Sperm sayısı nasıl artırılır?

selam. sperm sayım düşük. bu yüzden çocuğumuz olmuyor. sperm sayısını artırmak için ne yapmalıyım.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sperm artırıcı yiyecekler var: link Ayrıca yaş incirinde sperm sayısını artırdığını duymuştum bir yerde. İlginçtir bazı meyveler vücutta hangi organa lazımsa ona benziyor. Mesela ceviz beynin ihtiyacı olan tek yiyecek, beyne benziyor. İnciri açtığınızda da içi sperm yapısına benzer. :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• Onada yarıyor olabilir ancak bence daha çok i.bağırsaktaki viluslara benziyor ki ince bağırsağa yaradığınıda duymuştum

• Duyum işte, kesin bir şey değil. İncir eski Yunan'da doğurganlık sembolü olarak kabul edilirmiş ayrıca. Demek birşeyler var... Herneyse.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sayısını arttırmak için bir şey yapamazsın.

Kadın doğum ve ürolojiye gidin.uygun sağlıklı spermle yumurtayı dölleme yapılır.senlik bir durum yok,hastaneye kalmış..

İnşallah bebeğiniz olur hayırlısıyla..

1|1
    0|0
    • 3 defa tüp bebek denemesi yaptık. ama artık yapmıycaz. tıbbi yöntemlerle spermleri artıran ilaç felan yok dedi doktorlar. ama bitkisel ilaç ya da yöntem var mıacaba

• + 1 aynen çok doğru diyosun..

• Rica ederim..

• Sperm sayısını arttiramazsin ayrica çocuğunuzun olmamasinin nedeni sperm sayisi değildir spermin kalitesi ile ilgili bir problem vardır.

0|0
    0|0
    • sperm kalitesi elbet önemli ama sayısıda en az onun kadar önemli

• zaten sperm kaliteside kötü.bunu biliyorum.testlerde gözüküyo.

• bilgi için teşekkürler:)

• tedavı olmalısınız

0|0
    0|0
  • e vitamini kullan doktorlar genelde erkekler için kullanmasını tavsiye ediyorlar

0|0
    0|0
    • not ettim. çok teşekkür.ederim.

• ozaman senin işin yaratana kalmış ona sığın ve ondan yardım iste olmazları olduran zaten o değilmi

• tabiki. öncelikle yüce rabbime sığınıyorum. ondan yardım istiyorum. olacaksada herşeyin hayırlısını versin Allahım. o duygularla hareket ediyorum. ama yinede sonuna kadar imkanlarımı kullanmak istiyorum. duyduğum bir bitki veya bitkisel ilaç varsa hemen araştırmaya başlıyorum. öyle geçip gidiyo bakalım.

Erkekler Ne Diyor 9

• ilmi cevap veremeyecegım ama,testıslerı serın tutmak ve sıkan camasır yerıne bol seyler gıymek ıse yarar

bırde e vıtamını duymuştum,allah hakkınızda hayırlısını versın

0|0
    0|0
  • Sperm sayını ölçtürdüğün kişiye sor.

0|0
    0|0
  • Mesire ve keçi boynuzuna aban :D

0|0
    0|0
  • soguk suya gi,rceksin kardeş sperm sayısını artırır

0|0
    0|0
  • Bu siteye sorulan en saçma soru

doktora gitsende daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Çinko ilaclari kullanmalisin

0|0
    0|0
  • themra epimedyumlu macun. google da ara.

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimalle varikosel olmuşsun ve büyük itimalle doldadır. Grade 2 ve ya 3 se sayı arttırılması %90 üzeri garantidir. Grade 0 ve ya 1 ide ihtimal düşer. Kesinlikle mikrocerrahiyi tercih etmelisin. Zannediyorum ki çocuk yapmayı düşünüyorsunuz. Ama siz detsylı bir muayeneden geçin. Doktorlar grade ameliyatı yapmadan önce kadının muayne edilmiş olmasını da şiddetle önerirler. Allah gönlünüze gmre versin.

0|0
    0|0
    • varikoselden ameliyat oldum. ama işe yaramadı. 3 defa tüp bebek denemesi yaptık olmadı. cevabınız için teşekkürler.

• Allahtan ümit kesilmez. Siz kalbinizi ferah tutunda.

• Grede 2 veya 3 yani bu sayılar neyi ifade ediyor 3 en kötüsü mü?

Yükleniyor...