Kızlık zarı varken arka tarafa boşalarak hamile kalınabilir mi?

erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve içine boşaldı. kızlık zarı olmasına rağmen hamile kalınabilir mi, hemde arka tarafa boşaldı.

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kalabilirsin ama ihtimal düşük. Sperm geri akıp vajinaya transfer olursa, senin döllenecek yumurtan varsa, bir sprem hücresi yumurtanı döllerse 9 ay sonra doğum sancıların başlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• kızlık zarı spermlerin vajinaya girmesine engel olamaz. sonuçta zarda adet kanının boşaldıgı bir delik vardır .bu geniş veya dar olabilir. Arka tarafınıza boşalan spermler anüsten dışarı çıktıgında ön tarafınıza bulaşırsa hamile kalma ihtimaliniz artar. ancak burada adet günlerini iyi takip ederseniz korunmuş olursunuz

1|0
    0|0
  • siz ne iciyorsunuz ya söyleyinde bizde icelim iyi kafa yapiyor galiba

surda gecirdigin zamanin 10 dakkasini arastirma yapsan böyle sorular sormassin.

1|0
    0|0
  • arka dagıldı bagırsak hastalıkları ıle ugrasırsın o menı ne kadar çok bagırsaklarına zarar verır haberın var mı bırakın got vermeyı herkese

2|0
    0|1
  • aklında kalcağına git bir norlevo iç kafan rahatlasın. hem beynini tırmalayan sorulara kesin çözüm olur ;)

2|0
    0|1
  • kızlık zarı zırh değildir... arkanıza boşalması meninin ön tarafa akasına engel değil... eğer vajina bölgesine sıvı geldiyse hamilelik riski olabilir... şu da varki içinize yani vajinanıza boşalsa bile hamile de kalmayabilirsiniz... her birleşme her boşalma hamilelik doğurmaz ama hamilelik riski taşır... bu arada yaş kaç?

1|0
    0|0
  • Sen bu zekayla çocuğuda kıçından doğurursun...

1|2
    0|0
  • arkadan becerilecek kadar seksi biliyorsunuz ama hamile kalınmanın şartlarını bilmiyorsunuz .enterasan

2|0
    0|0
  • sızmadığı sürece sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • ne kadar cahilce sorulmuş bir soru

ne alakası var arkadaş

1|0
    0|0
  • Çocuğu sıçarak doğurcan heralde

1|0
    0|0
  • Arka derken anlamadım valla şeye mi şeye mi?

1|0
    0|0
  • anal ilişkide hamile kalınmaz.

1|0
    0|0
  • tabiki kalırsın kızlık zarı bariyer değildir. ordası yuvarlak boşluktur ince parmak genişliğinde.

1|0
    0|0
  • hamile kalmakla kızlık zarı arasında bir bağıntı yoktur.kızlık zarı zarar görmeden de hamile kalınabilir.vajınaya sperm akışı olmuşsa

1|0
    0|0
  • arkadan öne verdiyse her türlü ..ıron man bile çıkar ordan ..:)))

1|0
    0|0
  • bu spermlerın kalıtesıne kalmış bıraz zorda olsa vajna duvarlarındakı kaslar spermın yumurtaklık yolunda dollenmeyı beklleyen yumurtaya tasıyablır. bu cok azda olksa bır ıhtımal. ama kalıtelı spermın ulaşması şartr.

1|0
    0|1
  • hayır. kalınmazzz

1|0
    0|0
  • akmışsa arkadan öne doğru ayvayı yedin ...çocuğun ismi dübürük olsun

1|0
    0|0
  • Hiç bişey olmaz meraklanma

1|0
    0|0
  • Ben onceki sevgilimi defalarca arkadan .iktim boşaldım sıkıntı yok devam ;)

1|0
    0|0
  • evet olabilir ufak bir ihtimal

1|0
    0|0
  • Cinsiyeti bile belli.

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle hayır ama regl dönemlerine dikkat et ve korunma yollarını öğrenin lütfen

0|0
    1|2
  • içinden dökülüp vajinana doğru akarsa hamile kalabilirsin

1|0
    0|0
  • arkadan değil de beynine boşalmış da beynin devre dışı kalmış sanki

1|1
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • nasıl dayandın o acıya:(.( olmazsın haile

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sperm de sizin yaptığınız gibi g.tlük yaparsa, barsaklardan bir yolunu bulup rahminde döllenebilir :D arkadan yaptığın seks sonucu hamile kalır da çocuk doğurursan, erkek olursa adını 'anal' koyarsınız, kız olursa da 'analiza' koyarsınız :D bir bitmediniz :D

2|6
    0|0
  • Yutarsan daha çok hamile kalıyomuşsun.

0|2
    0|1
  • Kesin hamilesin ağzına da boşalsın ikiz olur belki

0|6
    0|1
  • Bişey olmazz

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok bebeğim ben sevdiceimle çççook yaptım boşaldı adam bildiğin spermimim var diye savutturup surdu taş gibiyim no prablıım devam :D

0|1
    0|0
  • Pek mümkün değil ama kızlık zarı geçirgendir çok düşük olsa da bir ihtimal.

1|2
    1|2
    • arkaya içine boşalmış.nasıl oradan çıkıp vajinaya gelecekte hamile kalacak

• duyanda sabit bir şey sanacak.

Yükleniyor...