Lezbiyen miyim acaba ben?

birini sevmeye başladım 4 ay önce ve Şu an unuttum gibi. ama hiçbi erkeğe ilgi duyamıyorum. ne kadar yakışıklı ve çekici olursa olsun dönüp bakmıyorum bile. öyle öpmeymiş sarılmaymış falan hele bunun düşüncesi midemi bulandırıyor. lezbiyenmi oldum ne diyorum ama kızlarada birşey hissetmiyorum niye böyle oldumki ben

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kız erkeğin verebileceğinin yüzde kaçını verebilirki senin için anlık belkide dönemlik bir problem senin için bu psikoloğa gidip konuşmanı tavsiye ederim yaşadığın bir olay sonucu bu durum olmuş olabilir veyahut çocukluk döneminden kalma bir sey hormonlarını baskılayan.Amacım cinsel kimliğini sorgulamak değiln çevremde senin durumunu yaşamış daha sonrada homoseksüelliği seçmiş arkadaşlarım var ve büyük kısmının hayata dair beklentileri yok yanlış bir seçim yaptıklarını düşünenler bile var aynı hataya düşmeni istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Arzuyu bir kişi üzerine tutku olarak yücelttiğin ve onun dışında bir varlığı fikir olarak kabul etme noktasın geçtiğin için , onun yokluğunda aseksüel duygulanım yaşıyorsun.

Gibisini bırakıp , unutmalı ve normal bedensel ve ruhsal yaşamına geri dönmelisin

0|0
    1|1
  • erkeklerden nefret edip kızlara daha şehvetli bir şekilde bakıyorsan ve kızlarla ilişkiye girmeyi hayal edip kızları düşünerek mast. yapıyorsan evet lezbiyensin ama oyle bişey yoksa erkekler için hala bir umut var demektir ve yeni bir ilişki denemelisin bence

0|0
    0|0
  • Olayın perde arkası çok farklı bence bir erkek seni çok fena üzmüş ve psikolojik olarak beynin bilinç altında erkeklere olan kızgınlığından farklı arayışlar içerisine girmiş... zamanla geçer ama yüksek ihtimal bisex olarak kalacaksın...

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olsan ne yazar bakışın ve güzelliğin yeter senin valla Lezbiyen değilsin ama erkeklere pek ilgin yok buda geçici bir durum.

0|0
    0|0
  • erkeklerle bir arada bulunmayı dene.

0|0
    0|0
  • cinsellikte kategorize olamama sıkıntısı bu geçer. bayanlarda olur böyle yani büyüyünce unutursun.

0|0
    0|0
  • erken yaşamışsın hızlı ölecen galiba .. :)))

0|0
    1|0
  • piskolojik bir durum lezlikle alakası yokşu an:D korkma düzelir

0|0
    0|0
  • bunun ismi frijit olabilir...

0|0
    0|0
  • sadece frijit oldun. psikolojik bir neden.

0|0
    0|0
  • lütfen lezzbiyen olma.. çok güzelsin

0|0
    0|0
  • Lesby

0|0
    0|0
  • brini derken?erkek miydi kız mıydı?

0|0
    0|0
  • Pampa sen ölmüşsünde haberin yok

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim nan hep kizlara bakiyorum aman tanrim yoksa bendemi lezbiyenim :((

0|0
    0|0
  • değilsin canım geçici bir sorun

0|0
    1|0

• nötr

0|0
    1|0
  • ilişkiye girsen düzelir gibi...

0|0
    1|1
  • Hayırr sen bunalımdasın herhalde bunun lezbiyenlikle alajası yok kafana takıp olmadığın şeyi oldurma kendine zorla.

1|0
    0|0
  • pisikolojik bir durum bence :) gelip geçicidir yeni bir ilişki seni kendine getirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• subliminal mesaj diye bir olay var.

bir şeyleri algılamadığını düşünsen de bilinçaltın algılıyor ve şu ara empoze edilen şey sürekli kadın bedeni.

sen de bundan etkilenmiş olabilirsin ama allah' ın vermiş olduğu hormonlar var neyse ki onlar sayesinde kadınlardan etkilenmiyorsun.

sana tavsiyem çok fazla tv seyretme hatta özellikle reklamlara bakma.

hani şu dinde geçen harama bakma kısmı var ya sen çok fazla açık kadınlara bile bakma.

bunu irtica vs. gibi görme din tandanslı söylemiyorum sadece senin iyiliğin için söylüyorum.

şu an 7-8 yaşındaki çocuklar erken ergenliğe giriyor sırf bu gereksiz ve artniyetli cinsellik empozesi yüzünden.

ve aklından biseksüelliğin normal olduğuyla ilgili şeyleri atmaya çalış.

0|1
    0|0
    • kızlardan hoşlanmıyorum ama aksine gıcık olurum :)

• sana zaten kızlardan hoşlanmak için gerekli hormonlar yüklü değil ancak bilinçaltımızda kadın bedeniyle ilgili çok fazla figür var ve sırf bu yüzden erkeklerden hoşlanmıyor olabilirsin.

bu olayı yani etkilenme olayını da anca tv. den ve reklamlardan olabildiğince uzaklaşarak yapabileceğini düşünüyorum.tekrar ediyorum,biseksüellik de aseksüellik de normal değil. kendini biraz rahat bırak,hoşlanıyor muyum niye hoşlanmıyorum dedikçe daha negatif şeyler bulabilirsin.

• kızlardan hoşlanmıyosan cinsel yönden lezbiyen değiilsindir merak etme her kadın aynı değildir unutma bazısı senede 1 kere ister bazısı her gün

0|0
    0|0
  • Aseksuel olmussundur.

0|2
    1|0
  • Lezbiyensin gibi

0|0
    0|0
  • en iyisi lezbiyen olmak zaten

1|0
    0|2
  • gelip geçici bir durum lez değilsin