Hoşlandığım kişinin gay olduğunu öğrendim çaresizim ne yapacağım?

hoşlandığım kişinin gay olduğunu öğrendim çaresizim ne yapacağım?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalan sağlar bizimdir yapacak birşey yok...

2|0
    0|0
  • yaşayamayacağın ve mutlu olamayacağın bir ilişki hakkında daha fazla düşünüp ,kafa yormaya gerek yok .istediğin ve aradığın sevgiyide göremessin .hayalindeki yaşamak istediiğin ilişki olamaz .

1|0
    0|0
  • nası bir soru bu napcam ne demek vazgeççen

1|0
    0|0
  • abi vazgeçebilirsin veya karsındakı tercıhını degıstırsın bu ne lan

1|0
    0|0
    • tercihini yapmış bir kere

• vazgeçmeye çalışıcam artık ne yapayım.

• ablacım biraz mantıklı ol ya kesınlıkle vazgeç

• acı ama gerçek çık onlada onun bide erkek arkadaşı vardır bir ona çakar bir sana mutlu mesut takılırsınız :999

0|0
    2|0
    • o beyni allah sana sadece "çakmayı"düşün her işi ona yor diye vermedi.

• allah sana beyin verdiyse daha o oğlandan hoşlanmadan önce nasıl anlamadın hareketleri tavırları ya en basit konuşması erkek gibi konuşmazlar ağzını burnunu yamultarak kelimeleri yumuşatarak konuşur ordandamı anlamadım yorumuma kızıyosun istersen çık yani onla

• alakası yok sakallı çok erkeksi ve fazlasıyla yakışıklı.

• onu tahrik etmeye çalış belki yolundan vazgeçirirsn

1|0
    0|0
  • en iyi ihtimalle seni de kendisi gibi başkalarına şey yaptırır. hoşuna gidecekse neden olmasın

0|0
    1|0
    • ben ilgilerini çekmiyorumda babanı bir gönder istersen.

• Doğruyu söyleyince suçlu olyoruz. ya kızım kendini düzdüren seni mi koruyup kollayacak ne bekliyorsun. adam bir kere erkek kimligini red etmiş. böylesinden ne bekliyorsun ne. kendine adam akıllı bir erkek bul yoksa iflah olmazsın. Gerçi sende de az kaşarlık var ama ne yapacaksan evlenmeden önce yap derim.

• Hayırlısı be gülüm :)

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gay olmayan birinden hoşlanacaksın, gizli sorup gizli cevap istemeyen güzel insan.

0|0
    2|0
    • böyle garip insanlarda var işte naparsın..

• Konuşmalarından ailenin sana nasıl bir terbiye verdiği anlaşılıyor daha fazla konuşma canım

• ne alaka

• hoşlanmayacaksın artık

1|0
    0|0
Yükleniyor...