Sizce arkadaşım lezbiyen mi? Yardım lütfen, nasıl anlarım ki?

yakın bir arkadaşım var ve lezbiyen olduğundan şüpheleniyorum...

mesela biz arkadaşlarla bir erkeği beğendiğimzde ve onla ilgili konuştuğumuzda o genelde ilgisiz durur ve “abarttığınız kadar değil” gibi cümleler sarfeder...biraz da erkeksidir kendisi yürüyüşü, giyimi falan. bir de benden hoşlanıyo gibi..son zamanlarda gözlerimin içine bakamıyo gibi. okula falan beni almadan gitmiyo, her dediğimi yapıyo, elimde ağır bişeyler varsa ısrarla yolun sonuna kadar taşıyo falan derste bazen bakıyo, göz göze geldiğimizde gülüp boynunu eğiyo. Yani bu gün bide " saçlarını hep böyle yap, daha bir güzel olmuşsun" dedi (utanarak ama.) sizce lezbiyen mi?

Güncellemeler:
bi ara da erkek vücudunun iğrenç olduğundan söz etmişti. güncelleme için özür diliyorum...
her ne kadar saçma olsa da uzun bir süre sonra soruyu hortlatıyorum...bunu söylemeden geçemiycem çünkü: benim resmimi çizmiş karakalem...bu gün gösterdi..:0 bayağı da güzel olmuş yani oha..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ahahahhaa tam bir erkek fatma :))

olabilir ya lezbiyenlik de hormonsal bir şey dikkat et

1|0
    1|0
    • evet ya biraz öyledir kendileri...

• utangaç da olsa lezbiyen bence o. uygun bir ortam olduğunda açacaktır duygularını

• peki haklısın galiba, cevabın için teşekkürler ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• valla durum vahım sana yazıyo sanırım dediğim gibi en sağlam halı basbasa kalıcaksınız ve anlıcaksın bence

1|0
    0|0
    • ya kendisine çok değer veriyorum ve üzmek de istemiyorum, ilişiğimi kesmek istemiyorum ama bu durum pek hoşuma da gitmiyo off...

• bu pek hayırlı değil ya...

• kaderınerazıolcan sanırım:)

• valla bunlarla anlasılmaz bence sız basbasa kalın ve sex konusu ac bakalım tavrı ne olucak ya kacıcan ya da dewam edıcen;)

1|0
    0|0
  • öyle gibi sanki O_O

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Iletsimi ufakca kes derim

1|0
    1|0
  • lezbiyen olarak söylüyorum bence lezbiyen ama eğer arkadaşının kalbini kırmak istemiyosan ve samimiyseniz açık açık sor, bu durumda onu yargılama ve kırıcak şeyler söyleme bana kalırsa kalbini kırmadan senin erkeklerden hoşlandığını söyleyerek reddet derim

1|0
    0|0
    • ben de hiç kırmak istemiyorum zaten kendisi benim için değerli...

• burdaki erkek arkdaşn ddğii gbii bence sex konusu açın işte şu erkekler kenedeni yatakta nasıl hayal ediosn flan die sor bkalm ne dicek sna

1|0
    1|0
    • işte güncellemedeki gibi bişey söylemişti o da bu dediğinle alakalı...

• işte bu haklısın bayan esrarengız;)

• evet ben de zaten bu tür ilişkinin içine girmek istemem..

Yükleniyor...