Kapat

Evlisin ve cinsellik için ne yaparsın?

Selam KS Aılesi,

Evlisiniz ve cinselik için eşine yalvarırmısın yoksa canın cok istedi hemen altınamı alırsın? Bazen yalvarıyon yakarıyon yine vermiyo eşin. Sizler ne yaparsınız? :) nasıl ıkna etmeye calısırsın, evet yorumlar ve düsünceler ;)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• vermezse tutar kolundan yatağa atar oral yapar sonra kendisi verir o zevkten :) kendisi yap der

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• sinyaller yollarsın,alacagın sınyale gorede sekıllenır hersey,reddedılmek kadın ıcınde erkek ıcınde cok olumsuz olur,iki taraf ısteyerek yaparsa bu işi tadından yenmez,ayrıca vermek falan ıtıcı,bunların yerıne kullanılabılcek 50 cesıt terım bulunabılır...

0|0
    0|0
  • direk atlarım, istemese zorla yaparım :) şaka bir yana ama Allah korusun isteksiz bir eşi asla tahammül edemem, bunca yıl beklemişim bunun için mi beklemişim derim... ama tabi 3 öğün de sex yapılmaz o ayrı konu ama evliliğin ilk zamanları hariç 3-4 güne bir sex en idealidir... ama sadece benim çabam değil onun da aktif olması ilişkiyi başlatmasını isterim, değilse atar yaparım, trip atarım...

0|0
    0|0
  • Evlendiysen hal hareket ve tavırlarından zaten anlarsın eğer anlayamıyorsanız sizde bir problem var demektir

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam. Bi öpücük yeter.

0|0
    0|0
  • Yatakta ne kadar ipleri kadına kaptırırsan sosyal hayatta o kadar erkeği yönetir. :) Fazla "muhtaç" görünmemek en iyisi.

0|0
    0|0
  • seks tek taraflı birşey değil ki.. öyle ısrara, yalvarmaya gerek yok istemiyorsa sevişmeyiz nedir yani ?!

0|0
    0|0
  • 1-2-3 buda can dimi olmadı mı başka yolları var bizde yüzüne bakılmayacak adam değiliz dimi :))

0|0
    0|0
  • sizde nasıl adamlarla evleniyosunuz mk

0|0
    0|0
  • sen aç o istemesede ister :)

0|0
    0|0
  • karsilikli istek olmadan yapmanin ne anlami varki

0|0
    0|0
  • Niye evlendik der mişim :P

0|0
    0|0
  • öyle bir durumda calısmam onun istemesini saglarım.

0|0
    0|0
  • Bu ne libido patlaması sabah sabah sorulara bak

Yok ya evlenince olcak yaş 35 performans düşer altı üstü haftada 10 kez filan olur ona da hayır demez herhalde

0|0
    0|0
  • sen ne yaparsın aynı soruyu ben sana soruyorum :)

( ben evli değilim ve hiç ilişkı yaşamadım bu yaşa kadar)

0|0
    0|0
  • yanında p*rno izlerim mast. yaparım anlar heralde.. :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Altina almak ne ya kkizlarimizda erkekleri geçti

0|0
    0|1
  • ikna etmem :D sexy bir ic camasiri giyerim ya da bir gecelik sonra önünde bir kac kez egil bak neler oluyor :D

0|2
    0|0
  • evlenince de altına alıyormu erkek

0|1
    0|0
Yükleniyor...