Yazılarının çoğu cinsellik bölümü ile ilgili olan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazılarının çoğu cinsellik bölümü ile ilgili olan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Neden bu kadar cinsel içerikte yazı yazıyorlar? Ve bu kişilerin gerçek hayatta da cinselliğe düşkün olduğu belli oluyor mu, yoksa genelde sesszi sakin bir tipler ama intrnette olunca gerçekte yapamadığını burada yapabileceğini mi düşünüyor?

0|0
1515

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçli insanlar var tamam... Tenzih ediyorum onları, fakat çoğu cinsel anlamda aç ve buraya bir umut ile gelmiş insanlar.

"Garıgız gırla girelim belki yolumuzu buluruz" zihniyeti ile gelen çok. Cinselliğe düşkün insanlar değiller, aksine cinselliği yaşamamış, bilmemiş insanlar. E insan bilmediği şeyi merak ediyor nihayetinde... Kendilerine yabancı olan birşeyi, bir yazıyı, bir kadının yorumunu zevk alarak okuyan var. Mesela bir bayan üye yazar; "Kalın olması daha önemli, aslında boyunun pek bir önemi yok..." Bunu okuyan tabir-i caiz ise "abazan" üye birşeyler hissediyor. Yeni birşey öğreniyor. Kadınları tanımadığı için üzerinde ki abazanlığın verdiği dürtü ile kendini keşvetmeye çalışıyor aslında... "aaa... Kadınlar boyu sorun yapmıyormuş, e iyi..." Diye içsel anlamda kendilerini bir kalıba sokuyorlar.

Yani özet geçersek, cinselliğe düşkün tipler değil... Cinsel dürtüleri bastırılmış, cinsel anlamda birşey bilmeyen, nispeten bilgisiz, abazan, bir umut ile gelmiş ve bir çoğunun gerçek hayatında silik, sessiz sakin tipler olduğu aşikar.

O bölümde bilgi sahibi insanlar kendini belli ediyor zaten. Ben şahsen cinsellik bölümüne girmiyorum. Toplasan 20 cevabım ancak vardır. Sağlıklı ve düzenli bir cinsel hayatı olup, iç güdüsel anlamda tüm sorunlarını kökünden çözmüş, bilgi sahibi bir şahıs zaten kendini orada aramaz, çünkü bilgi birikimi vardır. Tecrübesi vardır. Ha yoksa yine yanlış yerdeler. Gitsinler cinsellik ile alakalı bilimsel makale okusunlar... Amatör insanların, ne idüğü belirsiz tiplerin yazdıklarına da güven olmaz...

Düşüncelerim bunlar.

2|0
    0|0
    • Detaylı açıklama yapman takdire şayan. Olayları en geniş perspektiften aldığın için bu cevabı en iyi cevap olarak seçiyorum. :)

• Abes geliyor bana.

• Gerçi cinsellik eğitiminin evde aile tarafından verilmesi söylenir, ama bu biizm dini ve gelenekse açıdan zor. Kimse çocuğuna bu konuda değil bir bilgi vermek, konunun imasını bile yapamaz. Ve öyle zannediyorum ki, burada bile cinsellikten çok bahseden ve alanda söz sahibi olanların bile çok zorlanacağını sanıyorum. Böyle bir eğitim biizm şartlarımıza göre, OKULDA ders konularak verilebilir. Ayrıca dersi adı doğrudan Cinsellik değil, "Sağlık Bilgisi ve Gelişim" olabilir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• "Zikri neyse fikri de odur" diye düşünüyorum ...

0|1
    0|0
  • O kategoriye bakmıyorum bile bazen pat diye çıkıyor o kişilerden de nefret edesim var o kadar yani.

0|1
    0|0
    • Bilgisiz insanlar... Nefret etmek yerine birşeyler öğrenmelerini sağlamalı...

• Cinsellik kategorisinde soru soran ve cevap yazan biri olarak bastırılmış bir yanım yok. Aksine bilgilerimi paylaşma ya da bilmediklerimi öğrenme taraftarıyım. Gerçekteki cinsel yaşantım kimseyi ilgilendirmez tahmin yürütende yanılır. Ortak bulduğum konularda paylaşırım ama sürekli bu konuya eğilmem ne sapık olduğumu ne kaşar olduğumu ne de süper bir seks hayatımın olduğunu gösterir.Bilgi paylaşımından yanayım sapıkıktan ya da arayıştan yana değil.

