İnsan zaafları yüzünden mi sınanır hep?

mesela benim cinselliğe çok zaafım var ufacık bir konuşmada bir dokunmada tahrik olabilecek yapıdayım bunu biliyorum ama allah biliyor ya bugüne kadar ne biriyle sevgilim oldum ne de biriyle cinsel anlamda bri şeyler yaşadım ve karşıma bugüne kadar çıkan erkeklerin %70 i hep bana o yönde yaklaştılar tanışma aşamasında o tarz muhabbet etmeye kalkmalar ya da daha sevgilim değilken bile yaklaşmaya çalışanlar oldu hep böyle oldu ,

yaşım 24 ve tahminimce allah beni sınıyo o erkeklerden biri sevgilim olsaydı belki ben ister istemez çok yakınlaşacaktım yatmazdım irademe sahip olurdum ;ama yinede kendimden hep korktum bakire olmama rağmen içimde çoook arzu istek var hep harama bulaşmaktan korktuğum için bu yaşıma kadar sevgili yapmadım size sormak istediğim acaba insanin zaafı zayıf noktası neyse allah hep ondan mı bizi imtihan eder,

bakalım ben böyle bir erkek karşına çıkardım onu kabul edip ona yaklaşacak mı diye

çünkü karşıma çıkan erkekler hem çok yakışıklı hem de hep genç yaşta mesleğini eline almış erkeklerdi başka bir kız olsa belki çıkma tekliflerine hayır diyemezdi ama ben ne kadar cinselliğe düşkün olsamda mesaj da bile konuşmalarına dahi izin vermedim allah neden beni sürekli deniyo olabilir bunu gibi çokk erkek geldi hepte aynısı geliyoo galiba ben evlenebileceğim aklı fikri başka yerde olmayan bir erkek bulamıcamm ;(

1|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim, sen çok güzel, çok özel bir insansın bence. Kendine olan saygını kaybetme. Senin saygını hakedecek bir adam elbette karşına çıkar :) Hep böyle güzel kal.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Bak kardeşim senin evlilik dışı seks yapmanı dinin değil, vicdanın engellemeli.

Senin kötülük yapmanı dinin engelliyorsa, üzgünüm ama sen kötü bir insansın.

0|0
    1|0
    • vicdanım engelliyor tabi ailem gözümün önüne gelir hepp

• hayıyr asla bir erkekle onu yapayım gibi bir düşünmeye hayele girmedimmm öyle olsaydı şu ana kadar kaç sevgilim olmuştu allah evlenmeden de yaptırmasın inşaallah tabi ki islama göre haram yapamam ben

• En ufak şeye tahrik olurum diyorsun. Çok arzuluyum, istekliyim diyorsun.

Bu durumda Sadist Tanrı'nın cehennemdeki azabından korktuğun için seks yapmıyorsun.

• değişik bir anlayış

0|0
    0|0
  • bunlar sadece senin problemlerin değil çoğu bayanda erkekte bu türden problemler var.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum sanki tek benim başıma geliyor gibi çünkü çevremdeki kız arkadaşlarımın karşısına böyle tip erkekler pek çıkmıyo benim ki kadar

• Sabır herşeyin ilacıdır bence fazla sorgulama hayatını yaşamaya bak beklemediğin anda beklemediğin zamanda önüne çıkıveriri istediğin insan belli olmaz.

0|0
    0|0
  • bi kere şeytan ve nefis insanı hep zayıf olduğu yerden yakalar.. kiminin karşı cinse kiminin paraya kiminin şüöhrete zaafı var... kendini güel korumuşsun ben de benzer nedenlerden kızlarla yakınlaşmadım... ama bu istek internette patlıyo.. internette zararsız şeyler yapıyorum :( evlendiğim inş.. bunları da tekredicem...

sen canını sıkma ve Allaha dua et... karşına biri çıkar umarım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum sanki hiç düzgün birini bulamayacakmışım gibi geliyo allaha çok dua ediyorum çok ağır bir kızım halbuki ama yinede hep böyleleri beni buluyo neden anlayamıyormmm

• lütfen porfilime bakıp değerlendirme beni.. kendimi tanıtmama izin ver

• artık evlenmek istiyorum ne olur ekle tanışalım.. olmazsa silersin

• Emin ol çoğu ge senin gibi imtihanda. Sana özel bir durum değil bu şehvetçoğu bekarda var. Allah sabrını arttırsın, iyi birini karşına çıkarsın.

0|0
    0|0
  • Evde kaldın sen.

0|0
    0|0
    • neden ki niye kalayım

• Aklı fikri başka yerde olmayan erkek bulamicam dedin ya. Tamamen katılıyorum. :)

• senin gibi akıllı kızlar var mı hala ?

0|0
    0|0
    • akılllı olsak nolcak birinin gözünde de değerimiz olmuyo kıymet bilinmiyo

• bu yaşa kadar sabrettin biraz daha sabret.

