Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var??? ....

benim 8 aydır hayatımda bayan kuaförü olan bir sevgilim vardı 24 yaşındaydı ve beni ailesinin içine aldı herkesle tanıştırdı çokta mutluydum onunla ailesiyle benide çok seviyolardı ama bir gün cüzdanında prezervatif buldum bu ne deyince önceden kalmış falanfilan dedi yeminler etti sonra attı fakat daha sonra bir gün otururken tekrar baktım çaktırmadan yine koymuş geçen akşamda evde diilmiş benim telime bakmadı mesajlarıma cevap vermedi ertesi gün sorduğumda evdeydim uyuyakalmışım dedi ama annesine sordum evde diildi kızım sana yalan sölemem dedi ve bende o günden itibaren bununla irtibatımı kopardım mesajlarına cevap vermedim aramadıda zaten sizce doğru bişeymi yaptım siz olsaydınız napardınız ?:( çok canım yandı ama geçicek biliyorum

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan hata yapabilir. Hepimiz hayatımızda türlü türlü büyük ve küçük çapta yanlışlar yapıyoruz. İçimizdeki ruh ile dışımızdaki büyük dünyada sıkışıp kalıyoruz. Bazen duygusal kararlar alıyoruz, yanlış olduğunu bile bile, bazen de mantıklı kararlarla acımasızlık timsali oluveriyoruz. Ama bir şekilde içimizdeki ruhla dışımızdaki dünyayı bir kapta tutmayı başarmaya çalışıyoruz.

Şimdi gelelim bu iç-dış dengesi kapsamında sorunuzun cevabına.

Aldatıp aldatmamasını bilmiyorsunuz neticede ama yalan söylediğini biliyorsunuz. Herkes kendine şunu sorsun; aldatıp dürüst olarak bunu söyleyen insan mı daha iyidir, yoksa aldatmadığı halde her türlü yalanı söyleyen bir insan mı daha iyidir? Herkes ikisi de kötü diyecek ama seçme şansınız olsaydı hangisi daha çekilebilir? Bana göre yalan söyleyen insan tipi daha tehlikelidir. Çünkü bugün aldatmasa dahi yarın aldatacağı kesindir, zaten kişilik açısından değerlendirdiğimizde yalan söylemek de bir aldatma değil midir? Ben yalan söyleyenlerden korkarım, aldatıp dürüst davranana neticede ne yapacağınıza kolay verebilirsiniz ama yalancıyla emin olun stres, sıkıntı ve acı yaşamaktan kendinizi alamazsınız.

Yerinizde olsaydım, anında nokta koyar, duygularımı akışına bırakır ve bu süreci bir şekilde atlatmaya çalışırdım. Dipnot: Bu sürecin içerisinde hayatınıza birini almayın, çivi çiviyi söker düşüncesi çok acımasızca ve duygusuzca bir fikirdir. Neticesinde acınız geçtiğinde o insanı da siz yarı yolda bırakacaksınız, vebal almaya gerek var mı?

Saygılarımla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hımm.. sanırım geçici ilişkileri oluyor. Doğru karar vermişsin bence.sonradan aramamış olmasıda ya kararsız olduğunun ya da ilişkinize ciddi bakmadığına işarettir.

0|0
    0|0
  • bayan kuaförlüğü dışında ek iş olarak sokakta balon satmıyorsa ayrılman iyi olmuş

0|0
    0|0
  • erkek kuaforler cok tıklayandır.cok da hıkaye dınlemıslıgım vardır bu konuda.dıkkat et annadın sen onu ;P

0|0
    0|0
  • iyi yapmışın

0|0
    0|0
  • galiba adam gizli playboylardan...

Cüzdanda prezervatif tasımak ney lan!

ben bile bekar adamım boyle bir şeye ihtiyac duymuyorum.

Bu ne demek biliyor musn?

Yolda, bir yerde isteyen olursa ilişkiye girmeye hazırım diyor...

Sen cıkardıgın halde cuzdanına geri koymus baksana...

Sen başının sağ ust ve sol ust tarafına bak bakalım boynuzların ne çıkmaya basladı heralde :(

0|0
    0|0
    • ama bitirdim sonuçta zararın neresinden dönersek kardır ...

• dimi bide beni ailesinin içine aldı çok pişmanım o yüzden :(

• boşver ya, hatırlamaya bile değmez,

Onu geçmişine aldıgını sayma bile bence, hiç olmamıs gibi say...

Pİşmanlıkların bittiği yerde yeni umutlar baslar...

(Not: kendimden bahsetmiyorum)

• Eğer durum anlattığın gibiyse cüzdanında ki prezervatif de önemli değil bana göre.

Sana Söylediği yalan yeterli... yalanlar üzerine kurulu bir ilişki zaten ilişki değildir.

Onu unutmanın en kolay ve iyi yönü bence biran önce sevgini hak edecek başka birisidir.

Sana bundan sonra ki Onsuz hayatında Mutluluklar Dilerim.

0|0
    0|0
    • evet doğru söylüyosun sevgimi hak edicek başka birini hayatıma alıcam :)

• aldatmış seni balon yapıp oynama gbi bir adeti yoksa olan o

0|0
    0|0
  • bence sen doğru olanı yapmışsın tebrik ederim seni

0|0
    0|0
  • 8 yıl sonra anlamandan iyidir 8 ayda anlaman. yol yakınken ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • Cevap zaten ayrıntıda gizli.Başkalarıyla yatıp kalkıyormuş çocuk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayrılman doğru olan

0|0
    0|0
  • Iyı yapmışsın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dusup kalkmis biriyle daha konusma igrencc adam

0|1
    0|0