Kızlık zarı dikimi hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaslar kızlık zarım ı diktirmek istiyorum. Diktiren var mı ? Her doktor bu işlemi yapar mı ? Bide ücret ?

1|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• lan sizene kızın ne yaşadığı sanki siz evleneceksiniz kendiniz erkekliğinizi onlarca kızın üzerinde denediniz ve sizede kendiniz gibi bir kız denk geleceğinden korkuyorsunuz değilmi arkadaşım kızlık zarı dikim olayı kalıcı bir çözüm değil gerdek gecesinden 3 gün önce gidersin doktor diker ancak öyle 10 gün 20 gümn önceden ben diktireyimde veya şimdi diktireyim bundan sonra öyle kalsın gibi durum yok hiçbir şekilde orjinali gibi olmaz fiyatıda 3 bin lira diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• önce s*ktir sonra diktir ne güzel

7|6
    1|0
  • terzi arif te 5 lira

3|3
    1|0
  • sonrada ellin garibanının gözününün içine baka baka sıkılmadan 0 km yim diye ekmeğini yersin.

6|4
    1|0
  • Dikim evlilik öncesli 1 ya da 1.5 ay önce yapılıyor yanlız.Yapan uzmanlar var ama her doktoır yapmaz.

1|0
    0|0
  • gittin kendini becerttin ilalemin şerefsizlerine sonra karsına bir adam cıktı namuslu şerefli seni sevenn... eee.. tabi kızlık zarı yok.. sevdigi bayan kim bilir kac kisiyle yatmış.. bu bayanda gidicek zarını diktiricek.. al namusluyum tertemizim el bile degilmemiş genc kızım ... kandır kandır.. altta arkadaşın dedigi gibi. önce s*ktir sonra diktir. bizler enayiyiz ya dikilmiş kız alıyoruz.

1|2
    1|0
  • Yalanla, kandırmayla bir yuva kurulmaz adama doğruyu söyle kabul ederse en azından yalanın ortaya çıkması ihtimalinde olmaz ama yinede ısrarlıysan çuvalduzla ben dikerim.

2|1
    1|0
  • Gerdekten 1-2 gün önce makul fiyata dikiliyor diye okumuştum. Bir de alternatif olarak uzun vadeli olup çok pahalı olduğunu. Başından geçen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
  • Fiyatı çok bişey değil 1000 dan azdır diye tahmin ediyorum eğer diktireceksen evlenmeye yakın diktir tadını çıkar biraz eline fırsat geçmişken.

1|1
    0|1
  • Zarı diktirirsinde ruhundaki zarı nasıl diktiricen her doktor yapmaz özelde yaptırıcan fiyatlar değişiyor 1000-1500 değişiyor hastanelerde sor soruştur.

1|0
    1|0
  • Herif mal değilse zaten anlar, git milletle düzüş gerçeği anlatmak yerinede cocuğu kandır. Sizin gibi pisliklere ne demeli bilmiyorum.

1|1
    1|0
  • Sen yalan üzerine kurulmuş evliliğin yolundamı gideceğinimi sanıyorsun geç bunları insanları aldatacağına dürüst ol çık anlat

2|2
    2|0
  • yeni çıkan kanunlardan dolayı o iş yapamıyor malesef hiç bir doktor gizli yapan var ama oda tehliklei

1|0
    0|0
  • Her kadın hastalıkları uzmanı yapar galiba bunu.

400'e falan yapılıyor.

Ama pek bi' işe yaradığı söylenemez.

Evleneceğin kişi çok safsa, hiçbir şey bilmiyorsa kandırabilirsin..Uyanık biriyse anlar.

1|0
    0|0
  • arkadaşm diktireceksen evleneceğin zaman diktir düğüne yakın yani genelde öyle tavsiye edyor doktorlar.ücreti çok değil dye biliyorum ancak her doktrda yapmıyor sanırım yasal düzenlemeden dolayı

0|0
    0|0
  • jinekologlar yapıyor. yasak falan da değil!

