Paralı sekse neden karşısınız?

Bazı insanlar (hatta bu sitede bir çok insan) paralı sex'e karşıyım diyor. Yani ben güzel bir eskort buldum veririm parasını direk hallederim işimi bunda yanlış olan ne var ki alan memnun satan memnun neden paralı sex'e karşısınız peki? Bir de bedava sex diye birşey yok ki zaten, sırf cinsellik için sevgili edinmek daha mı doğru, bir de sevgili de bedava değil ki o kadar masrafı var şusu var busu var nazını çekmek var değer vermesi var vs vs vs var oğlu var bir de ilişki aylar sonra ilerleyince benimle cinsellik yaşayacağının garantisi de yok. Yanlış mıyım?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• yüzbinkere haklısın. paralı seks yanlış sevgili bul yap derler. sevgili bulunca evlenmeden yapmayın derler, kızlığını bozmayın derler velhasıl derler de derler...

Bunda abes bir şey yok arz ve talep meselesi. netice olarak kızları evlenecez vaadiyle kandırmaktan çok daha onurlu.çok daha erkekçe helal sana

2|8
    0|4

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlışsın. Paranı bu iş için kullanıp mundar ediyorsun, senin gibiler yüzünden bu işin sektörü oluşmuş.

3|2
    1|2
    • Sanane benim paramı nereye harcadığımdan, belki beni hayatta mutlu eden tek şey cinsellik var, esas paramı oraya harcamazsam boşa gidiyor.

• Ergenlikte olur böyle saçmalamalar

1|1
    0|2
  • Herkezin düşüncesi farklı. Sen sanırım simdiye kadar aşk olan sex yaşamadın. Devam et ya para sadece mutluluk getirmiyor ayrica. Paranla hava atma bize. Eskortlarjn nekadar pahali olduğunu biliyoruz.

1|1
    0|1
    • Evet senin gibi kızların nazını çekeceğime senin gibilerle vakit kaybedeceğime işlerime önem verip paramı kazanır onlarla vakit geçiririm. Daha iyi değil mi.

• Hastalık kapıp ölsem göbek mi atacaksın? Nasıl bir zihniyet bu. Sen de umarım sevdiğin adamdan kaparsın hastalık, ne biliyorsun sevdiğin ya da seveceğin kişinin yüzlerce kadınla yatmadığını. Neyin garantisi var ki hayatta.

• Yatmaz.

• Allah sizin gibileri ıslah etsin haramı unutuyorsun bu dünya denizde bir damla kadar öbür dünya uçsuz bucaksız ateşe dayanabileceğin kadar günah işle en büyük günahlardan...

2|2
    1|3
    • Kim siliyor yorumumu sırf düşüncemi yazdım diye? İnançları araya sokmayın diyorum. Allah'a inanmıyorum zaten.

• evli olmayan kızlar sevgilisiyle seks yapıyorlar .onları kim ıslah etsin..

• Laf kalabalığı yapma Allah oyle insanları ıslah etsin dedim zaten verecek cevabın olamaz zaten

• Duygu yoksa zevkte yok.

Gir çık gir çık ihtiyaç gidermekten ibaret her şey.Ne gerek var bir insan bedenini küçümsemeye kullanmaya mastürbasyon diye bir şey olmasının bir nedeni var.

Paralı seksmiş sanki paralı sevgi paralı aşk oluyor zevk parayla satın alınmaz aslında sadece o yanılgıya düşen insanlar var.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bedava seks olmaz ona katılıyorum. Çokda mantıklı birşey. bana mail gelıyor 1 saati 50 TL ye şu sıteden. link katolokdan seçiyosun. arıyosun evıne gelıyor hatun. bende anlamıyorum mılletın cınsellık ıcın sevgılı arayısını, buldunuz partner burdakınden daha mı güzel ? ya da 50 TL nız yok mu yahu, yoksa nası buluşacaksınız kızla ? kafamda delı sorular

0|2
    1|0
    • Haklısın.

• Abi bunlarda sakat makat çıkar ya organ veya uyusturucu mafyasıyla ısı cıkarsa bıde yandın o zaman bide 50 tl ye nasıl goturuceksın abi bu işler türkiyede çok pahalı ya ::D

• saçmalamayın ya ne yapacaklar evınıze gelıp organlarınızı mı alacaklar. zaten oyle bı dunya varsa sokaga cıkmayın :D

• Olum çok küçük bir azınlığı tenzihen söylüyorum, şimdiki kızlar zaten bir iki tatlı söze veriyorlar. Ne uğraşıyosun eskortla meskortla.

0|0
    1|3
    • Tatlı söz etmek bana göre değil. Uğraşamam. Hem o kadar kolay olduğunu sanmıyorum.

• İnan o kadar kolay. Yatmayı teklif etmiş kızların her biriyle yatsaydım şimdiye kadar yaşımla yaşımın çarğımı kadar çocuk sahibi olabilirdim. 24 x 24 = ? Ve bunların hepsi tatlı sözle oldu.

• Ben bir erkek olarak sikimle yönetilmiyorum, onu ben yönetiyorum. Seks için yaşamam. Sevgiliyi adı üzerinde Sevgi için yaparım.

0|0
    0|0
  • aklını kullanamayan insancıklar paralarını kullanırlar... sex akıl işidir... senin ilişkinde akıllı olanda kadındır...

0|0
    0|0
    • Aklımızı kullanmasak paramız olmaz.

• 0|0
    0|0
  • bende karşıyım çünkü paralı seks duygusuz zevksiz ve mekanik seks dir,orada sadece orgazm oluyorsun,o da parasını aldığı için sana canım cicim der.

0|0
    0|0
    • Duygu dediğin eğer aşk ise bir insan zaten kolay kolay aşık olmaz ki aşık olacağım insanı beklememin gereği yok.

• Duygu aşk değildir karıştırma,para verdiğin kadına hangi duygu ile sarılabilirsin?

• Sigortalı işçilerde para kazanmalı :D:D:D

0|0
    0|0
  • şu kızlar çok boş konuşuyor lan burdaki yotumları okumuyormusunuz sevgilim şöyle yaptı kızlıgım bozuldumu sevgilim oral yapıyoz ne olur anal yapmak istiyorum ben.. bunları söyleyen kızlar evlimi bu kişlerle birde haramdan bahsediyorlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...