Merak ettiğim 2 sorum var..

Uzun zamandır merak ettiğim 2 soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar... Birincisi beylere; bir çoğunuz bakire biriyle evlenmek istediğinizi her fırsatta belirtiyosunuz, peki eşinizin evlilikten önce bu tür sitelerde dolaşması, ya da boyutu daha farklı sitelerde dolaşması, videolarla kendini tatmin etmesinin sizin için bir sakıncası var mı? İkinci sorumsa genel; mastürbasyonla kendini tatmin eden insanlar ikili ilişkilerinde aşılamayan sorunlar yaşar mı yoksa o zevk bambaşka mı? Ciddi cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sorunun cevabı hayır sakıncası yok, ikincinin cevabı zevki farklı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk eşimin bende önce 2 sevgilisi olmuş. Onlarla ilişkiye girmiş ama kızlığını korumuş. Ona sevgili olduktan sonra demiştim ki, keşke adam gibi seks yapsaydın sevgililerinle. Bakirelik benim gözümde 1 hiç dir. Her insan masturbasyon yapar. Bunun ilişkilere etkisi sıfırdır..

2|0
    0|1
  • Haddini bildiği sürece sorun olmaz ! Bazı bilgilerin burda hayati önemi var... Sürekli mastürbasyon yapanlarda ise eşe karşı ilgisizliğin olduğu bilimsel bir veri...

1|0
    0|0
  • İlk soruna cevabım. bence hiç sorun olmaz.

ikinci soruna cevabım: gerçeği bambaşka :)

1|0
    0|0
  • sakıncası yok ama sadece video izlemesinin başkalarıyla konuşamaz 2.ç soru içinde mast kendini tatmin eden insanların hiçbir problemi olmaz gibime geliyor benimki öyle en azından

1|0
    0|0
  • beraber izleyeceksek problem yok.

1|0
    0|0
  • Birinci soruna cewap vermek istiyrum. Kesinlikle istemezdim :( umarim yapmiyordur..

1|0
    1|0
  • Bunlari duymamış olum tamam:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilkini bilmem de ikincisidne fazla mast. erkekn boşalma yapar erkekte , kızlarda da orgazm problemine neden oalbilir..

1|0
    0|0
Yükleniyor...