Kapat

Kızlık zarını kimin bozduğu test yoluyla anlaşılabilir mi?

soru basit kızlık zarını benim almadıgım bir kız var fakat iş benim üzerime kalıcak gibi korkmuyo değilim eğer olay adliyeye mahkemeye falan tasınırsa bir test yoluyla kızlık zarını benim bozmadıgım anlasılır mı ? lütfen kesin cevaplar verin fikir değilde bilginiz varsa söyleyin şimdiden çok teşekkür

Güncellemeler:
Adliye işlem falan başlamadı ama başlama ihtimali var kız 18 yaşından büyük

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• nasıl böyle bir belayı atıyorlar başına kardeşim ya? yamanmaya mı çalışıyor nedir fettanlıkları?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim bozdu anlaşılmaz ama dna'dan blunur. 6 Ay icinde 6 aydan sonra bulunmaz dıe blıyorum.

1|1
    0|0
  • benim bildiğim senden sonra başkasıyla ilişkiye girmezse test yapıldığında en son kiminle ilişkiye girdiği anlaşılabiliyor diye biliyorum böyle bişey varsa oda senin bozduğunu söylerse Allah kolaylık versin derim kardeşim...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• iliski de bulundugu 24 saat icinde adli islem yapilir ve kizda bazi testler yapilirsa kimin yaptigi ortaya cikar.

0|1
    0|0
  • yok öyle bir şey kim bozdu bulamazlar :) kız 18 yaşından büyük ise ve tecavüz etmediysen için rahat etsin.

0|1
    0|0
  • 24 saat içinde bulunur sonra bulunmaz yaş büyükse sorun yok iftira atıyor de

0|1
    0|0
  • süre ne kadar oldu ilişki ile adliyeye sevk arasını soruyorum

0|1
    0|1
  • bişey olmaz hacı ya korkma

0|1
    0|0
  • Muayene ile anlaşılır yaranın eski olup olmadığı.

Ancak senin olayının üzerinden de çok zaman geçtiyse belirleyici olmaz.

Diğer bir konu, kızlık bozmak artık suç değil. Tecavüz suç. Tecavüzü tespit etmek de çok ama çok kolay.

Sana tavsiyem, olaydan sonra kızla yazışman varsa, bunların hepsinin çıktısını al. Mesajları kaydet ve silme.

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz yası tutuyor en kötu ıhtımal para cezası alırsın

0|1
    0|0
  • Anlaşılmaz.

0|1
    0|0
  • evlilik vaadin falan yoksa bozsanda bozmasanda sıkıntı olmaz.. evlilik vaadiyle ilişkiye girmekte suç

0|0
    0|0
  • Korkma yahu kız senden hamile değilse hiçbir şekilde tespit edilemez.

0|0
    0|0
  • böyle birşeyler pek mümkün değil. sadece sperm örneği varsa örnek alıp karşılaştırma yapılabilir onun dıışında pek birşey bekleme.

0|1
    0|0
Yükleniyor...