Mastürbasyonla kızlık zarı yırtılması kafama takıldı?

sadece sürtünmeyle kızlık zarı bozulurmu.yanı içine bişey sokmadan yapılan masturbasyonla.ben mesela çok uzun yııllardan berı yapıyorum.aşşada bır kız arkadaş sormuş aynada baktım göremedım dıye.bende şimdiye kadar hiç bakmamıştım merak ettım ve baktım.ama benım dedeliğim aşşada bıraz fakat baktığımda delıkden başka bışey goremedım.sadece delık var.delığın önünde bişey görmedım ben.boylemı oluyo bılmıyorum.bazı şekıllerıde ınceledım ama hıçbırıne benzetemedım.bıkeresınde mstyn sonrasında sürtünerek yapmıştım küçük toplu iğne başı kadar 3-4 tane kan gelmıştı yastıkla yapmıştım.ama sonrasında yarımsaat sonra falan adet oldum.adet kanı dıye düşünüyorum ama canımda yanmamıştı.aynaya bakınca korktumda:(

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• içine sokmadıysan bozulmaz

0|0
    0|0
    • sokmadım hıçbısey.sadece surtunmeyle yaptım hep.ama bakıncada korktum.jınekolog degılım anlamam ama anlamadımda zaten

• neyse iyi geceler dikkat edin siz yine

• teşekkurederım ıyı geceler

Erkekler Ne Diyor 12

• terzi arif atar üj bej dikiş üzülme

0|1
    0|0
  • Arkadaş. Jinekolog diye bir şey var yahu. Cahil misin nesin. Al oku belki açıklayıcı olur

link

0|0
    0|0
    • burası türkıye elını kolunu rahat rahat sallayıp gıdemıyosun işte jınekoluğa.baktım ayrıca onlarad ama kendım nasıl anlayımkı

• zar esnek yapıdadır. bişey olmaz. hem olduysa da diktir yani napacan başka

• ya bişey olmaz sacmalamayın parmagını icine sokup sokup cıkarmadıkca bozulma diye bisey olmaz biraz mantıklı olun

0|0
    0|0
  • Bu kadar beceriksizlik olmaz..Hiç mi yeşil bibere pirinç doldurmadın hiç mi patlıcan yarmadın bodosloma sallamayın şu zarı..

0|0
    0|1
    • ne dıyon sen hacım ya.nedemek ıstıyon anlamdım

• Onu sen göremezsin zaten bir bakan olmalı yanında. Bakarkende vajinan ışığa doğru bakmalı.

0|0
    0|0
    • normal yanı gorememem.aşşa doğru dar bı delık gordum sadece

• Rica ederim önemli değil. İyi geceler sana.

• ıyı geceler

• penis girmedikçe wajinana kızlığın bozulmaz tatlım sen takma kafana halen kızsın ;)

0|0
    0|0
  • korkma canım bir şeycik olmamıştır durur yerinde

0|0
    0|0
    • olmamıştır dımı bışey.yastık bışey yaparmı pekı.yanı yaptığımda çıplak yapmadım.altımda eşofman falan duruyodu.bu şekılde bozulurmu.

• bence sorun yok yani sürtünmeden dolayıda zar yırtılırsa yürürken bacaklar sürtünür o zaman da yırtılır bana bildir sonucu olur

• tahretlenırken ya da ped koyduğmuzdada yırtılır mantıklı düşününce olmaz zaten ama aklımı kurcalıyo.teşkkurederım tamam soylıycem

• 25-29 yaş arasında kendi kendini imha etmiş olmasın. :)

0|0
    0|0
  • Seninkisi çok büyük ihtimal adet kanıdır. Ama normal zamanda masturbasyon ya sürtünme aşamasında kan geldiyse kızlık zarı hasar görmüş olabilir.

0|0
    0|0
    • yok normal zamanda hıç gelmedı.anlattığım şekılde oldu.bıde çıplak yapmamıştım ozaman.yanı yastığa surtunurken altımda eşofman falan duruyodu

• Çok çekiniyorsan git kontrol ettir.

• öyle olucak sanırım

• Öyle kolaylıkla bozulan birsey degil zar. Esnek yapıda masturbasyonla bozmamazsın. Tırnakların uzun olmalı ve baya bir derine sokmam lazım. Bukadar korkmayın. Hicbirsey olmaz.

0|0
    0|0
    • hıçbısey sokmadım.sadec surtunme yoluyla yaptım

• tamam.teşekkuederım.

• rica ederim nedemek herzaman ;)

• Burdan daha ayrıntılı bilgileri bulursun.

Umarım yardımcı olur link

0|0
    0|0
  • kızlık gitti hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
    • bozulsaydı hıssetmezmıydım ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...