Kız arkadaşımı terk etmeyi düşünüyorum çünkü bakire değilmiş ama nasıl yapcam.

merhaba arkadaşlar.Benim 3 yıllık sevgilim var.Bende önce de biriyle çıkmıştı.Ama kız oynak bir kız değil yani düzgün bir kız yine de.Ben onu çok seviyordum o da beni çok seviyor.Çok iyi bir ilişkimiz vardı hatta evlenmeyi düşünüyorduk.Benim yşm 23 onun yaşı 20.Ama geçen bana sana bir şey söylemem gerekiyor bunu daha sonra evlenince öğrenmeni değil şimdi öğrenmeni istiyorum dedi.Ben de söyle dedim "Ben bakire değilim "dedi.Eski erkek arkadaşıyla ilişkiye girmiş çünkü o ayrılırım demiş o da çok seviyormuş mecbur kalmış yapmışlar işte.sonra ayrılmışlar neyse.Ama ben onu o ana kadar çok seviyordum evlenmeyi bile düşünüyorduk dediğim gibi.Ama artık değil evlenmek yüzünü bile görmek istemiyorum mesajlarına zar zor cevap veriyorum.Artık gözüme çok değişik görünüyor.Buluşak dediğinde hep geçiştiriyorum ama onu üzmeden nasıl ayrılabilirim.Ben bakire olmayan bir kızla değil bir hayat bir saniye bile geçiremem.Çünkü şrfsiz biri değilim diğer erkekler gibi geniş değilim.Onu çok seviyordum ama bu davranışıyla bitti.Çok soğudum tiksindim ondan.Başka birinin sahip olduğu bir kıza bakmak bile istemiyorum.Ama onu da üzmeden yapmak istiyorum.Bunu nasıl söylememliyim ona ayrılmak istediğimi.

Güncellemeler:

Bekaret benim için çok önemli ben sizin gibi basit bir erkek değilim.Namus konuşuyor burda.Başka erkekle yatsın başka erkeğin olsun sonra da ben de hiç bir şey olmamış gibi bekaret zarda değil diycem hangi kitap yazmış bunu.Bu basit erkeklerin düşüncesi olabilir ancak.
BEN İLİŞKİYE GİRMEDİM ONUNLA DEĞİL HİÇ KİMSEYLE GİRMEDİMMMM.

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bende senin gibi düşünüyorum başkasının altında zevkten inleyen biri gelip böyle dese bir saniye durmam bitiririm istediğim kadar seveyim biter benim için

0|3
    1|0
    • Aynen usta aynennn.Başka bir erkeğin içine girdiği kızı ben napam.

• devam etsen aklına hep gelecek bırak karşına ahlaklı biri çıkacaktır elbet

Kızlar Ne Diyor 11

• bu yazdıklarını desene bana. ben o kadar geniş degilim asla benim olamayav-cak bir kızı sevemem yapamam falan diye.

0|2
    0|0
  • Daha fazla uzatma ayrıl.

0|2
    0|0

• Kiz sana durust oldu..durustlugunu bile sevmedin..

Ilerde bakire sandigin..bakireligi diktirenle evlenmicegin nerden bilceksin..

Kiz üzülmeden ayrilamazsin..yıkılır o..

2|1
    0|2
    • Bulurum bulurum ben bakire olan birini sen hiç kafanı yorma bura ABD değil öyle 16 yaşnıa gelen her kız ilişkiye girsin.Çok var bakire ama bakire olmayanları defetmekle bitiyor işte.

• :)

Bulursun ins :)

Ama unutma seninki de 3 yil ciktigina gore ki simdi 20 yasinda 16 17 yaslarinda bakireligini kaybetmistir..eger seni aldatmadiysa tabi..ve oda ABD de yasamior sanirim dimi?

• Eeee aldatsın aldatmasın artık bitti farkına vardım ve defedeceğim onu.Onun ben başkasıyla çıktığını bile bile çıktım ama hiç kmseyle çıkmamış kızlar da var yani.

• Sevgilisiyle anal, oral yapıp bakireyim diye gezenler var. Sevgilin dua et onlardan değilmiş. Zar bacak arasında değil, beyindedir. Namus konusu bu erkekler çok önem veriyor evet ama her insan hata yapabilir, nefsine karşı koyamayabilir. Eğer sevseydin gözün hiçbir şeyi görmezdi zaten. Hem kendini hem de daha fazla o kızı kandırma.

0|0
    0|1
  • Direkt söyle yüzüne başka bahaneler bulma daha çok üzülür

0|2
    0|0
  • zihniyetini seviyim

0|0
    0|3
    • Elhamdülillah ziyniyetimle gurur duyuyorum.Herkes benim gibi olsa zaten ahlaksızlık olmaz.

