Bebek çok istiyorum ancak eşim istemiyor.. Nasıl ikna edeceğim?

Bebek istiyorum ancak esim istemiyor birlikte olusumuzun her seferinde dışarı çıkıp bosaliyor kondom da kullanıyoruz ancak iki haftadir iş gezisinde regl oldum en son iliakiye girdigimizden beri ancak simdi reglime dört gün var ağrım falan yok ben de acaba diye umitlendim... hem kondom hem dışarı bosalmayla imkansiz mi tamamen? Nasıl ikna edecegim bilmiyorum :(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kondomu önce aç ve iki üç yerinden iğne ile del ve paketine anlamayacağı şekilde yerleştir, o zaman imkanlı olur :)

0|0
    0|0
  • Yeni mi evlisiniz eğer yeniyse istememesi normal onun yerinde bende olsaydım istemezdim biraz evliliğin tadını çıkartın :=)

0|0
    0|0
  • İmkansız diye bir şey yoktur da çifte korunma epey garantili. Eşin istemiyorsa bir süre daha beklemekte yarar var. Sonuçta ikinizin ortak meyvesine ortak karar vereceksiniz.

0|0
    0|0
    • Evet ustelik son birlikteligimizden beri reglde oldum. . Bu sefer dort gun var ancak regl oncesi hep karnim agrirdi agrimayinca acaba dedim ama imkansiz sanırım

• Bu arada merak ettim siz ne sıklıkta birlikte oluyorsunuz?

• senin adına üzüldüm az önce bir soruya yorum yaptım çocuk istemeyn insan olmaz onlar dünyanın en tatlı varlıklarıdır

0|0
    0|0
  • bacağınla makasa al bırakma içeri boşalmak zorunda kalsın )

0|0
    0|0
  • ya kondomsuz yapmasını iste o tam boşalacakken çıkartma içinden olsun bitsin:)

0|0
    0|0
  • imkansız gibi canım çaktırmadan kondamı del oradan aksın spermler :)

0|0
    0|0
  • boşa o herifi hemen...çocuksuz evlilik mi olur...

0|0
    0|0
  • o geri çekildikçe sen üstüne git

0|0
    0|0
  • bence ondan gizli kondomun ucunu iğneyle del canım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kadının en dogal hakkıdır anne olmak.

Bunu senden esirgeme lüksüne sahip değil eşin. İnsanların evlenme amaçlarından biri de çocuk sahibi olmaktır. 3 yıllık bir evlilikte ertelenecek pek de bir şey kalmamış. Karşına al ve konuş derim

0|0
    0|0
  • Bu yoğun tempoda çocuk ziyan olur. Eğer bebeklik ve okul öncesinde tamamen kendini ona adayabileceksen yap bunu yoksa eşin haklı

0|0
    0|0
  • benim eşim de 2. çocuğu istemedi ve 10 yıl dışarı boşaldı, hep bir kaza olsun diye dua ettim, olmadı, sonunda başka bir sebeple tartıştığımızda "benden esirgedin" dedim, "bu kadar istediğini bilmiyordum" dedi. demem o ki eğer çok istiyorsan mucize bekleme, direk otur ve konuş,10 yıl sonra kıymeti kalmıyor, pes etme.

0|1
    0|0
    • Uc yillik evliyiz hep kondom kullandik kondom oldugu halde dışarı boşaldı... cok karsi hic istemiyor :S ikna edemiyorum.. son birlikte oluşumundan beri regl oldum ustelik ancak simdi reglime 4 gun var normalde bir hafta kala hep agrim olurdu bu sefer olmayinca ümitlendim ancak bosa anladim ki :(

• Sevmiyor pek çocuklari... belki bir yıl sonra düşünürüz ama şimdilerde değil diyor .s japonca tercümanlik yapiyor ben de mimarim isimiz dolayisiyla cok hareketliyiz sürekli yurt dışı seyahatlerimiz oluyor... ondan dolayi hem pek sevmiyor hem bakamayiz diyor bu hareketlilijle

• aslında kulağa mantıklı geliyor ama ne kadar ertelerseniz bu fikirden o kadar soğursunuz, seçim senin ya ikna ya hile( diğer arkadaşların dediği kondomu delmek gibi) ama bana da bu kadının elinde, isterse olur gibi yorumlar çok gelmişti, derdimi kimseye dinletemedim.2 tarafta istemezse olmuyor, allah yardım etsin.kavgayı gözün yiyorsa salya sümük ağla, anlat. ilkinde de erken falan demişti, hamileyken sen istedin, şimdi sesini çıkarma, doğunca mutlu baba, erkeklerde tuhaf.

Yükleniyor...