Kızlık zarı diktirme parasını ne yapmak lazım?

kızlar kızlık zarınızı diktirmek isteseniz bunun parasını bunu yaşadığınız kişiden ister miydiniz?Bugün böyle bir olay duydun çok garipsedimde.

Güncellemeler:
erkekler de cevap verebilir beyler

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarını ilişkiden bir gün önce diktirecegini de biliosun demi bugn diktir 3 ay sonra ilşkiye girmen bişi degiştirmiyo umarım bunuda bilosundur yada diktirmeyi düsünenler...

1|0
    0|0
    • arkadaşım bunun sadece tek bir yntemi yok.flep kaldırma yöntemi ile isterse bugün diktirir on yıl sonra evlenir evlendiği gece yine kanar.

• aşk mı kazanıyo yoksa kasarlık mı ? bırakın bu işlerii zaten ıncını cıncını arastırmıssınız

• erkekler iğrenç ve şeref yoksunu olunca kadınlarda böyle yöntemler buluyor haklı olarak.tıpta bu durumun farkında kadınların bu durumuna hizmet ediyor ve sürekli yeni yöntemler geliştiriyor

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızın topu yanlislikla yan bahceye kacmis, aksi ev sahibi amca da topu alip yarmis mi ki ödesin topun parasini ? Alan razi satan raziysa olmaz öyle dikis parasi istemeler, sacma olur. Tecavüz neyim ise de süper islemese de kanunu nizami var, parasini olmasa da hayatindan birkac yilini alirsin adamin.

0|0
    0|0
  • yarı yarıya.. :D:D:D

şaka gibi..

0|0
    0|0
  • Herkes yaptıklarının arkasında dursa bu zar diktirme saçmalığına lüzum da kalmayacak. Yaparken bir sıkıntı yaşamıyorlarsa bu yaptıklarını evlenecekleri zatı muhteremlere anlatırken de zorlanmamalılar.

2|1
    0|0
  • o diktirenlerin varya neyse inşallah kendileri gibi birini bulurlar

3|1
    0|0
  • Kendi söküğünü kendi diksin.Dikkatli kullanıp yırttırmasaydı..

1|1
    0|0
  • veririz neyse parası, ha parayla seks yapmışsın ha kızlık zarı parası vermişsin, ikisinide yapan aynı kapıya çıkıyor benim gözümde

0|0
    0|0
  • Neden tekrar diktirme gereksiniminde bulunur insan.

0|0
    0|0
  • sen patlattın topumu, öde çabuk der gibi :)

0|1
    0|0
  • Türkiyede kanundur bu "bozan yaptırır"

1|1
    0|0
  • Adam kırmızı ışıkta mı geçti?

0|0
    0|0
  • boşver bu saatten sonra istenmez artık

0|0
    0|0
  • Bence sadece garipseme iğrenç bişey

1|1
    0|0
    • haklısın da kızı düşündüm ona da hak verdim.herif aldatmış kızı gitmiş.sonra çok uğraşmış geri dönmek için ama kız kabul etmemmiş.şimdi de psikolojik olarak bir başlangıç istiomuş ve böyle birşey yapmış.yazık be

• Niye diktiriyormuş evleneceği erkeğe namusluyum diye yutturmak için mi boşver ya hakikaten öyle şeyler duydukça evlilikten soğuyorum o değil artık tüm kızları öyle görmeye başlıyorsun iğrenıyorsun

• tabi ödesin bari şerefsiz

2|0
    0|1
    • kanks niye şerefsiz? kızın aklı var bi yeri var? yapmadan önce düşünseymiş ya :)

• kızın suçu var tabi oğlanı adam sanması

• Oglani adam sanmasimi ? Kizlar erkeginize güvenmiyosaniz neden veriyosunuz ? Evlenene kadar dayanamiyomusunuz ya ? Bukadar zormu ?

• Kurtaj parasini isteyen zihniyet bunuda ister..

1|0
    0|0
    • sonuçta tek başına yapmamış değil mi kürtaj parasını istemek çok mu abest

• Abest degil kız evladi sonuçta çalısmıyor olabilir...istenrbilir...

• yani.iş zihniyet mevzusu değil bence.bence ödesin p,ç

• yeni bir başlangıç yapmak istiyorlardır belki

0|0
    0|0
  • duymuştum ben de

0|0
    0|0
  • soruyu soran sende bi cevap versen_? sence kim ödemeli

0|0
    0|0
    • ya yaşanılanları bilmediğimden biriey söyleyemiyorum.ama bayan bakış açısıyla bakarsam kızın hayatının geri kalanında sağlıklı olması için ödesin adam derim.

• Al İşte. AL AL al

0|0
    0|0
  • bu soruya bayanların cevap vermesi lazım :)

0|0
    0|0
  • Kizlik zari diktirmek cok farklıdır dikilmesi durumunda en fazla bir hafta vücudda kalır kalıcı değildir Böyle birşeyi basıma gelse diktiririm

0|0
    0|0
    • diktirmeyi dusunursen haber ver

• Tbiki Ben kendimi taktim edim özel bir hastanenin muduruyum bu nedenle soyledim yardimci olmak icin...

• anladım.teşekkür ederim.kolay gelsin

• hemen veririm parasını hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zorla bir birliktelik sonrasında başındak savmak için para verir ama sen bunu alışkanlık haline getirirsin ya da o erkek nasılsa parasını vereceğim evlenene kadar sürekli seks yapmak ister yani bir kere ile sınırlı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Erkeğin biliyorsa bozuk olduğunu isteyebilirsin :)

0|0
    2|0
    • bozuk tabirini bir bayanın kullanması çok kötü arkadşaım.insandır şaşar beşer.o yüzden hemcinslerimizin yanında olmak mantıklı bence

• yanındayız sonuna kadar da, diktirmek neymiş ya? bu devirde bekarete takılmakmıı kaldı ?

• adam zorlamı bozdu bekaretini kardeşim yapmasaydın madem öylee 2dklık zevk için bozdur ayrılınca parasını iste zarınızı bile satılığa çıkardınız. hem madem bozdurmuş niye diktirmek istiyor evlendiği erkeğe yalan atmak için mi namuslu ayağına yatıcak dimi. böyle kızlardan iğreniyorum vallahi

1|3
    0|0
    • Bu kiz sonuna kadar hakli maden bozduracaktin neden parasini isteyim diktiriyorsun

Yükleniyor...