Genel bir soru olsun; bugüne kadar en çok ne yaşadınız?

hepimiz az çok birşeyler yaşamışızdır cinsellige dair.sorum şu.;

bu güne kadar en çok ne yaşadınız? duygusal bir görüşmeden yataga kadar belki daha ilerisi? aklıma gelmiyor ama farklı seyler yasayanlarda olabilir? cömertce açıklayabilecek olan varmı?

hani kendimden başlim bu güne kadar ilişkiye girmek dışında her naneyi yedim..genelde partnerlerim bakire olduğu için o günahı alamam ilerde ne olacagı belli olmaz diye kimsenin günahına girmek istemedim onun dışında yaptıgımıza zaten günahdı ama yasandı bir şelikde hepimizde öleyiz aslında..ama bayanlara da erkeklere de genel bir soru bu gizliden cvb vererek o cömertiig gösterebilirsiniz?

bu sorum evlilere de gelsin evlendikten sonra her ne sebeple olursa olsun eşiniz dışında biri ile duysgusal bir görüşmeden yataga kadar herhangi bir şey yaşadınızmı?

birde şu konuya değinmek istiyorum ayrıca açıklarsanız?

erkeke olarak bayanlarla herseyi yasıyoruz ama evlenecegımız cıcı dusunen birine geldimi sıra hicbirsey yasamasın isityoruz..bu bir yerde bencillik degilmi? sonucta kadınlarında rahatlamaya ihtiyacı var ama bir erkegı kullanarak gıdermesın ıstıyoruz lakın bizim bir bayanı kullanarak rahatlamamız anormal degılmı o bayanda bır baskasının hanımı olacak sonucta ılerde? gercı bu duruma ıkı taraflı bakmak lazım yapan bayanda ısteyerek yapıyor sonucta ama..erkek acısıdan bakınca bu dusunce cok bencılce evlenecegı hanımın tertemız pürü pak olmasını istemesi? ben ataerkil bir toplumdan geldigimiz için ve kadın da erkekgın gözulde degerlı oldugu ıcın namus denınce kadın akla geldıgı ıcın kadına bu tur seyler yasak ama oda bır ınsan? erkekgın ıcındekı o sehvetı onlarda tasıyor? hemcınslerım temız degılsek nıye tertemız bırını arıyoruz? haksızlık degılmı bu?

kadınlarında sehvetıne nefsine yenik düşmesi normal bence..ama bayanların şöyle bir kötü durumu var cözebilmiş degilim kadın kısmınada deger verdigin mi kıcı basşı ayrı oynuyor uslu durmuyorlar ona deli oluyorum bizmi sevinçlerini çok abartıyoruz onlar mi? hadi bakalım genelleme yaparak güzel bir cvb verin :d

bayanlar sımdı kıcı bası vs.. tuhaf laflar kullanmış olabilrim ya da size farklı gelebilir şimdiden özür dilerim anlatma tarzı ile alakalı..soruyu ve beni kötülemeyin..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• evliyim ve evlilik sonrasi esim disinda kimseyle birlikte olmadim.. buyuk konusmak gibi olmasin ama allah sasirmasin umarimda olmam

1|0
    0|0
    • amin ..rabbim kimsei sasırtmasın..

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok sevdigim eski sevgilimle yasadim . Aslinda bana dokunmadi bile ben optum onu hic pisman olmadim onu cok sevdim epey zaman gecti ama artik dusunmuyorum kimseyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok uzun yazmışsın okumak zor geldi

0|0
    0|0
    • :D cvb niye verdin o zaman :D es geçip gideydin arkadaşım :D

• çok incesin..

• yok ya hiç ince değilimdir aslında

Yükleniyor...