• Aahahahahahaha tatmin etmekten korkuyormuşum ben hayvan değilim cinsellik benim için ekmek-su gibi bir şey değil.Evlenince yaparım sizin gibi her hafta yatmıyorum.:D.Ben şimdiye kadar hiç kimseyle yatmadım karşından da aynısını beklemek en doğal hakkım.

• sana cevap vermeye değmez suç bende

• Seviyorsan sende bırakma kızı

0|1
    0|0
    • Başkasının olan bir kızı niye bırakmayım nie hala onla oluyum.

• Bak gücendirmeden ayrılık olmaz tamam mı kız seni seviyor hangi yolla ayrılırsan ayrıl kırılacak sen bir an önce söyle nasıl söylediğinin hiç bir önemi yok emin ol

• Tüm suç onda madem biriyle yattın niye benle oynadın 3 sene boyunca.Şimdi de kırılmayı hak ediyor.

• Sevdiğini harcamak bu kadar kolay mı

0|1
    0|1
    • Nikahlı olmadığın halde bir erkeğin altına yatmak o bir erkeğin içine girmesine izin vermek o kadar kolay mı.

• Bekaret vermek bu kadar kolay mı gizli ... ! ?

• Hayır demek istediğim bekaret olayı değil ben kızı savunmaya çalışmıyorum bu kadar özel birşeyi burada paylaşmanı eleştiriyorum. Bu tamamen benim düşüncem bu jadar özel birşeyi paylaşmak sevdiğn kızı harcamaktır

• siz erkekler böylesiniz işte bir bakirelik bütün sorunları çözüyo dimi bakire olsaydı evlenicektin ama değil diye terkediyosun kusura bakma ama o zaman sen hiç sevmemişsin o kızı sevseydin gözün ne bakirelik nede başka bişey görürdü bir kere o hatayı yapmış seninle evlenmeyi bile düşünen bir kızdan bahsediyoruz çocuk oyuncağı değil bu.hem asıl bakirelik beyinde bir zara bağlayamazsın sen işi o beyninde senden başka diğer bütün erkeği bitirmişse ben o kıza bakire derim ki sen önceden hiç mi bir kızla ilişki yaşamadın erkekler bu işte başka kızlarla yat kalk ama evleniceğim kız bakire olsun ahahaha sizin beyninizi ben..

1|0
    0|1
    • 1.Ben hayatımda hiç ilişkiye girmedim.Ve ben erkek olduğum halde ilişkiye girmemişsim karşı tarafın da kesinlikle böyle olmasını beklerim.

2.Sen hiç 15-30 senelik evli olduğu halde namus yüzünden eşlerinden ayrılan kocalar görmedin mi o adamlar keyiflerinden mi ayrılıyorlar onlar da seviyorlar hatta çocukları olduğu halde ama namus bu başka bir şeye benzemez.Başka bir erkek ona sahip oluyor.Onun oluyor.İstediği kadar bitirsin sonuçta vücudu bir kere kirlendi.Namusu o kadar önemsiz sanmayın.

• Asıl size sormalı bunu ... Sizin için bakirelik bu kadar kolay mı ... !

• ne saçmalıyonki sen yav lafa bak sizin için bakirelik bu kadar kolay mı.Neyi zor verme niye veriyon en değerli şeyini.

• Sen bakir misin?

0|0
    0|0
  • Peki sen bakir misin ?

0|2
    0|0
    • Evet hayatımda kimseyle birlikte olmadım.

Erkekler Ne Diyor 12

• Yazık olmuş. Den bınu ömür boyu hazım edemezsin. 40 yıl sonra nile aklında seni yiyip bitirir.

Sevgilin için de ömür boyu çekeceği bir acı. Ben bu sebepten kızları hep ıyarırım tam bir ilişkiye girmeyin diye. Bir şerefsize kanıp da geleceğindeki huzur ve mutluluğu harcamış.

Umarım kızın bekaretini alan Or..uçocığu hiç mutlu olmaz ve belasını bılur ( sakat kalıp ömür boyu çeksin).

Yapacak yek şey bunu doğrudan konuşmak. Şu an yaptığın çok aşalayıcı. Oda farkındadır.

O sana dürüst olmuş iş ciddiye binince, sende dürüst ol ve anlat herşeyi. Böyle yağarsan üzülür ama kısa üzülür, çünkü mantıklı gelir. Diğer türlü hiç insani olmaz.

2|2
    0|0
    • Evet diyecem zaten suç sende değil o herifte diye bu arada yorumun güzel.

