Kız arkadaşım delirdi.. beni yatağa kelepcelemış uyurken...ayrılmalı mıyım sizce?

son zamanlarda çok deisti. ve son yaptığından sonra çok soğudum. ikimizde cinsel ilişki yaşamadık. ben inançlı bir insan olduğum için yapamazdım. ve o da bakire olduğu için. bir aydır sürekli sevişmek istiyordu. ben kendimi geri çekiyordum hep. arada bende kalıyor. bir sabah bir uyandım.. yatağa kelepçelenmişim. çok şaşırdım. yok jartiyer giymiş falan. ben bağırdım azarladım onu. sevinirsin diye düşünmüştüm dedi. özür dilerim dedi. giyindim ve gittim. 1haftadır konuşmuyorum. ben hanım hanımcık bir kız istiyorum. ellerimiz yanlışlıkla deyse bile yüzü kızarsın istiyorum. lütfen dalga geçmeyin. evet. böyle bişeyi hiç bir erkek reddetmez ama ben allahtan korkan bir insanım. yapamam bunu. ve bu kız niye böyle oldu. anlamıyorum cidden. nasıl davranmalıyım ben

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fantezini tersinden , aksiyonu da kıza yukleyerek anlatmışsın. Yani tam bir projeksiyon ( ben değil o yaptı ) hikayesi olmuş . Sado-Mazo ya da Master-Slave tarzı ilişkiler genelde psikoterapi gerektiren eğilimlerdir , çünki direk cinselliğe değil bir takıntının doyumuna yönelen ve bunu arayan davranışlardır.

Ha iki taraf durumundan memnun olur , o zaman buralara yazmanın gereği olmaz.

1|0
    1|1
    • nediyorsun ya.. ben yapsam burayamı yazarım

• Bunun adı "Sharon sendromu " . Dunya literatürüne ilk olarak Sharon Stone , bir filminde eklemişti , o günden bugüne birileri de bunu uygular. Sen , asıl sonundan kork zira , Sharon o fimde aslında intikam alıyordu ve üzerine oturduğu erkeğin kalbini bıçakla çıkarıyordu. Bunlar iyi konular değil , dibini köşesini araştırmalısın bu işleri düsünüp görüp duydugunda

Kızlar Ne Diyor 4

• inançlı ve allahtan korkan birisi olarak nikahsız bir kızla aynı evde mi kalıyorsun? bu ne yaman çelişkidir..

2|2
    1|1
    • o istiyor... ben cağırmadım hic.

• inanan ve allahtan korkan biri olarak reddedebilirdin..belki daha çok saygı duyardı..beni öldür dese öldürecek misin? işinize gelince allah korkusu gelmeyince '' o istiyor ben ne yapayım'' ayakları..

• ya tabikı bendede suc var . ama benımde nefsim var sonucta.. karsı koyamadım.. ama biyere kadar tabi

• Birak su inancli ayaklarini nefsin var demek. Sizin gibilerden korkulur arkadas bu kiz en basinda kendini nasil anlatti sana cok inancliyim dedi de bir anda kelepceli mi buldun? Sen yasayacagini yasamissin kizla evlenecegin kiz eli kimsenin eline degmemis olsun istiyorsun. Adini koyamiyorum sizin turunuzun

0|1
    0|0
    • neden ilişkimizi bilip bilmeden suclamada bulunuyorsun ? bu kız en basında boyle değildi. sonradan deişti bende bunu anlamıyorum sorduğum sey de bu. tertemiz kız istiyorum diyede bisi demedim her insan hata yapabilır. ama sınırım bellı benim . cinsel ilişkıye karsıyım evlenmeden ve bu kız benden bunu istedi

• O zaman iyi tanimadan baslamayacaksin bir iliskiye. Bu kiz seni tanimamis belli ki. Kendi zoruyla kaliyor sadece uyuyoruz diyorsun kiz bu cesareti nerden buldu o zaman? Bir de sen hoslanirsin diye dusunmus. Yeterince acik konusmamissin niyetini belli etmemissin. Boyle seyler dusundu diye kotu kiz olacak da degil. Zorla senle iliski yasayacak da degil. Hayatina aldiysan sen de ona saygi gosterip acikca belli edeceksin kendini. Birbirinizi anlar ona gore davranirsiniz olmdi o zaman surdurmezsiniz

• benim buna karsı olduğumu bilıyordu. evet uyuduk sarıldık opustuk falan ama sınırımı bilıyordu. demekkı ıyı tanıtamamısım kendimı

• o kız bir daha sevişmek istemez azarı baya yemiş bence sana ciddi anlamda güvenmişte açmış kendini önce onunla konuşmayı dene ama kız zaten kuduruksa bırak gitsin

0|1
    0|0
    • Böyle bir azardan sonra o kız düzelmez bir daha.

Ne var korkuyorsunuz Allah'tan ya^^

Dünyada milyonlarca katil varken zina yaptın diye mi cehenneme gideceksin?

Sadist Tanrı işte ne yapacaksın..

• Tanrı'nın sadistliğini tartışıyoruz :D

• tamam si devam edin :D

• Kız arkadaş uçmuş ama sen çizgini bozma. o da utanmıştır zaten yaptığından

0|1
    0|1
    • utanmıştırda... eskisi gibi olmaz artık

• ayrıl sen bu kızdan olmaz artık eskisi gibi

Erkekler Ne Diyor 6

• siz aynı yatakta mı yatıyorsunuz. hem yanlışlıkla elin çarpsa utanack bir kız istiyorsun hem aynı yatakta yatıyorsun nasıl çelişki bu

1|2
    0|0
    • o istiyor. uyuyoruz sadece. yeni bir ilişki yasarsam oyle bir kız ıstıyorum

• yapacağın şey belli . anlattığın gibi bir kız istiyorsan bundan ayrılacaksın . baksana seni yatağa bağlamış çok tehlikeli :D

• haklısın sanırım

• varmış demekki böyle arkadaşlarda

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ayılınca bana haber versene :D

0|0
    1|0
  • fazla fetish p*rno izliyor sevgilin :D

0|0
    0|0
  • anladımki o senın olmak istiyor. daha ne istiyorsun. ciddiysen aileni tanıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...