Sorum sitemizin bıçkın delikanlılarına; eşinizin sizden önce anal seks yaptığını öğrenseniz ne yaparsınız?

Sevgilinizle evlenme kararı alıyorsunuz. Evlenene kadar yüzeysel sevişmeden öteye geçmiyorsunuz. Sevgiliniz size bakire olduğunu söylüyor.

Nikah ve düğünden sonra 1 haftalığına balayına gidiyorsunuz 5 * lı 1 otele.

Otele yerleştikten sonra yavaş yavaş sevişmeye başlıyorsunuz. Sonunda eşinizle misyoner pozisyonda ilişkiye giriyorsunuz. Gerçekten eşinizin vajinasından 3-5 damla kan geliyor. Eşinizin kızlığını başarı ile bozuyorsunuz.

2. gece yine sevişmeye başlıyorsunuz. 20 dakikalık ön sevişmeden sonra eşinizle doggy pozisyonunda ilişkiye girmek istiyorsunuz.

Eşiniz arkasını dönüp pozisyon alıyor. O da ne. Eşinizin anüsünde orta parmağınızın rahatlıkla gireceği kadar boşluk var. O heyecanla doggy pozisyonunda eşinizin içine boşalıyorsunuz.

Sevişmeden sonra eşinize soruyorsunuz anüsündeki durumu. Eşiniz açık 1 dille anlatıyor size.

Sizinle tanışmadan önce 5 sevgilisi olmuş. Her 1 isi ile 1 yıl sevgili kalmışlar. Tüm sevgilileri ile anal seks yapmış 100 lerce kez.

Bunu öğrendikten sonra ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Süpermiş :):) bakirelik demek sadece vajinadan vermek demek değil. O kendini kandıran bakirelerden :):)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amca Sen bana ozet gecsen gene kim kime cakmis

1|1
    0|0
  • sadece bozdurmamış kendini ne düşüneceksin onun haricinde herşeyi yaşamış...

0|1
    0|0
  • öfff kendıne bunu yaptıran kızlar yüzünden ve hep bu sekılde kızlarla takılan erkekler yüzünden tüm bakireleri zan altında bırakmaktan zevk alıyosunuz nedır bu bakirelıkle alıp veremedıgınız bakireyım kardesım var mı 29 yasımdayım evlenene kadar hıcbı sekılde yasamayı düşünmüyorum eşime saklıyorum

0|3
    0|1
    • Düşüncelerinize saygılıyım. Bu yazdığım sadece senaryo. Kızmayın hemencecik.:))

• ben kimsenın ne yaptıgıyla ilgilenmiyorum bu haltları yiyipte yapmayana çamur atmasınlar.

ayrıca bu öyle basitçe ince bir zar olayı değil namus önemlidir.Hem dinim açısından bunu yapmıyorum hemde eşime büyük saygısızlık olarak görüyorum doğacak çocugumunda böyle bir annesi olsun istıyorum zira ben herkesin altına girmiş bir anne istemezdim.

• dÜŞÜNCELERİNİZE SAYGILIYIM. vALLAHİ HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR. sİZ KENDİNİZE BAKIN BAŞKALARINA DEĞİL..

• ya bir kere mantık hatası var bu hayalde. anüs esnek bir yapıya sahiptir. anal ilişkiye girmeden önce o bölgenin krem vb. şeylerle yumuşatılıp parmak vb. şeylerle de biraz olsun açılmaya ihtiyacı vardır. yani düşündüğün gibi bin kişiyle yatsan bile anüsünda kalıcı bir boşluk oluşmaz.

0|2
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsunuz. Eski sevgilimin anüsünde boşluk vardı. Gözlerimle gördüm. İnanın.:)

• biyolojik olarak imkansız emin ol.

• Vallahi bilemiyorum. Siz öyle diyorsanız öyledir. Hiç anal seks yaptınız mı sevgilinizle?

• al sana bakire...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Abicim ben anladım sen psikopatsın psikolojik sorunların var...

0|1
    0|0
    • Nasıl anladın? Psikolojik sorunum falan yok. Gayet normalim.:) Yazdığım durum başına gelse ne düşünürsün? Sen buna yanıt versene hele.:))

• İşte demek istediğim de var bir sorun sende.. neyse delisin ama en azından zararsız delilerdensin...

• :))))))))))))))))))))

• Sen nasıl bir hayal gücüne sahipsin ben onu anlamadım.

0|2
    0|0
  • o* nun önde gideniymiş

0|1
    0|0
    • p**evenk olmaya niyetim yok şutlardım ha birde o kadar açıklık varsa o tutamazki sürekli altına yapar bu rezillikte ona yeter

• ne içtin sen, bize de söyle de ondan

içmeyek

0|1
    0|0
Yükleniyor...