1|3
    0|0
  • Cinsellige bakmıyorum dahi o derece rahatsız sorular var gecen bı kere normal sorulmus bı soruya cevap yazdım kategorısı yanlıs konulmus adamlar resmen sarkmaya calıstı yuh dedım artık engelı bastım

0|1
    0|0
  • Cinsellik Bölümüyle İlgilenmiyorum. Ve Sürekli Cinsel İçerikli Soru Soranlar Bence Realde Yapacakları insan Yok. O Yüzden Burada Kendilerini Tatmin Ediyorlar. Kız Olup Olmadıklarıda Şüpheli. Belki Erkek Olup Kız Nickiyle Üyeler Burada.

0|1
    0|0
  • bence ezik pasif tipler burda tatmin ediyor kendilerini yani bir çoğu çok harbi cevaplar verenlerde var

2|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyorum.. Herkesin hayatı kendisini bağlar..

Kimsenin kimseyi, yargılamaya hakkı yok..

0|0
    0|0
  • genellikle çok merak ettiklerni soranlarda var ama saçma sapan sorular soranlarda var bide bunu gizli olarak soruyorlar oda ayrı bi soru işareti

0|0
    0|0
  • feci abazalar

0|0
    0|0
  • Sadece cinsellik için üye olduklarını düşünürüm hep.

0|0
    0|0
  • Öyle biri bana arkadaşlık teklif etmişse reddederim.

0|0
    0|0
  • birsey düsünmüyorum.

0|0
    0|0
  • o bölümle ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi ben nbirşey diyemem.

0|0
    0|0
  • arkadaşlık taleplerini zevkle reddediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Posta gazetesi sence içindeki toplasan 1 paragraf eden haberden dolayı mı ülkenin en çok satan gazetesi? Türk milletinin milli hassasiyetidir cinsellik. Çok hassas insanlar da vakitlerini orada geçiriyor demek:)

0|1
    0|0
  • Kategori Puan Sıralama

Flört 471 100+

Aşk 722 100+

Cinsellik 885 76

Ayrılık 197 100+

Kişilik 1192 82

Sağlık 281 87

Moda 191 100+

Diğer 1805 84

Kültür 665 31

Sıralamaya göre en iyi olduğum alan kültür ancak profilde cinsellik çıkıyor belkide ben yanlış okuyorum dedim ama kültürde 31 cinsellikte 76. sıradayım.dediğin kişiler hakkında bir şey düşünmüyorum.İnsanlık hali internetteki ruh hali değişir tabi ki herkesin içinde ki recep ivedikler ortaya çıkıyor olan bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Cinsel sorunlar içeren soruları normal karşılarım ama "göte şaplaktan hoşlanır mısınız?" tarzı sorular çok saçma ve amaçsız.Zaten seks sırasında karşında ki kişiyi keşfetmen gerek.Bu sayede nelerden hoşlandığını ona bile sormadan bilebilirsin.Bazı kişilerde "... fantaziyi sever misiniz?" tarzı soruları "Acaba başka yapan var mı?" mantığıyla sorar.Bunun amacı da kişinin kendini sapkın veya aykırı olduğunu düşünmesinin aklamasıdır.Sorunun soruluş tarzından sorunun ne mantıkla sorulduğunu rahatça anlayabiliyoruz zaten.Uzun zamandır cinsellik kategorisinde saçma sorular bulunmakta.Bu da insanların bu konuda cahil olduğunu ortaya koyar.

0|0
    0|0
  • çünkü canım, toplumun bastırılmış duygusu. bir vampir'in kan'a ihtiyaç duyması gibi, insanlar ihtiyaç duyuyorlar. çoğu insan yaşamamış henüz, yaşamak istiyorlar. merak var... bastırılmış gizli zinalar...

1|0
    1|0
  • çok iyi de düşünüyorum çok da güzel iyi düşünüyorum ben bu şekil cevap veririm o bayan şu şekil bu şekil. herkesin özgürlüğü bidir.

http://www.youtube.com/watch?v=UvwEvDM7UAs

1|0
    0|0
  • onlar kalıcı değil zaten sitenin geçmişine bakan da bunu görür. keşke sende kalıcı olabilseymişin

0|0
    0|0
  • Belki de cinsellikle ilgili sorunlarını paylaşabilceği internet harici bir ortamı yoktur.O da fırsatı ve yeri gelmişken aklında ki tüm soruların cevabını bulma kaygısındadır.Bence hiç sormamasından daha iyidir:)

0|0
    0|0
  • o bölümle ilgilenmiyorum. çünkü cinsellik konusunda bilinçlendirici sorular ve cevaplar çok az sayıda.

0|0
    0|0
  • hatun düşürme amacı ile takılan cok gibi bi izlenim içindeyim 3-5 gündür

0|0
    0|1
  • hiç bişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sanırım yenisin... eskiden gelsen neler cıkıyodu. ne muhabbetler. :D

0|0
    0|0
  • oo kanka o listeye benide yaz