Kapat

Ben gay'im bunu kimseye söylemeli miyim?

ben geyim kimse bilmiyor ama sevgilim var erkek.. bu durumu paylaşmalımıyım kimseyle artık rahatsızlık veriyor..

0|0
17|25

En İyi Kız Görüşü

• paylaşmak zorunda değilsin .Heteroseksüel tercihim var diye gazteye ilan vermiyorsak sende bunu yapmak zorunda değilsin. Etrafın bunu kabul etmesinede ihtiyaç duyma derim. Normal hayatına devam et.Kimseye kendini kabul ettirmek aylık günlük seks hayatın yada tercihlerin hakkında rapor vermek durumunda değilsin.Huzurlu hissettiğin kişi ve yerlerle muhatap olursan bu sıkıntıyı yaşamazsın.

0|1
    0|0
    • "Heteroseksüel tercihim var diye gazteye ilan vermiyorsak " zaten toplumda o normal karşılanıyor ki

gazeteye de ilan verenler var ... Şunu bunu seviyorum aşığım diye ...

• asıl mesaj bu değil biliyorsun değil mi ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• sıktınızz yaa baska yerde dalga gecın ınsanları salk yerıne koymaktan vazgeccc geysen geysın napalım madalyamı verelım

2|4
    1|1
  • Ben sevgilimi bile açıklamak zorunda hissetmiyorum , bu senin içinde geçerli .Kimseyi ilgilendirmez senin cinsel seçimin , açıklama yapmak zorunda da değilsin ..

0|0
    0|0
  • işte burası Türkiye homoseksüel olan insanların hiçbir zaman hakkı olmuyormuş, bırakta heteroseksüelleri kınıyorlar her zaman onla yapmış bunla diye.

durumuna üzüldüm bence söylenecek insanlar var söylenmiyecek insanlar var.

karar senin ama dikkatli ol arkadaşım.

0|0
    0|1
  • yaşadığın ortama göre bunun cevabı değişmekle birlikte en yakınların dışındakilerin bilmesine de gerek yok zaten

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç. Gelecek tepkileri kaldıracak ortama ve olgun bir karaktere sahip misin?

0|0
    0|0
  • kimseyi kimsenin özel hayatı ilgilendirmez rahat ol bence bir sorun yok

0|0
    0|0
  • neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anne gı

şuna bak

gayim diyor gı

0|3
    1|3
  • sevgilin varmış..mahalleye yayın etmene gerek yok..içinde kalsın.

0|2
    0|1
  • Paylaşırsan eğer daha da rahatsız olabilirsin. Toplum baskısı vs.

0|1
    0|0
  • ciddimisin dalga mı geçiysun bilmiyorum ama neyse.. yaşağımız toplumda cinselliğin tabu olduğunu unutma ve bunu birine anlatırsan düşeceğin durumu hesapla rahatsız oluyorsan tutamuıyorsan içinde hislerini kağıda dök yada psikoloğa git

0|0
    0|0
  • bence paylaşmamalısın herkes seni yadırgar burası Türkiye

1|0
    0|2
    • herkete gaymak ister

• eksi verenin amacı ne yanlış mı yorum yaptım.Eksiyi veren çıksın bağırsın bakalım gay im die sonuç ne olur...bağrına basmaz kimse

• Ben olsam söylerdim. Herkese olmasa bile anneme ya da yakın arkadaşlarıma falan. Saklamak zor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Bu senin seçimin nasıl mutlu oluyorsan öyle davran

kim ne düşünüyor diye kafanada takma adam gibi gözüken çok gereksiz varken

umursama böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Sevgilin biliyor mu? :D

0|1
    0|0
  • benimle paylaşabilirsin

0|0
    0|2
  • söylemek zorunda değilsin. ama saklamak zorunda da değilsin. takıl kafana göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• taksim de pankart aç, bu sitede nedense sizi destekleyeceğim diye,size acıyan bir dünya insan var. Ruhen motive edersin onları.

