İlişkinin içinde cinsellik olması şart mı?

erkek arkadaşım benimle sevişirken ''sana hastayım'' diyor. bakire olduğumu biliyor ve bekaretime dokunmuyor. canım acır diye ters ilişkide istemiyor. bir kere oral yaptık. bir daha istedi bu sefer izin vermedim. o günden beri aramızda bir soğukluk var hiç konuşmuyoruz sebebi izin vermemem mi yani?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle şart değil... bu sizin karşılıklı kararınız. hayata bakış açınız. ikinizde istiyorsanız yaparsınız istemiyorsanız yapmazsınız. biriniz istiyor diğeriniz istemiyorsanız herkes kendi yoluna bakar. hiç kimsenin yorum yapmaya hakkı. yok. hatta senin bile neden sevgilim benimle birlikte olmak istiyor deme hakkında yok. istemiyorsan ayrılırsın. hepsi bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Açık konuşalım sen cinsellik için onunla sevgil değilsin bir duygu bağı var aranızda bence cinselik gibi özel bir bedeni rahatlama evlililkten sonra yaşanmalı çünkü araya cinsellik girince aşk ölür güven biter duygularda yok olup gider... AÇıkca konuş bunun için mi benimle berabersin diye sor eğer öyle ise ben o kızlardan değilim piyasa da da onlardan çk var mutluluklar deyip bitir. Bırak büyüklük sende kalsın emi.

0|1
    0|0
    • daha önce sormuştum çok kızdı bana.. bilmiyorum eğer onun için beraberse zaten hiç konuşmamıza gerek yok

• öyle bir erkek kaldımı ya :D

• Ben varım çok bitirdim öyle

• Şart değil ama sevdiği ile bunu yaşamak ister hemen hemen her insan. Fakat bu yüzden soğuk davranması doğru değil.

0|0
    0|0
  • gerek var tabii ki. ama belli bir zamandan sonra. ilişkinizin süresini bilmiyorum ama,seninle değil de bir başkasıyla yapsa nasıl olur? istediğini vermelisin. ama b*kunu kaçırmayın,zevki kaçar:)

0|0
    0|0
    • 1 aylık bir ilişki çok yeniydi off hemen bırakmamalıydım kendimi.

• ne yani bittide haberim yok öylemi? aramıycak hiç yani

• çadırı kurulmaya başlayınca arar belki(anlarsın;))).. o bitirmeden sen bitir. hergün kaybetmektense birkaç gün kaybetmek daha iyidir.

• ne zaman evlenmeyi düşünüyorsun ?

kaç aydır çıkıyorsunuz ?

kaldı ki bekaretine dokunmuyor diye seni sevmiyor anlamına gelmez. zorla da yapacak hali yok ya. hem ilk aşamada bekaretine dokunacağı varsa da çekinmiş olabilir de

0|0
    0|0
    • 1 ayy :) evlilik konusu hiç açılmadı. of sinirim bozuldu ya ağlıcam şimdi ! aramazsa aramasın allah allah

• cinsel ilişkiye girmeye devam etmesen o çocuk artık sevmez seni :) :D

• aferin ama ilki de olmasaydı daha iyi olurdu ciddiyeti yanlış zamanda göstermişsin ilkler önemlidir...böyle bir konuda en matıklı karar budur soğukluk iyidir..

0|0
    0|0
    • aynennn ayneenn.. onun içinmi birlikte yani benimle anlamadım :/

• O izin veriyormu ona oral yapmana o izin veriyorsa seninde ona izin vermen gerekir karşılıklı :)

0|0
    0|0
    • izin verir diye düşünüorum ama hiç istemedi benden. istesede yapmam zatenn öööğğ yaniii

• Olsun sende eşinle yaparsın :)

• Bence azıcık olmalı sen yalat anca ona yapmasanda olur (:

1|0
    0|0
  • Olabvilir... Aalışmış kudurmuştan beterdir... Tadını almışsa istemesi doğal :)))

0|0
    0|0
  • çocuğun hevesi kursağında kalmış ama boşver çokta yüz verme

0|0
    0|0
    • ama hiç konuşmuyoruz 7 gün oldu tam. hiç aramadı :)

• ozamn ya başka işi vardır bu anlayışla karşılanır düğer bir ihtimal seninle sadece seks yapmak için birlikteydi bunu alamayınca senden vazgeçti öyleysede sende boşver onu

• ergen pskolojisi.. :)))))iyi niyetine kurban gitmiş pişmanlıklarla dolu bir genç herhalde.. :))))

0|0
    0|0
  • evet ver yap nasıl konuşur sevmez seni seks için konuşur seven erkek vermediği zaman sevendir küsmeyen erkektir

0|0
    0|0
  • hımm ipin ucunu bir defa kaçırmışsın şekerim bir defa öptün mü her zaman öpersin aynı bunu gibi düşün :)

0|0
    0|0
    • aynen aslında ilk başta izin vermemeliydim.. belkide soğudu benden

• adam sebebini düşünür derki kız benden soğudu ondan vermiyo artık anladın

• senle sevişme isteği ağır gelecektir sabret

0|0
    0|0
  • evet izin vermemen tabiki ya hiç izin vermicektin ya da bundan sonra katlanacaksın

0|0
    0|0
  • evet. cunku istedigi zevk.

0|0
    0|0
  • sart arkadasım sart

0|0
    0|0
    • hiçte değil

• sende bakiresin ondan böyle söylüyosun bekaretını kaybedınce aynı kafada olursan elınden opıcem tamm mı

• sorunu okumamıstım hah kendınde demıssın bakıreyım dıye :D:D:D gerçeklerle yuzles gıt bu soruyu bakıre olmayan kadınlara sor bakım

• Iliski yasamak aski bitirir...

0|0
    0|0
  • Bence bir ilişkide cinsellik olmamalı evlenince de az olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hevesi kursağında kalmış

0|0
    0|0
    • yazık ona :D başkasıyla yapsın ozaman.

• Ne yanı cinsellık olmadan sevmıycekmı senı boş ver konuşmazsa konuşmasın senınle bunun için birlıkteyse hiç olmasın daha iyi bence

0|0
    0|0
  • ya allahaşkına bekaretine zarar vermiyor diye iyi çocuk mu oldu şimdi?seni seks için isteyen istemesin be güzelim

0|0
    0|0
  • bi kere yapınca devamı bekleniyo hiç olmasaydı cinsellik şart değil tabi

0|0
    0|0
  • sex için seviyorsa seni zor

0|0
    0|0
    • libidosu yüksek

• :D yok gerçekten :D

• ee çocuk tadına bir baktımı devamlı ister bilmiyormuydun :D

• olmasada olmalı ama yaa