Bu şekilde ilişkiye girmekle bekaret bozulur mu?

Arkadaşalr meraba ilişkide tam olarak içeri girilmese çok az bir bölüm girse kızlık bozulur mu?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Vajen girişinden 1.5-2 cm geride kızlık zarı.Ona göre düşün artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sürtünerek yapın

0|0
    0|0
  • surtunmeyle kızlık bozulmaz kafası felan girebilir. zorlamadan dolayı 1-2 damla kan gelebilir belki ama bozulmaz.

0|0
    1|0
  • bir sey olmaz belli bir kismi bozmaz.

0|0
    0|0
  • Bu gün az bölümü, yarın tamamı. Bunu dert etme, nasıl olsa bozulmadıysa bozulacak.

0|0
    0|0
  • Bozulur genelde değişiklik göstersede bilimsel açıklarmalar 4 cm içerisinde olduğunu söylemektedir ve sürtünmek neyinize yetmiyor hadi onu geçtim izin verdin biraz içeri girmesine karşındaki kişinin iradesine nasıl güvenebilirsin. ?

0|0
    0|0
  • ne kadar girdi?

0|0
    0|0
  • emin ol partnern dayanamayıp kökler :))

0|1
    0|0
  • başı girse yine bozulur

0|0
    0|0
  • ola bilir aman dikkat

0|0
    0|0
  • seni seni :)

0|0
    0|0
  • ilişkimi yaşıcaksın yapmayın ya neden evlenmden yazpıyosunuz ki kızlığınız bozulur diye korkmuyomusunuz siz ?

0|0
    0|0
  • ya işte asıl mevzuda bu kızım diye geziyosunuz yazık ya kafasını sok çıkar yat kalk sonra bakireyim bumu yani zina yaşıyosun kız olsan neyazarki :!

evlenmden neden yapıyosunuz ya ya kızlığınız gider diye korkmuyomusunuz ?

0|0
    0|0
    • cevap verirmisin lütfen internet cafedeyim sürm bitiyo kalkıcam lütfen :( ?

• bozulur kızlık 2 cm içerde sakın deneme kendini koca sakla

0|0
    0|0
  • Girmeyin kardeşim girmeyin ilişkiye yarın bir gün kocanın suratına nasıl bakacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet bozulur. siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ki bakire mi sanıyorsunuz kendinizi kimi kandırıyorsunuz ? yaratıcıyı mı kendini mi karşındakini mi aileni mi kimi ?

1|2
    0|0
  • anal oral sürtünme hepsini yap ondan sonra kendini bakireyim diye millete yuttur..Allah sizin gibilerden korusun herkesi. böyle kızları namuslu erkeklerle,namuslu kızlarıda namussuz erkeklerle karşılaştırmasın rabbim..

2|1
    0|0
    • Bi insan bu şekilde namussuz olmaz emin ol herkesin kendi hayatı ben sevgilimlede ilişkiye girebilirim bu sadece beni ilgilendirir sen bana burda gelip namussuz damgası yapıştıramazsın.

• amin diyorum. Namusu kızlık zarında bacak arasında sananlardan olmamak gerek.

Namus beyindedir...

• peki bu kız namuslu mu oluyor şimdi beyindeyse..bırakın bu ayakları yaa.beyninide bedeninide temiz tutmalı insan.yediğiniz haltlara kılıf uydurmayın.

• kanama olmadıysa bozulmaz

0|0
    1|0
  • evet bozulabilir.

1|0
    0|0
  • olmaz öyle hepsini ver sende kurtulsun o da hiç olmazsa bakireyim demezsin

1|3
    0|0
Yükleniyor...