğini görüyorum. Sosyal hayatımda da. Okullarda... Kimseyle çıkmayanı küçümsüyorlar vs. Her yaşta böyle olmuş bu.

İyi bayramlar.

• Kim kızdırdı seni. Koyunu koyun bacağından keçi bacağından asarlar, başkalarını boşver.

0|0
    0|0
  • ne guzel konustun oyle

0|0
    1|0
  • Sen bakireysen sana kim ne diyebilir hem erkekler bakire kızlarla niye dalga geçsin bulsalar hemen evlenecekler zaten

0|0
    0|0
  • kimsenin kimseye bişey dediği yok ki zaten. kendinizi annenizin yerine koyun. ya da nasıl bir kızınız olmasınızı istiyorsanız öyle bir kız olun.

0|0
    0|0
  • az çok benziyoruz birbirimize seni biraz da olsa anlayabiliyorum en büyük sorunumuz türkiyede doğup büyümüş olmamız abaza, cahil insanların arasında yaşıyoruz. bekaret konusuda tamamen dinin getirdiği bir saçmalıktan ibaret

0|0
    0|1
    • Bir bakirelere saldırırlar, bir bakire olmayanlara. Birbirlerine karşı olduklarını sanırlar bu iki tip. Halbuki hepsi aynı zihniyette, haberleri yok.

• katılıyorum. saçma sapan şeylerin peşindeler böylelerini gördükçe iğreniyorum gerçi kafamızı nereye çevirsek ordalar farklı insan bulmak zor

• Hayat senin kim karisir ki

0|0
    0|0
  • böyle seylet okumak guzel.

0|0
    1|0
  • İnsanların kişisel tercihleri bunu yargılamak bizim haddimiz değil.

0|0
    1|0
  • Sen boşver böyle devam et en güzeli. o değil ilk cevabım cinsellıkte :D

0|0
    0|0
  • öyle değil canım utanç verici değil

0|0
    1|0
  • onlar bakire olmayip herkezinde bakire olmamasini isteyen aptallar

2|0
    1|0
  • Yani bir öcneki mesaj bana aitti... Yani utanılıcak bir şey değil. Veya böyle bir şey yaşamış olması da onu yargılayack bir pozisyon yaratmaz. Sadece öyle bir toplum yapısı var ki böyle bir şey yaşayanları yalan söylemeye sürüklüyor. Benim kızdığım ise bu. Tabi ki bakire olması kutsal güzel biğr şey ama bakire olmaması da kötü bir şey değil.

0|0
    0|0
    • of aman. ben hiçbir vakit anlaşılamam bu sitede.

• yok ben anladım kendi düşüncelerimi söyleidm. o bakirelere geri kafalı olarak bakanlar o bakirelerin bakireliklerini alma çabasında. bunu diyen kadınlar ise kendi yaptıklarınedena pişmandırlar, kendi duygularını bastırmak için etrafa sataşırlar. hani okudla çok çalışana inek dendiği gibi.. asla bakire olanalr buna zamanı da olmayanlar belki hayat şartlarından vs artık nedeni herneyse asla kötümsenicek bir şey değil bence... neden olsun ki bir kadının ilki olmak kötü bir şey değil...

• Anlaman yeter :) Ve ne güzel ki saygıyla cevap verdin.

Kızlar Ne Diyor 1

• sen neye karşısın ben anlamadım soru başlığında başka, içerikte başka, yorumlar da daha başka fikirlere sahipsin. samimiyetten uzak buldum soru olsun diye sorulmuş bir soru

1|0
    0|0
Yükleniyor...