Buraya üye olduktan sonra paranoyak oldum. Haksız mıyım?

Cinsellikteki soruları görünce insan paranoyak oluyor.yok bakireydim sevgilimle anal yaptık, yok oral yaptık, yok seviştik ama bakireyim.artık her kıza bakire bile olsa kesin birşey yaşamıştır gözüyle bakıyorum.haksızmıyım?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• İnan kizlara bakis acim.degisti

Benim.cevremde bunkar had safha demek

Ama burda kizlar cok baska cook h

0|0
    0|0
    • Ya ben otelde çalışıyorum bazı şeyler duyardım bu kadar iyi arasında elbette 3-5 kötüde çıkacak derdim ama geneli kötü sanırım..

• Ama dışarıda gördüklerimde pek iç açıcı değil böcüğümm :/

• Himm burasi gayet normal ya da ben gormuyorum bilmem

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklısın .

0|0
    0|0
  • Haksızsın.

1|0
    0|0
  • BENCE HALA YASAMAYANLARDA VAR

0|0
    0|0
  • Haklısın . İnsanlar sevdikleriyle bakirelik sorunu yüzünden vajinal birleşme yaşamıyor ama onun dışındaki şeyler yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • haklısın bende seninle aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • benimde kizlara bakis acim degisti. ozelikle Turkiyedeki kizlari boyle dusunmezdim.

neyse. erkeklerde sasirtti beni acikcasi..

0|0
    0|0
    • Evet kızlarda erkeklerde bir garip olmuş...

• haksızsın. bir de ben onlara bakire gözüyle bakmıyorum. en büyük ikiyüzlülük o bence. bir bok yiyorsun ya tam ye arkasında dur ya da hiç bulaşma

0|0
    0|0
    • İyide gerçekten birşey yaşamamış bakire olan kızlarda vardır muhakkak ama onlara bile yok buda kesin anal, oral vs birşey yapmıştır gözüyle bakıyorum artık..

• tamam işte yanlış gözle bakıyorsun kendi adıma konuşmam gerekirse öpüştüm de sarıldım da ama ben yaşamadım o dediklerini. her sevgilisi olan onları da yapacak diye bir şey yok

• Aynı şeyi diyoruz, bende her sevgilisi olan birşey yaşamamış olmalı ama soruları ve cevaplafı görünce bakire bile olsa illa birşey yaşamıştır algısı oluşuyor diyorum..

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynn be.de sevgilim kimseyle hicbir iliskimolmadi dedi.inanmiyorum kesin aldatmistir beni..guvenimi sildi budaki dusunceler cogu mavra biliyorum da gercek itiraflari ve dusunceleri anlsyabiliyorumsrtik ve aldatmayan kiz yoktur..yada ellenmemis kiz..mutlaka birseyler yasamislardir ve bana guvendiyorlarya karsidakinin iki dakikalik dilbazligina bakar..sonra anadini bile yola getirir..ben bu yuzden evlenmekten vazgectim.ayrildim sevgilimden evlenmicemsanirim cunki guvenim yok karsi tarafa..

0|0
    0|0
    • Bende seninle aynı şeyleri düşünüyorum dostum yaşım 30 oldu ama evlenmek istemiyorum sırf bu kokrularım yüzünden...

• Yokya evlenmicem evlenip hep bunun derdiylemi yasicam..simdi herkes kizicak ama zaten millet cesme gibi veriyor veren varken neyine evlemcen..bencillik yapiyorum ama canım yanana kadar baskasinin cani yansin.

• Bende sana sonuna kadar katılıyorum :) benimde kimseye güvenim kalmadı ne yazıkki..

• şuna emin olki burdaki konuşmalar gerçeği yansıtıyor .Çünkü her erkek bir şeyler yaşıyor.Hemde fazlasıyla o yaşadıklarımız yurt dışına gitmiyor ya da dünyadan gitmiyor .Burada kalıp birileriyle evleniyorlar .

0|0
    0|0
  • Sanane yasadiysa yasadi be hoca

0|0
    0|0
  • eger kizlar hayal dunyalarini değilde gerçekten yaptıklarini yaziyorsa durum cok kotu ama ben onlarin yuksek libidolarina vererek yani azgin olduklarini dusunerek burda harikalar yarattigini dusunuyorum.. yoksa cok vahim !

0|0
    0|0
  • Hehehehehhehe korkma dostum sana gelmez :))

0|0
    0|0
  • haksızsınn

0|0
    0|0
  • Bunları düşünmek için buraya üye olmaya gerek yok sokakta zaten görüyorsun bütün olayları ...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...