Kızlar ile takılıyorum diye top,gay damgası yiyorum belli etmesemde çok zoruma gidiyor demeleri ne yapmalıyım?

Kızlar ile takılıyorum diye top,gay damgası yiyorum belli etmesemde çok zoruma gidiyor demeleri ne yapmalıyım? Gerçek hayatta ve sanalda hep kızlarla takılırım 2-3 tane erkek arkadaşım var.Kızlar ile takılıyorum diye hep top gay kelimelerini kullanıyolar yüzüme karşı sizce ne yapmalıyım ?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• onlar çekemedikleri için diyorlardır sana o şekilde asıl sen diyeceksin " lan neden erkek erkeğe takılıyorsunuz top musunuz ? gay misiniz ? Homoseksüel misiniz ? ben heteroyum siz nesiniz ? sürekli erkeklerle takılıyorsunuz " gibi veya buna benzer şeyler de bence niye takıyorsun ki ?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlarla iyi anlaştığın için değil de onlara asılıyor gibi ya da onlar seni çok beğeniyorlar diye onlarla takılıyor gibi davranabilirsin.

0|0
    0|0
  • kızlarla neden takılıyorsun sen de de biraz tuaflık varmış benm bile kız oldugum halde senden çok erkek arkadaşım var sebep ne kızlarla takılmanda ki?

0|0
    0|0
    • Beni erkeklerden daha iyi anlıyorlar.Dertlerimi dinleyebiliyorlar yardımcı oluyorlar erkekler gibi geçiştirmiyorlar

• Kız arkadaşların çok ise sevgili yapman daha çok artıyor çünkü onlara söyledin mi ayarlayabiliyorlar

• sen işi ticarete dökmüşsün. ama düşünsene hadi birine söyledin ve sana kız ayarladı birlikte olmaya başladınız senin telefonunda sürekli kızlarn numarası mesajları var bir yere gidiyorsun kız seni arıyor nerdesin kızlarlayım sevgilininde bunlar karşısında tamam canım diyeceğini sanıyorasan yanılıyorsun arkadaşım. erkek ortamları senin için daha iyi doğal ortamın orası senin.

• Her saat her dk gerçekten iyi değil bir erkek için erkek ortamına kesin girmelisin yoksa hep ezerler

0|0
    0|0
  • Sana öyle diyen geri kafalı zihniyeti boşver bence. Kız arkadaşların ile takılıyorsun diye böyle demeleri çok çok yanlış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu durumda susmak büyüklüktür.

0|0
    0|0
  • kıskanıyolar seni

0|0
    0|0
  • ilkokul ortamında olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • 1. tavsiyem kızlarla takılma

ya da

2. tavsiyem hormon takviyesi al

0|0
    0|0
  • diyeceğin şey basit vajinaların içinde olmaktan hoşlanıyorum ve onlara her zaman sizden daha yakınım ve bu yüzden gay diyorsanız hepinizin amk diyeceksin ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...