Neden gaylere hoşgörü yok ?

Ben aktif bir gayım ve 21 yaşındayım. Türkiye de neden bize saygı yok. Cinsel tercihe saygı yok ? 2. sınıf insan muamelesi görüyorum resmen. Biraz bizi anlamayı düşünseniz ne olurdu yani ?

Sayın mod 7 levelim fakat sorum hoşgörü için sorulduğu için kişilikde soruyorum.

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede her şeye saygı var bir size yok yani :D

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Başkalarının hayatlarına,tercihlerine karışmaya,saldırmaya bayılan bir millet olduğumuzdan olabilir..

1|2
    1|0
  • cinsel isteğini uluorta yayanları sevmiyorum bu homo ya da hetero farketmez.

0|0
    0|0
  • benm gay ark var gayette hosgoruluyum ona :D he dogrumu buluyorum ? yoo... ama saygı duyuyorm

0|0
    0|0
    • neyimiz yanlış peki ? doğru ne ? kime göre doğru ?

• ben ciddiydim neyse

• ben ultra aktifim bize hiç saygı yok :/

• bir insanın cinsel kimliği beni hiçbir şekilde ilgilendirmiyor. aslında bu gibi konulara burnunu haddini bilmeden sokan insanları ilginç bir şekilde 1km öteden tanıyabilip uzak durabime gibi bir kabiliyetim var.nasıl tanıdığıma gelince (: insanların cinsel yaşamının bir mahremiyeti var bu gibi hassas konulara saygı göstermeyen insanlar herhangi bir konuda da farklı değiller..

0|0
    0|0
  • bende gayim no problem kardeş.

1|1
    0|0
    • pasif misin ?

• pasifsen buluşacakmış :D

ben çok pasifim bu günler :D

• değişiklik iyidir :D

• Saygi duyuyorum bu bir tercih degil yonelim sevin sevilin

1|0
    0|0
  • Bana denk gelseymişin iyiki 2.sinifda olsa insan muamelesi gördüğüne şükredermişsin ayrica bir pasifin aktif olması nasıl oluyor açıklama please ?

0|0
    1|1
  • düşünceye bile saygı yok siz kendi derdinize düştünüz önce düşünülmeye evet deyin hele

0|0
    0|0
  • Bırak diğer insanları ya bu hayatı sen yaşıyorsun senin tercihin senin kararın kime ne ya... Ben şahsen saygı duyarım yadirgamam seni mutlu eden buysa kim ne diyebilir.

0|0
    0|0
  • Türkye de herşey hemen kabul edilmez malesef...

gerçi bende gay olayını kabul etmiyorum..ama hoşgöü için de zaman var ..

0|0
    0|0
  • Önce cinsel ''tercih'' olmadığını, bunun tercih değil doğuştan olduğunu öğrende bi

0|0
    0|0
  • doğru dediğin kime neye göre ki

eşcinsel bir çifte sapık bunlar diyenler

evli bir kadın ve erkeğin yatak odasındaki sapkınlıklardan ne kadar haberdarlar...

ona bakarsan freud'a göre üremek harici gerçekleştirilen her tür eylem sapıklık oluyor

0|0
    0|0
  • neden gay olmayı seçtin peki bunu açıklayabi,lrsen belki sana cevapm doğru olur niye normal 1 kıızı sevmiyorsun beraber değilsin

0|0
    0|0
    • anlaşamıyorum kızlarla ve kızlara karşı birşey hissetmiyorum

• :)

• Bana dünyadan üç şey sevdirildi: Güzel koku, kadınlar ve gözümün n?ru olan namaz.

Hz Mevlana

Erkekler Ne Diyor 18

• ben seviyorum ya saygıda duyuyorum çoğalırsınız inşallah işe iyi yönünden bakmak gerek rakiplerim azalıyor sonuçta

1|5
    2|0
  • Soruyu sorduğun yerde sorun yok. Ayrıca insanların çoğu empatiden yoksun olduğu için sizi böyle dışlıyorlar. Aslında sorun sizde değil; onlarda ve sizi anlıyorum.

1|0
    0|1
  • Kendilerinin de gay olabileceklerinden korkuyorlar!

kadınla erkeği ayıran sadece bir kromozomun farklılığıdır. Ying Yang ı örnek alırsanız. Her kadının içinde bir erkek, her erkeğin içerisinde bir kadın vardır. Duyguların cinsiyeti yoktur. Duyguları ifade etmenin öğrenilmiş biçimleri vardır...

Ama kısa cevap istersen..

Kadınlar erkeklerini elinden alırsın diye (başka bir rakipsin onlar için) erkekler kendilerinin de gay olabileceklerinden endişe duydukları için (zaman zaman bir erkekten fazlaca hoşlandıklarında özellikle) korkuyorlar eşcinsellerden. (Gay lezbiyen farketmez)

0|0
    0|0
  • Sadece gay olmak değil "öteki" olmanın her türlüsü zor bu ülkede. Bir de daha cevaplarda neden gay olmayı seçtin diye yazanlar falan var.

1|1
    0|0
  • şimdi gözümüze gözümüze sokup garipsenicek hareketler yapmadıktan sonra sıkıntı yok

0|2
    0|0
  • Bu ülkede kime saygı var ki, size olsun ?

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama midemi bulandırdığınız gerçeğini değiştiremeyiz :S

0|0
    0|0
  • Sen bir gay olmasaydın. Gayları sende sevmezdin dünyanın kanunu bu

0|0
    0|0
  • Bu isler boyle seker kiz candy.sizinkisi cinsel tercih degil sadece rahatsizlik.

Kendinizi normal gormeye ya da gostermeye kalkmaniz yanlisiniz.

0|0
    0|0
  • Boşver dostum kimin ne dediğine göre değil kendi düşüncelerine göre yaşa. Milletin ağzı torba değil büzemez.

0|0
    0|0
  • onşara aldırıs etme :D

saygısız onlar :D

1|0
    0|0
  • Aktif bir gaymiş..Götü kurtardın hadi gene iyisin..

0|0
    0|0
  • sen peki benim igrendiğimi düşündüğümü düşünüp bana saygı duyarmısın ?

cok hos görusuzsun bence.

0|1
    1|0
  • Bende gayım ama farkımız ben pasifim.

0|0
    0|0
  • Bende gayım pasifim

0|0
    0|0
  • Dünyada var mısaygıki neden hep Türkiye.? Gaylik anadan doğma olmaz tamamiyle pskolijik ve sadece sex içerikli bir hareket sen düzene aykırılık yaparsan hoş görünmenin mantığı nerede.? kaldı ki çevremde 1-2 tane tanıdığım gay oldu ve berbat birşey olduğunu onlarda anlata anlata zamanla kendiside anladı zaten şimdi hetro ve birisiyle beraber gül gibi geçinip gidiolar.Zihniyetin kayması nersi doğru farklılıklara saygı duymak ne ölçüde.? Ailenin swnger yapmasıda bir farklılık ne ölçüde kabul edebilirsin olaya böyle bak illa Türkiye çoğunluğu müslüman bir ülke olduğu için insanları zihniyeti üzerinden vurmaya gerek yok.

0|0
    1|0
  • Ne zaman keşfettin ?

0|0
    0|0
    • 1 sene önce ve sevgilim var mutluyuz.

• Sevenleri ayırmayın ey millet qwe

0|0
    0|0
Yükleniyor...