O bunu istedi....... Bende istediğini verdim....

2 gün önce. Nişanlımla oturuyorduk hep bir karın ağrısı vardı sonunda eveledi geveledi bakire olup olmadığımı sordu kızdım bir süre konuşmadık felan. Daha sonra soruyu birkere sormuştu alışmıştı zaten. Sürekli soruyordu kızıyordum cevap vermiyordum. Birgün doktora gittim ve sonucu suratına fırlatıp ayrıldığımı söyledim yüzüğü eline verdim ve ayrıldım . İyi yapmamışmıyım sizce bu davranış bir erkeğe yakışır mı erkekler ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• ya kızım çocuğun bunu sorması normal. bu devirde namuslu kız kalmadı ki. çoğu bakire değil. adam da merak edip sormuş. sen de bakireyim deeyip doktora gidersin raporu gösteriirsin. böyle yapmanı gerektirecek bişey yok ki. hem neden nişanı atıyorsun. koalay mı öyle nişan atmak.

aklın varsa özür dile.

0|0
    1|0
    • Emin ol bayan olsan bu soru soruldu diye ağlaya bilirdin bile.

• haklısın seni anlıyorum. ama bu nişan atmana gerekçe göstermez.

zor bir durum. ama çocuğu da anlayış göster. eğer ilk sormasında cevap verseydin belki böyle olmazdı.

benzer durumlarla karşılaştım.

bir kardeş tavsiyesi, çocuğu seviyorsan affet. çocuğu anlamaya çalış.

• tamamda cevabı almamış ki kızmış cevabı söledim demedi dkktiini çkıyrsa

Erkekler Ne Diyor 11

• ne kadar kolay demi nişanı bozmak ayrılmak siz hiç akıllanmayacaksınız. bide güzel birşey yapmışsın gibi yazıyosun

0|0
    0|0
    • Bir bayana bu soruyu sormak hakaret ne kadar kötü bir şey biliyomusun sen ?

• bunu sormak hakaret olabilir. ama nişan atmanı gerektirecek bişey yok. genç merak etmiş sormuş.

• böyle bir soruyu kaldıramam ben...

• kötü bir şey yapmamış ki adam bakireyim desen de inanmasa sürekli sorsa bunun uzerine böle yapsan neyse asırı bir tepki göstermişsin

0|1
    0|0
    • kız, bakireyim deseydi belki uzamazdı. ama adamın bunu sürekli tekrarlaması hem güvensizlik oluyor, hem de adamın başka niyeti olabilir.

• öğrenmeye çalışıyor cevap verse ne olacak kı evet veya hayır diyecek sonuçta değilim dese belki ayrılcak adam

• Bunu sormaya neden gereksinim duyduk?i Kendi paranoyasındanmı şüpheleneceği bişey,bi duyyummu oldu?

0|1
    0|0
  • gerçekten saçmalamışsın. sen onun nişanlısısın sana sormicak da yoldan geçen kıza mı sorucak. aklına takılmış demekki, bilse de bakire olduğunu yine de senin ağzından bikerecik duymak istemiş. hani kızlar sevildiğini bilse bile yine de lafla seni seviyorum denmesini ister ya onun gibi bişey.

0|0
    0|0
  • senin beyin yapın naısl bişey bilmiyorum . bu ilişkiden bence cok güzel cok mutlu olucakmsıınız gibi bir hava sezdim ben yazından .. sende saçmalıkta sınır tanımamışın nasıl bir düşüncen var

0|0
    0|0
  • saçmalmışsın ...ne kadar saçma insanlarsınız siz yaa sizinle yanı devirde yaşadığım için utanç içindeyim...kolay öyle nişan atmak ...çok salaksınız valla...

0|1
    0|0
    • İlk önce sen hakaret etmeden konuşmayı öğren insanlarla nişanı ben yaptım ben atarım eleştirebilirsin. Salak demeye kesinlikle hakkın yok. Seninle tartışmaya girmeyeceğim.

• Bak sinirlenmek istemiyorum gerçekten çünkü beynimle dilim arasında süzgeç yok... Kötü şeyler söylemek istemiyorum işimize bakalım okey ?

• amaan çok tırstım

• Valla cidden bunları yapmışsan...Sen süper,on numara bir kızsın... Adamsın adam :)))

0|1
    0|2
    • Şehit babanın kızıyım ben. Kök söktürürüm adama.

• teşekkür

• Ettum rica :)

• Kızım bir sorunun iki cevabı vardır.evet ya da hayır bayanlar hep bu hatayı yapıyolar lafı çekiyolar

0|0
    0|0
  • sorular cevabını öğrenmek için doğmuştur. düşününce anşlıyorsun

0|0
    0|0
  • seninkide kalite kontrol yapamayacak kadar beceriksizmiş

0|0
    0|0
  • seninkide kalite kontrol yapamayacak kadar becerikmiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi kapak olmuş. bir daha da bakma suratına

0|0
    0|0
  • bir kadın olarak bu anlattıkların gerçekten bu şekilde yaşandıysa seni tebrik ediyorum.

karakterli bir kızın verebileceği en iyi cevabı vermişsin

0|0
    0|1
  • Güzel olmuş iyi yapmışsın

0|0
    0|1
  • ayrılman kötü olmuş sanki...

0|0
    0|0
    • Benim için güven çok önemlidir. Neden kötü olsun ? Gencim güzelim. Ekonomik olarak sağlamım. Kendine güveni olmayan bir insanla yıllarımı harap edemem.

• ya kesinlikle öyle tabi ama sen sonuçta cevap vermemişsin ki , sorabilir demiyorum yaptığı yanlış tamam sormaması gerekirdi sonuçta ayrılmak bu kadar kolay sanırım.. konuşularak halledilebilirdi diye düşünüyorum tabi düşünce yapınız uyuşmadıysa bilemem..

• 1 kere sorulur..

0|0
    0|0
  • o zamana kadar nerdeymiş? nasıl bir güvendir bu anlamıyorum.nasıl bir kafa..

0|0
    0|1
  • Iyi yapmissin

0|0
    0|1
Yükleniyor...