Fakültemde cinsellikle ilgili departman başkanıyım. Avmlerde O.K. dağıtmaktan başka fikirler var mı?

Scora üreme sağlığı departman başkanı seçildim.Köylere gidip nenelere korunma yollarını anlatmak ve avmde prezervatif dağıtmak gibi projelerimiz zaten var ama daha extradan yeni fikirlere de ihtiyacım var .önerileriiniz ve çılgın fikirleriniz var mı ?şimdiye kadarki en çılgın başkan olmak istiyorum adım marka olsun .

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• neden doğum kontrolü?Türkiye'nin nüfusu eriyor.Profiline baktığım zaman sanırım kendini devrimci bir hatun olarak tanımlıyorsun.Ancak bunlarında Türkiye'deki askerlerinden olmayı da ihmal etmiyorsun gibi: link ne dersin?bu iştwe bir terslik yok mu sence?bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Prezarvatif çeşitlerini bir torba ya da kutuyu koy.

Kutunun yanına ise seçilen her prezarvatife göre komik ama açıklayıcı kısa yazıların olduğu bir stand veya afiş hazırla.

Ve sonra gönüllü olan birisi tombala misali oyuna başlasın... ;)

0|0
    0|0
  • tayyipe(3 çocuk) inat korunuyoruz sloganı atın

1|0
    0|0
  • tümden giyip yolda durun dağıtın bir taraftanda:D

0|0
    0|0
  • Nenelere ilşkide korunmayı, dedelere de fantezide şehveti artıracak şeyleri anlatırsan bir hayır duası alırsın

1|0
    0|0
  • 2 çıtırda bana yolla korunma dersi versinler bana benden nasıl korunuyorlar bakalım :D

0|0
    0|0
  • Bu sitedeki profilimi yaratıcı fikir vermeye adadım zaten... 100 adama yardım. Yok arkadaş artık bedava fikir.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım niye nenelere doğum kontrol yollarını anlatıyorsun adı üstünde nene zaten

0|0
    0|0
  • hangı unidesin ya :)) merak ettım

0|1
    0|1
  • bence sen bu işi bırak

0|0
    0|0
  • bekarlart içinde bir projeniz olursa sevınrım :P

0|0
    0|0
  • Üstümden prim yaptırmaaaaaaaaaaam :)

0|0
    0|0
  • vajinaya biber sürsünler:)

0|0
    0|0
  • sevgilin falan yok mu senin ://

0|0
    0|0
  • Bence bu konuyu burada açmamalıydın bütün abazaları çekicen şimdi

0|0
    0|0
  • avm de cinsel ürünler standı aç...2 sexy hatun da yanında ..satış rekorları kırarsın...

0|0
    0|0
  • afişler bastır canım

0|0
    0|0
  • En iyi fikir bana iri memmeli hatun ayarlamak. Kılsız olsun lokumum.

0|0
    1|2
    • Çılgın olsun dediler yardırdım panpalar.

-Beyler, Ağalar İstanbul ne tarafta?

-Gel gösterelim anaaam.

• Her gece rüyamda bunu görüyorum. Bıngıl bıngıl memeler kafa tasıma baskı uygulayarak, kanlı sümük çıkarıyorlar :(.

• ay ne kadar ıgrencsın abazalıktan olcen bıde hala kılsız olsun dıyosun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...