Prezervatif vajinada kaldı, ne yapmalıyım?

Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. Korunmak için taktığım prezervatif kız arkadaşımın vajinasında kaldı. Bunun için gerçekten çok endişeleniyorum. Sizce ne yapmamız gerekir? Aradan 2 gün geçti ne olur bana yani bize yardım edin. Başına böyle birşey gelenlerin vereceği cevap için çok değerli, şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar inanın cımbız aklımıza gelmemişti :) o gün kafamızda iyiydi akıl edemedik doğrusu :) kız arakdaşım şuan yanımda değil, ona mesah atıcam cımbız konusunda hatırlatmada bulunucağım :) durumu sonradan güncellerim
Kızı doktoru götürdüm bişey çıkmadı, daha öncede dediğim gibi 2 mizinde o gün kafası iyiydi, sanırım prezervatif kullanmadık ve bunu 2 mizde hatırlamıyoruz :) Şimdi 2. bir sorunsalımız kızın hamile kalıp kalmadığı. Bunun içinde 2 hafta beklememiz gerekiyormuş :( Başımıza iş alıyoruz habire yaa...

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle norlevo içseydi bu arada. sonra parmağıyla iyice derine sokup alsın, hiç mi parmak girdiğinde görünmüyor?

0|0
    0|0
    • denedik ama yaklamıyoruzki ucunu

• valla dediklerini yaptık, kızında boşuna canı yandı, boşuna uğraşmışız yani :) Bu arada iyi niyetinle en çok sen yardımcı olmaya çalıştığın için seni en iyi cevap seçiyorum. Tekrar teşekkür ederim.

• önemli değil, sorun çözülmüş olsun da yeter:)

Kızlar Ne Diyor 9

• elantirik süpürgesiyle cek.

1|0
    0|0
  • napcakmışız kafamıza göre şapka takacakmışız

9cmi 13cm yapmayacakmışız

1|2
    1|0
  • Kendi elinle cıkarabilirsin yahu?

0|1
    0|0
    • denedik olmuyo, ucunu yakalayamadık ki

• Hamile kalmasından mı korkuyorsun nedir anlamadım ki soruyu?

0|0
    1|0
  • Cimbizla cekin fjsgjdhdk

0|0
    0|0
  • Cidden salaksiniz!

0|0
    0|0
    • evet kız arkadaşımla beraber kendimize salak diyoruz zaten, senin bu küstahlığına ne demeli?

• Gerçekler !

• insanlık hali

• kadin doktoru bir müdahaleyle cikarabilir onu cok basit bukadar beklemeniz cok sacma

0|0
    0|0
    • kendi kendi vucut atar diye bekedik atmadı işte :(

• bu hastalik degilki atsin?

• ameliyat olması lazım vajinasında kalmamıştır o böbreğine kadar gitmiştir.

soru soru değil güldük geçtik

0|1
    0|0
    • ne ameliya tmı :( Allahım olamaz :(

bu kadar ciddi bir konuda nasıl gülebiliyorsun hayret ediyorum sana doğrusu?

• rica ederim utandırmak için söylemedim ama orda kalması zaten mümkün değildi hadi geçmiş olsun bu stresi de atlattınız :))

• sağol

• enteresan bir durummmmm

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadın doğum uzmanı çıkarır onu ancak.Vakit geçirmeden gidin.

0|0
    0|0
  • eyyyyy haydar hoca sen varya neler açtın bu memleketin başına :-)

0|0
    0|0
  • Nasıl beceriyorsunuz ben hiç anlamıyorum penisinize uymayan boyda prezervatif alıyorsunuz onuda kadının vajinasında bırakıyorsunuz amatör olmayın bu kadar. Her penise ayrı prezervatif olur.

0|0
    0|0
  • Kafayı kullanacan evladım kafayı:))

0|0
    1|0
    • bi problem var çözüm için anlatıyoruz burada, yardımcı olmayacaksan yazmayın lütfen

• başka biri anlatsa bende dalga geçiyor sanırdım ama inan doğru banada ilk başta şaka gibi kabus gibi geldi, prezervatif orada sanki kuş oldu uçtu ya, denemedik o kadar alamıyoruz gelmiyo elimize

• Ne*varmış a.k. ordu gelse alacak içine

Yükleniyor...