0|0
    0|0
  • yaparlar her doktor yapmaz

0|0
    0|0
  • Evleniyosun sanirim hayirli olsun

0|0
    0|0
  • sikiş sikiş sonra diktir yaman ohh hayat sana güzel

0|0
    0|1
  • Evlilik öncesi cinselliğe karşı gelince üzerimize çullanıyorlar sana ne diye. Al işte nasıl bana ne bizim üzerimize kalıyorlar sonra böyle.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah namuslu erkekleri sizin gibilerin gazabından korusun..haa erkekte senin gibiyse sorun yok.tencere kapak olursunuz..

4|8
    1|0
  • hayatınız yalan...

4|3
    1|0
  • Adam gibi çıkıp söyleyeceksin ' Bakire değilim diye '

Ruhun ne olacak peki?!

Senin gibi g*tler yüzünden biz bakire olmayanlar ' Orospu ' oluyoruz .

Asıl sizsiniz nan öyle olan .

Adama yutturacak .

Anlaşılır zaten , boşuna d*ktirme .

0|3
    1|1
    • Umarım bir kızın olmaz salak şey

• allah sanada senin gibi koca versin ozaman senin gibi namussuz yatmadıgı kız bırakmamış bir erkekle evlenmeyi nasip etsin namusu şerefi olmayan birine denk gelirsin inşaalah

onunda ilki sen olmamış olursun inşaalah

şerefsiz namussuz kıza namussuz adam denk gelir inşaallah

0|0
    0|0
    • Sen sadece senle yatan bir koca bulda gel. lan gerizekalı yatmadıgı kız kalmayan erkek mi var. Hangi dünyada yaşıyon sen. Baban bile yapar lan neyden bahsediyon sen. Saf kızım benim :D

• kız farklı erkek farklı

• aynı allah korkusu varsa yapmaz

erkegede haram nikahsız birliktelik zinadır kadın içinde erkek içinde haramdır aynı ne farkı var din kadına da gönderilmiş erkegede farklı şekilde degil ki

• herhangi bir jinekoloğa danışabilirsin. onlar sana yol gösterir.

0|0
    0|0
  • bir kız arkadaşım istemişti,hiç doktora gitmemiş benden yardım istedi, ben evliyim ve bir bebeğim var, kendi doktoruma götürdüm, öğrendik ki yasakmış, ama düğünden birkaç gün önce gel, yardım ederim dedi, sonra nişanlısına açılmış, gerek kalmadı çok şükür.

1|0
    0|1
    • öyle adamın anasını s. kabul etmiş yani gerek kalmadı ? ne midesizler var

• Arkadaşa geçmiş olsun :(

• teşekkürler ,eşinin yardımıyla geçti çok şükür, şimdi güzel de bir kızları var, anlatmak istediğim o dürüst olmayı seçti ve şimdi mutlu, lütfen yargılamadan önce bir düşünün bilmediğiniz birşeyler de olabilir.

• bozdur diktir ne dünya be

3|1
    1|0
  • Abi sizene ya kimle ne yapmış ne etmiş yaptığım doğru mu diye mi soruyor sanki kız..Bilginiz varsa yazın yoksa yazmayın.

4|1
    5|4
    • anlasılan sende bu yolun yolcususun bacım...

• Burda kimse ahlak bekçiliği yapmıyor onun hayatı ne yaparsa yapsın ana diktiripte insanları ben bakireyim diyerek aldatamaz buna hakkı yok sen bunu savunuyorsan evleneceği çocuğa yazık etmiş olursun gidip anlatsın bakire olmadığı aldatmaktan daha güzel değilmi

• erkek başkasına atladığı zaman ay aldatıldım yuvam yıkıldı dersiniz ama siz çaktırınca birilerine geçiştir gitsin. senin kocanda çocuklarınla ortada bıraksın seni de akıllan.

Yükleniyor...