Eşinizin bakire olmadığını evlendikten sonra öğrenseniz ne yapardınız?

arkadaslar evledindigin kisi size bakire olmadıgı sölemedi ve evlendiniz sonra olmadıgını anladınız ne yapardınız

ben yinede yola devam ederim sahip cıkardım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• yalancıyla işim olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senden bu zamana kadar bir şeyleri sallayıp gizlediyse bundan sonra da bunu yapar ki onun için de yol yakinken birakmak en doğru olanı

0|1
    0|0
  • Herkezin başına bişey gelmiş ola bilecek bişey, ama yalanla başlıyan evlilik yalanlarla devam eder, bir kıza sorulmamalı bu, kız kendine güveniyorsa kendi anlatmalı, ama asla yarı yolda bırakılmamalı, benim ile kişiliğim için değil de bakirelim, dış görünüşüm, param için evlenecekse, brak evliliği bana bakmasını bile istemem

1|0
    0|0
  • kandırılmış hissederdim erkek olsaydım

0|0
    0|0
    • enpati yaparsak belki cok severken bırakırım korkusu olusmus olabir

• bir insanın sevgilisine bunu sorması kadar ayıp bir şey olamaz bence

0|0
    0|0
    • sormak degil evlendiginde her sey ortaya cıkar

• geçmiş adı üstünde geçmişte kalmıştır, o konu konuşulmadığına ve nikah da kıyıldığına göre kadın da erkek de birbirinin geçmişini kabullenmiş demektir. o noktadan sonra kimsenin hesap sormaya hakkı olamaz.

• bunu yapan yalanı söleyen bir erkekse onun ağzna sıçarım. ya bir kıza tecavüz ettyse ya da eski sevgilisyle ilşkiye grdiysee ben o zmannda o kadar yaptınmı die sordğum halde. ama kızsa düşünürm beilki kötü bişe başına gelmiştir die.

0|0
    0|0
    • sen neyin kafasını yaşıyorsun bacım bakire diyor bakir değil.

• onlar sdece sıfatt ... asıl sen neyin kafasnı yaşıosn

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla böyle bir durumda yapılacak pek fazla bir şey yok. Ya hızlıca boşanma davası açıp başından def edeceksin ya da kabullenecek senin de dedigin gibi bagrına basacaksın emmeeeee bunu da karşılıksız yapmadıgını mutlaka hatırlatacaksın. Yoksa bir gün eve geldiginde avradı mahallenin tüpçüsünün kucagında hoplayıp zıplarken yakalayabilirsin.Onu da miden kaldırıyorsa ne ala

0|0
    0|0
  • Bakire var bakire var anlatabildim mi :)

1|1
    0|0
    • aynen hocam +1

• Eğer ki bunu zevkü sefa içinde yapıp hallettiyse postalanır ama yok hata yaptım tövbe ettim falan ise kabülümdür sonuçta bu da Allah'tan gelen bir imtihandır. :)

• Ben de yerinde olsam onunla olurum. Bu durum cinsel dünyanızı son derece renklendirir.:)

0|0
    0|0
  • seviyorsam unuturum ve evliliğe devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...