• eğer kıza karşı sevgin bitmişse!

ben bakir bir insanımde

o zaten durumu anlar

kızı kırma yapmış bir hata

türkiyede tahminimce kızların yarısı evlenmeden o işi yapıyorlar

kız dürüst olduğu için kızı tebrik etmekte gerekir

genelde bu konuda erkekler aldatılır

1|0
    0|0
    • Türkiyedeki kızların yarısı mı sen nerde yaşıyon usta.Türkiyede kızların en fazla %10u evlenmeden önce ilişkiye giriyorlardır.Brası ABD mi.

• kızlar sevince veriyor

önce cahillik diyelim

dizilerden öğreniyorlar hayatı

sen kızdan talep etmemişsin

sen bakire olunca seni aldatmak istememiş

genelde kızlar hep gizlerler eski yaptıklarını

• güzel yazmışsın şiir gibi anlamlı olmuş yani.Dizilerden öğreniyorlar hayatı derken çok doğru söylüyorsun.

• Aynı bende senin gibi düşünüyorum kardeşim ...

Bende senin gibi bekarete ve geçmişine çok önem veren biriyim ...

0|2
    0|0
  • Şimdi bekaret zarda değil beyindedirciler üşüşür mk .

0|2
    0|0
  • Sen de benim kafadasın. Ne kadar sevsem de direk terkederim onu

0|3
    1|0
    • aynen usta aynen benim kafadan birini buldum sonuçta.

• problem gibi o zaman bu kız 17 yaşında ilk ilişkisine girmiş o da engeç ihtimal bu ne acele bırakmakla iyi yapmışın helal olsun sana ..bide bu cıktı sevdim verdim kandım verdim inandım verdim kimse veresim vardıda verdim demiyor .. kaç kişiyi sevdin bu hayatta diye bide düşün dur..

0|1
    1|0
  • Sen daha once biriyle yattin mi

0|1
    0|0
    • HYR YATMADIMMMMMMM

• Ozaman hakkindir kardesim dogru bildiginden sasma ama bundan sonra bakire bile bulsan illa opulmus zart zurt olcak ne biliyim ya artik iliskilerde bola sardi be yanliz olmek daha iyi

• Evet kardeşim öpülmüş olur illa :D

• eğer bu durum sana ters ise direk açık açık konuşmalısın

bana bu durum ters Allah selamet versin de ve çek git

0|2
    0|0
  • Geç karşısına söyle kardeşim senin kriterlerini biliyodu sonuçta

1|1
    0|0
  • sen kız arkadaşınımı seviyordun yoksa bekaretinimi bir düşün

0|2
    0|1
    • Bekaret benim için çok önemli ben sizin gibi basit bir erkek değilim.Namus konuşuyor burda.Başka erkekle yatsın başka erkeğin olsun sonra da ben de hiç bir şey olmamış gibi bekaret zarda değil diycem hangi kitap yazmış bunu.Bu basit erkeklerin düşüncesi olabilir ancak.

• bu kız sana yalan söylese gitse zarı diktirse ne olacaktı gelmiş burda tırı vırı yapıyorsun koçum

• Sonuçta öğrendim bir şekilde artık ve bana da defemek düşer.

• Bende olsam aynisini yapardim cunku aklina hep takilacakti o omur boyu

0|1
    0|0
  • 3 yıldır sevgilisin ve 3 yıldır bakire olmadıgını sana söylemedi mi?

ne kadar vicdansızmış ne kadar basit bir kızmış o.

Ama sen de 3 senedir anlamadıysan ayıp

Bu saatten sonra da onu bırakamazsın.

Evet yalan söyledi. Belki de hayatının akışına yön verecektin.

Ama bu kadar zaman gectikten sonra kızı o sekilde ortada bırakamzsın.

Seviyor mu seni? evet sen seviyor musun? eet

Bak bu sekilde düşünme. evet igrenirsin. ama olay o degil.

Sen onun kalbindesin. o da senin. senden onceki hayatını unutmalısın.

Sen daha önce kimseyle olmadın mı? o senin ilk sevgilin mi?

Saçma sapan hareketler yapıp hayatınızı karartmayn. Senden önceki hayatını unut onun. cocukken yaptıgı birşey o.

anladın mı ?

Herkes sevgilisinin ilki ve teki olmak ister. ama maalesef oyle olmuyor. illa kızın biri cıkıyor erkegi kandırıyor ya da erkegin biri cıkıyor kızı kandırıyor. bu sekilde işte hayat. vicdansız ser..siz cok.

Ama 3 senelik ilişkiyi heba edemezsin

1|1
    0|0
    • Usta ben nerden biliyim bakire olmadığını sanki aç göster mi dedim kıza :D ilişkiyemi girelim dedim ona da :D

• o zaman hiç bekleme. bunu kaldıramazsın. bitir.

• Evettt biterecemm.

Yükleniyor...