0|0
    0|2
  • Sevgilin varsa mutluysan otur oturdugun yerde. Sesini çıkarma valla linç ederler. Bunu ilan etmek zorunda degilsin. Ben bişey demem allah vergisi ama toplum ne der belli.

0|2
    0|0
  • evet kimse bilmiyor, bu yüzdende gay yazamadın demi :)

3|1
    0|1
  • Gözüm görmesin.

2|3
    2|2
  • gey gey konuşupta geyik yapma...bunu neden söyleyesinki..söylemek zorunda degilsin...seni kabul edipte aktif birisini bulursan...o bilsin yeter..

0|2
    0|0
    • o aktifi aranızdan seçecek belki, niyeti sadece buysa :) +

• aklıma geldi..:)bu soru bile degil..yani söylemek istersen söyle..istemezsen söyleme...hem söyledin bak...:)

• insanları meşgul etmek için iyi bir soru

1|0
    0|1
  • bak dostum ben de eşcinsellerle ilişkiye girdim ama bu benim senin özelindir ha rahatsız ediyor evet ama herkese söylenmez söyleyeceğin kişiye bağlı bu daha sonrasında senden soğuyabilir ve sır tutan biri olmalı bu insan.

0|1
    0|1
  • Yaşağımız toplumda hala cinselliğin tabu olduğu,

normal bir ilişkinin bile,ayip,günah,yaşak,sapıklık olarak değerlendirildiği

ortamda gay olmani kimseye açıklayamazsın,anlatamazsın,

cinselliğin konu edildiği bu sayfada normal cinsellik çercevesinde konuşulup tartışılabilecek konularda bile, sapıkl,abazan gibi değerlendiriliyor...

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun, kimseye söyle bence.

0|1
    0|0
  • yaşa hayatını boşver

0|1
    0|0
  • mahalle gazetesine bi ilan ver bak bakalaım ne tepki alıyorsun . ALLAH seni erkek yaratmış sen gayim diyorsun bi psikoloğa git kardaşım milletin aklını sulandırma ..

0|0
    1|4
  • Bence Türkiye de yaşadığın sürece bunu paylaşmaman senin hayrına olur.Kendin gibi olmaktan ve yalansız yaşamaktan bir süre mutluluk duysanda insanların sana yaşattıkları olumsuzluklar bu mutluluğu da senden alır götürür.Bir de şu var sana değer veren bir insan her halinle değer verir.Ama kimin gerçekten değer verdiğini anlamanı sağlıcak bu sınava hazır mısın o da var.

0|0
    0|0
  • toplum olarak buna hazır değiliz canın çok sııkılır. Bu senin cinsel tercihin kimseyi ilgilendirmez. Hayatına eskiden oldugu gibi devam etmelisin

0|0
    0|0
  • seni yadırgadım

0|0
    0|2
  • amman diyim çoğu kişi dışlar seni

0|0
    0|0
  • toplumdan dışlanma riskin çok yüksek bunu göze al ona göre hareket et herkes tercihine saygı duycak diye birşey yok ne yazıkki

0|0
    0|0
  • taksimde dernek var LGBT diye oraya ulaş bi şeklide ve onlarla görüş önce. Herkese bunu söyleme anlayamazlar seni.

0|0
    0|0
  • Kimseye söyleme, gay olman problem değil ancak, pskilojik bir destek görmende fayda var

0|0
    1|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • böyle bir yobaz ülkede hayır

0|0
    0|0
  • işine git milletle geyik yapma bence

0|0
    0|0
  • kesinlikle söyleme !

0|0
    0|0
  • sevgilinle öpüşürken ki resmini koy kurtul bu ızdıraptan.bütün cümle alem bilsin siz aşkınıza bakın.

0|0
    0|0
  • merak etme sen sölemesen de anlayan oluyodur zaten

0|0
    0|0
  • o zaman sen dindar nesilden değilsin sakın açıklama

0|0
    1|1
Yükleniyor...