Erkek arkadaşınıza yada sevgilinize veya evlenmeden önce eş adayınıza bakire olmadığınızı söyler misiniz?

kızlar erkek arkadaşınıza yada sevgilinize veya evlenmeden önce eş adayınıza bakire olmadığınızı söylermisiniz yoksa bir çözümmü arardınız?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• coksukur bakıre olarak evlendım ama ole bısı olsaydı evlenmeden solerdım kabul ederse ole eder yoksa evlendıkten sonra ogrenmesı herseyı bozar ve darmadagın olur oda bende tabı erkek bakırelıge onem veren bırıyse ama degılse zaten sorun olmaz ha solemısım ha solememısım

0|4
    0|0
    • Haklisin benced

• +1 veren arkadaşlara tesekkur ederım

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah'a şükür öyle bir durum söz konusu değil bakireyim, ama olmasam söylerdim..Yalanla başlayan bir ilişki, üstelik evlilikten söz ediyoruz ne kadar sürebilir, ne kadar doğru olur ki? Güven olmadıktan sonra, o beni ne yapsın. Ya da ben onu ne yapayım?

0|3
    0|0
    • Bakireysen sorun yok rahatca soyleyebilirsin dimi

• kocamla birlikte olacağım için öyle şeyler düşünmeme gerek yok.

0|2
    1|1
    • Ozaman hayirlisi neyse o olsun

• sevgilimse söylemem. yani onunda böyle birsey soracagını sanmıyorum. ama eger ciddi bir iliskim varsa yani 2-3 sene gibiyse eger ve evlenmeyi düsünüyorsam söylerdim. eger o da seni seviyorsa üzülse bile seni her halinle kabul etmek zorundadır yani ondan önce ne olmussa önemsemez diye düsünüyorum

1|0
    0|3
  • Öyl bir durumum olsa söylerdim.

1|2
    0|0
  • sevgilim 14 yaşımdan beri hayatımda. Ben o yaşta bakireligi bilmiyodum be:d:d

Allah esirgesn kotu bi olay basima gelmiş olsa bilmiyorm o psikolojiyle ne yapardım söyleyebilir miydim

0|0
    0|0
  • Benim bekaretimle ilgilenen biriyle birlikte olmam.Böylece açıklama yapmak zorunda da kalmam.

1|1
    0|3
    • Yanlis düsünüyosun bence senin tarafindan degil erkegin tarafindan bakiyorum olaya diyelimki ohlan bakireligini sana saklamis seninle birkikde ve cok seviyor seni sende onu cok seviyorsun bekartligini sordugunda nediceksin ? Birakcakmisin ? Aksi takdirde sadece kullanilacagini düsünüyorum... Yanlis anlama sakin lafim sana degil sadece ayritili düsününce ortaya bunlar cikiyor

• Umarım karşılaşırsın diyorum o zaman.

• İnsallah diledigin gibi birini bulirsun

• söylerim.

0|1
    0|0
  • Söylerdim

0|1
    1|0
  • deliğimle benden çok ilgilenen bir salağa aşık olma hatası yaparsam gider diktiririm. kimseye de söylemem.

0|0
    1|1
    • varmı böyle kimseler senin gibi açık sözlü ve gizli kullanıcı

• 23

• 23 yaşında ve bu kadar dobrasın seninle konuşmak isterdim arkadaşça bana bunu çok görmezsin umarım.

buzamana kadar gördüğüm en açık sözlü kızsın

• söylerdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...