Bu kadar güzel öpüşebilmesi normal birşey mi yoksa tecrübeden mi gelir?

sevgilimle 2 yılı aşkın süredir birlikteyiz ve 1 sen sonra aramızda cinsellik başladı o benim ilkim. ama onun daha önce bir sevgilisi olmuş tabi başka şehirdeyken. cinselliğe başlamayı o istedi(cinsellik derken sadece sevişme bekaretini almadım almam da evlenmeden ve evlilikten önce) yoksa ben hiçbi şekilde ona dokunmayı bile istemedim ben hiç tecrübe yaşamamıştım öpüşmeyi falan bilmiyodum pek ama o çok iyi öpüşüyodu. ama bana daha önceki sevgilisiyle hiç öpüşmediğini çok çok kısa bir süre çıktıklarını söyledi. peki bu kadar güzel öpüşebilmesi normal birşey mi yoksa tecrübeden mi gelir

Ciddi soruyorm lütfen dalga geçecekler cevaplamasın. kızlar sorum öncelikle size

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen eger onun iyi kategorisinde opustugunu farkedebilmissen bu senin de yapabilecegin bir seydir demekki opusmus de olabilir opusmemiste ama bu isin pek tecrube ya da yetenekle alakasi yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni cok sevdigi icin tutkulu ve istekli opustugu icin sen yanlis anliyorda olabilirsin. Opusmeden anlayamazsin. Baskasiyla opusmuste olabilir. Ama ilk opusmede de gayet tutkulu opusuyor olabilir ve sen bunu kafaya takip onu yargilarsan belki de seni hayatinda en cok seven kisiyi kaybedeceksin. Takma kafaya ondan iyi opusmeyi ogren ve onun istekliligine karsilik ver. Bundan dolayi zevk al. Bir gun buz gibi bir kadinla opustugunde ozlersin sonra :)

0|1
    0|0
  • öpüşmeyi hiç bilmiyorsan iyi öpüştüğünü nerden biliyorsunki? belki dışarıdan bakınca birbirini yalayan iki insan gözüküyordur...

0|0
    0|0
  • İyi öpüşmek için filozof olmaya gerek yok kapat gözlerini göm dudaklarını oldu bitti işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...