• Valla bende o yönden sınanıyorum sanırım. Aşırı düşkünüm :S

0|0
    0|0
  • Ne iş yapıyorsun, öğrencimisin, nasıl birisin ;)

0|0
    0|0
  • senin kafanmı güzel madem harama bulaşmak istemiyorsun evlen öyleyse senin aklın fikrin sexte ve diyosunki aklı fikri sexte olmayan biriyle evlenmek istiyorum hey dostum senin aklın başındamı

0|0
    0|0
    • ben o manada demedimm ben zaten evlilik düşünüyormmm aklı fikri orda olmayan derken daha tanışma aşamasında beni tanımadan o konulara girmesinden bahsediyorumm

• bende allahın izniyle uygun zamanda düşünüyorumm

• iyi inşlh dilediğin olur

• evlenilecek kızsın

0|0
    0|0
    • öyle olduğum söylüyorlarr ama yinede o salakça fikirlerini söylüyolar baktılar bu kızdan iş çıkmaz gidiyolarr bir de bana seen evlenmeden olmaz diyenlerdensin biz senle olmayızz üzülme görüşmemiz bitsin diyen bile oldu düşünün artık buna diyen evlenmek isteyipte konuşan biriydi yaş olmuş 26 ama hala aklı gezme tozmada

• gizliligi aç bakıym bi

• oral moral idare edecek birini bul illa oraya girmek şart değilki

0|0
    0|0
  • her şey olur bir şekilde sınanır

0|0
    0|0
  • o zaaflardan bn de çok sınandım ama çoğu zamn nefsime hakim olamadım

0|0
    0|0
  • devam et armaya bulurusn beklemen gerekir biraz hemen olmaz ama kendin kaptırısan yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • ehem öhöm karşına pek doğru erkek çıkmamış canım yaa

0|0
    0|0
  • Bu kafayla gidersen evde kalırsın.

0|1
    0|0
  • senin gibi kızlar var mı hala ya ?

bizde ne kızları reddedip, ne cilveleri görmezden gelip, senin gibi kızları evimize hanım yapmanın hayaliyle sabredip, hep önümüze bakıyoruz.. daha karşılaşmadık ama belki bir gün diye hep bir ümit var..

seni tebrik ederiim... umarım senin gibi eş banada nasip olur...

0|0
    1|0
    • vardır ama değerimiz bilinmiyo artık erkekler işvei cilveli kız beklıyo ki ben işvemi cilvemi neden hic tanımadığım bir erkeğe yapayımm ya da neden özelimi sana anlatayımm dmi ben özelimi de civemi de sade ve sadace eşime yaparımmm bende doğru bir erkekle karşılaşamadımm artık aşk olup evlenmek hayatımı düzene sokmak istiyorumm artı beni bu halimle sevecek bir erkek ama yokk hepsi uç hayallar peşinde

• hepsi uç hayaller peşinde değil.. senin gibisini de bekleyen var...

üniversite çevremdeki kızlar ilede konuştuğumuz oldu.. bir çoğu bakire kızlara 'kezban' diyor... kendileri bir çok deneyim yaşamış.. kendini farklı buluyor.. ahhh keşke birde erkek muhabbetlerini duysalar.. abazaların cinsel duygularına meze oluyolar.. farkında değil birçoğu...

bu kadar saf olmayın 'erkekler güzel kızlarla gezer, namuslu kızlarla evlenir' diyorum.. ama kulap veren az.. inşallah Allah herksin gönlüne göre verir.

• doğru haklısınız allah mamuslu edepli insanlarla karşılaştırsın inşaalah

• Fazla zekisin, dikkat et bu kadar ince düşünmenin sonu delilik olmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• allah kısmetini açsın canm...insanların zayıf noktaları var ve dediğin gibi genelde bu imtihan vesilesdi oluyo.ne güzelki sana nefsine uymamışsın dilerim en yakın zamanda karşına evlenebileceğin ve zevvkleri yaşayabileceğin birisi çıkar...

1|1
    0|0
    • amin canım allah razı olsunnn inş sanada

• sağol canm darısı başına

• amin sağoll

;)

• Kendini değiştirmediğin sürece karşına çıkan insanların davranışları ve zihinleri değişmeyecek. P*rno falan izliyorsan bırak ve aklını başka şeylere ver. Erkeklere sevgili gözüyle bakma önce insan olarak değer ver.

1|0
    0|0
    • ben o gözle bakmıyorum ki değer verdiğim için kaybediyorumm hem şu saatten sonra sevgli gözüyle değil evlilik gözüyle bakıyrmm

• Yahu evlilik gözüyle hiç bakma zaten. Ufacık bir dokunuşta tahrik oluyorum demişsin bu yüzden söyledim onu. Tanımak istediğin, merak ettiğin bir arkadaş gözüyle bakarsan tahrik olmazsın.

• anladım canım haklısın tamam

• bu dediklerini hepimiz yaşıyoruz kimi koyveriyor kendini isteklerine kiminde başka şeyler engel oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...