Sorum sitemizin değerli bayanlarına.

Üniversitede tanıştığınız sevgilinizle, üniversite bittiğinde evlenmeye karar veriyorsunuz. Evlenene kadar da sevgilinizle sadece yüzeysel olarak sevişiyorsunuz. Sevgiliniz size, ilk gece sana 1 sürprizim var diyor. Siz de sürprizi öğrenmek için sabırsızlanıyorsunuz.

Nikahınız kıyılıp düğün sonrası, 5 yıldızlı 1 otele balayına gidiyorsunuz. Otele yerleştikten sonra 1 er duble viski yudumlayıp sevişmeye başlıyorsunuz. Eşiniz soyunduğunda, o da ne, gözleriniz fal taşı gibi açılıyor. Eşinizin penisi standart boyda ama inanılmaz kalın. Hele penisinin başı gövdesinin 2 katı neredeyse. Eşinizin penisini avuçladığınızda, parmaklarınız birbirine değmiyor. Eşinizin size evlenmeden önce dediği sürpriz buymuş.:)

Çok korkuyorsunuz. İlk gece ne yazık ki eşinizle ilişkiye giremiyorsunuz.

Balayınızın 2. Gününde eşiniz sizi birleşmeye çok güzel hazırlıyor. Yarım saatlik ön sevişme sonrası eşiniz kızlığınızı bozuyor. İlk birleşmede eşiniz sizi arka arkaya 3 kez orgazma ulaştırıyor. Bu durumdan çok ama çok memnunsunuz.

Balayınızı tamamlayıp evinize dönüyorsunuz. Eviniz annenizin oturduğu apartmanın yanındaki apartmanda.

Ertesi gün annenizi ziyarete gidiyorsun. Anneniz sizden çok daha güzel ve son derece çekici 1 bayan. Anneniz size balayınızın nasıl geçtiğini soruyor. Siz de ilk 2 gece yaşadıklarınızı annenize aynen söylüyorsunuz. Anlattıklarınız annenizin beynine 1 ok gibi saplanıyor.

Aradan 3 yıl geçiyor. 1 oğlunuz dünyaya geliyor. Bu arada babanız prostat ameliyatı geçiriyor. Ameliyat sonrası ne yazık ki babanızın cinsel performansı neredeyse sıfıra yaklaşıyor. Ameliyat öncesi annenizle haftada en az 4 kere ilişki yaşayan babanız, ameliyat sonrası ayda 1 kez zar zor annenizle ilişkiye girebiliyor.

1 gün öğleden sonra pasta yapmak istiyorsunuz. Ama evde yumurta kalmamış. Market te çok uzakta. Yan apartmanda olan annenizden yumurta almayı düşünüyorsunuz. Anahtarla annenizin evinin kapısını açıyorsunuz. Mutfağa yöneliyorsunuz. O da ne. Yatak odasından annenizin çığlıkları ve inlemeleri duvarlarda yankılanıyor. Yatak odasına yöneliyorsunuz. Odanın kapısı çok az açık. İçeriye göz atıyorsunuz. Aman allahım, eşiniz annenizle misyoner pozisyonda ilişki halindeler. Annenizin çığlıkları kulağınızı tırmalıyor resmen.

Sessizce annenizin evinden ayrılıp evinize dönüyorsunuz. Anneniz, eşinizle girdiği ilişki sonrası hamile kalıyor.

Bu durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

Annenizin yerinde olsanız, karnınızdaki çocuğu doğurur musunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Allahım hayattan soğudum resmen.

Yemin ediyrum kan beynime sıçradı.

Tövbe estağfirullah. Allah korusun yaaa. Öldürürüm anamıda kocamıda. Kocamın önce şeyini koparırım. Sonra öldürürüm. Annem zaten direkt allah rahmet eylesin.

0|1
    1|0
    • Aman dur sakin ol ya.:)) Çok güldürdünüz beni. Allah ta sizi güldürsün.:))

• Dua edin. :)

• Bütün dualarım sizinle kızım.:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Okumadim ama gene dokturmussundur eminim :D

0|1
    0|0
  • anam öyle bır kadın değil bırak öyle bıseyı damadının yannda rahatca yaslanıp oturamaz bıle bu nasıl bı hıkayedır yahu o yasa gelmıs bı kadın zaten cınsel ıstekte duymaz

0|2
    0|0
    • Olur mu hiç. Kadının 42 yaşında olduğunu düşün. O yaştaki 1 bayan son derece sekse düşkündür. Unutmayın.:) Yazdığım sadece 1 senaryo.

• Kim ahlaksız. Damat mı kayınvalide mi?

• Böyle 1 şey yaşasan ne yaparsın ne düşünürsün? Yanıtla hele bakalım.:)

• İgrnççç ya bende sonuna kadar okudum :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunlar aklına nereden geliyor çok merak ediyorum.

1|2
    0|0
  • Yeminle mal bakiyim vallahi mal

2|1
    0|1
  • Dostum çok fazla hikaye okuyorsun. Hayatının büyük bir bölümü yapmamalısın bu durumu

1|2
    0|0
  • Ne senaryo yazmışsın sen de. Acaba bu prostatlı olan şahıs Sizmisiniz diye aklıma geldi.

2|2
    0|0
    • Yoo ben değilim.:)

• Heeeri19 a yazdığım yorumları okumanızı öneririm..Hem kızı hem anası ile olanı biliyorum demişsiniz. Kız sevgilisinin annesi ile birlikte olduğunu biliyor mu?

• o kadarını bilmiyom. Zaten hoş bişey olmadığı için dinlememem bile. Sadece konuşulurken kulağıma yansıdı ama anlattırmam dinlemem. Utanç verici bir olay.

Yükleniyor...