Erken boşalma sorunsalı..

sorum özellikle erkeklere hiç ilişkiye girmemiş biri olarak ilk ilişkide partnerimin karşısında erken boşalma yaşarmıyım deneyimsizlikten dolayı veya bunun önüne geçmek için ne yapmalıyım.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilşkı yaşadıkça kendini kontrol etmeyı öğrenırsın arkadaşım ilk deneyimlerin belki istediğin performansta olmayabilir ama zamana yaptıkça kendını kontrol edebılırsın benm boşalmam en az 25 dakıkayı buluyor ilk başlarda 10 dakıkada tamamdı ama zamanla kontrol etmeyı öğrendim öyle söyleyim

0|0
    0|0
    • güzelde işte benim asıl merak ettiğim kendini kontrol etme olayı o nasıl oalcak.

• yaşamadan öğrenemezsınki anlatılmaz o yaşadıkça öğrenırsın zaten sex beyinde başlar beyinde biter arkadaşım

• eyvallah paşam anladım sanırım bakalım bir deneme yapacaz artık

Kızlar Ne Diyor 1

• ilişkiye girmeden mast. yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bişey yapamazsın panikliyeceğin mecburen öyle olucak hele bir birbirinizin haz aldığı noktaları bulunca her şey daha zevkli gelecek erken boşalmayacaksın.

0|0
    0|0
    • ilk etapta mecburan olacak diyorsun yani ondan sonra ikiye üçe daha mı rahat gidersin diyorsun yani:(:(:(

• Mecburen derken heyecandan...

• birinci mecburen öyle olur ondan sonra normale dönersin sıkıntı yapma herkes öyle bir sen değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...