Lezbiyen olur muyum?

mast yaparken kadınlardan daha çok etkileniyorum. Erkeklerin otuzbir çekmesinden falan bir zevk almıyorum. O görüntü, penis falan bana az da olsa iğrenç geliyor. Ama kadının mast yapması kendisiyle oynaması olan videolara bayılıyorum. Sizce bende sorun mu var? Lezbiyen olur muyum?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayır. o kadını kendi yerine koydugun için onun yapmış olduğu herseyi kendi vucudunda yapıyormuş hissettiğinden kaynaklı daha cok zevk alıyorsun. bu kadınlardan hoşlandığın anlamına gelmez. sadece aynı his ve fiziksel durumu paylaştığın için böyle.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bunlar sadece senin fantezilerin .kadın bedeni ve kadının seksi duruşu ,hareketleri ve sexten zevk aldığını görmen sende tahrik edici ve senide son derece istekli ve sanahaz veren durumlar .lezbiyen olduğunu ve bu duygularlada lezbiyen olabileceğini sanmam .

0|0
    0|0
  • Büyüyünce olacaksın gibime geliyor...

0|0
    0|0
  • Alakası yok...

0|0
    0|0
  • evet bende sorun var mıdeğil sen kendin bir sorun olmuş durumdasın toplum için

0|0
    0|0
  • olurmuyum değil olmuşsun zaten güzelim

0|0
    0|0
  • Olmuşsun bile kardeş :(

0|0
    0|0
  • böyle giderse olursun gerçekten hoşlanmıyorsan erkeklerden

0|0
    0|0
  • hımm o penisi hissedince bunu düşünmezsin canım

0|0
    0|0
  • önce bir erkek ile ilişkiye gir. hem erkek ile hem de bayan ile. sonra karar ver derim :)

0|0
    0|0
  • biseksüel olabilirsin,eğer erkeklerden hiç zevk almıyorsan sadece kadınlardan hoşlanıyorsan o zaman lezbiyensindir.

0|0
    0|0
  • Olmussun bile haberin yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yalnız değilsin

0|1
    0|0
  • ne lezi la her kadın öyledir. 31 çekmeyi izlemek banada iğrenç geliyor bu beni lez yapmaz.

0|0
    0|0
  • ay yok be ne lezi ?bir çok kadın aynı şekilde emin ol

0|2
    0|0
Yükleniyor...