Bakire olmak evlilikte sorun mu oluyor?

Sanırım burada bir soruda görmüştüm. Bakire kızın ilk ilişkisinden sonra birkaç gün ilişkiye girilemiyor, günler boşa geçiyor falan diye. Erkekler gerçekten böyle mi düşünüyor? Ya da birkaç gün ilişkiye girilemiyor olayı gerçekten var mı?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• bu yorum yapan arkadaşlar kızlık zarını soğan zarı sanıyor heralde,zar dediğimiz şey bir et parçasıdır ve onu yırttığın zaman hani parmağın kesilir ya dokunduğun zaman acır işte oda öyle bişey o yaranın kapanması lazım yoksa hep acı çeker kadın en az 3 gün beklemeledir erkek olacak olan vatandaş erkekse tabi kadınını düşünüyorsa sen bakma öyle 1 gün sonra yine beraber olduk diyenlere yalan söylüyolar esnek değilse tabi ok

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• vay la günler boşa geçiyor ha :D herhalde evlilik sadece yatak odasından ibaret fabrika 7 24 çalışmalı yoksa işler yürümez bakire olsan dert olmasan dert istekli olsan dert isteksiz olsan dert bu evlilik ne dertli işmiş be

1|2
    0|0
  • olsa ne olurki karı diyye aldıysa adam öküz değildir heralde karısının 2 gununu anlayısla karsılar :S ayrıca beklenmesi normal fazla uzun zaman olmadı haberlerde Okudum gerdek gecesinde iş bittikten sonra devam edildigi icin hatun ölmüş kanamadan saglıklı olan beklemektir

1|0
    0|0
  • Kızlık şahsiyetli bir kadının onuru,gururu ve hayatının dönüm noktasıdır...Gerdek gecesi onu verdiğinde hayatı boyunca hep gururla onu hatırlar ve taşır...

Ama bir otel odasında ,ya da sıradan bir yerde verirse zmanla da onun ukdesini içinden atamaz ! Bu dediklerim şahsiyetli bir kadın için...

Geelelim soruna ; Alakası yok ! kızlık bozuldu mu ertesi gün devam,sıkıntı yok yani... Spesifik olarak bazı kadınlarda olur bazı hasarlar ama nadirdir... o da ancak bir gün sürer...

0|2
    3|0
  • böyle bişeyi ilk defa senden duydum

0|0
    0|0
  • günler boşa geçiyor demek buna çok güldüm :D

0|0
    0|0
  • Bakire olmak değilde olmamak sorun yaratır bence...

1|1
    1|0
  • Günler boşa geçiyorsa nikahı 2 gün erkene alsınlar :D

0|0
    0|0
  • Bence kimi görüşlere göre olmamak daha şiddetli ters etki yaratır

0|0
    0|0
  • Bilmem ilk defa duydum böyle bişey.

0|0
    0|0
  • sacmalama ya

0|0
    0|0
  • girilirde kanamasına bağlı en azından bir gün

0|0
    0|0
  • biz en çok iliykiye ilk bir haftada girdik günde 5-6 kez yaptığımız oldu

0|0
    0|0
  • ne acısı ya kim uyduruyor

0|0
    0|0
  • ilk gecede cinselliğe girince kizin kızlık zarı yirtildikdan sonra bir kaç gün cinselliğe girilmesinin nedeni kızların ağrı cekmemesi için kızlık zarı yirtildikdan sonra cinselliğe yeniden girildinde Penis içindeken o ilesmemiş olan kızlık zarı baze bayanlarda zevk yerine acı vermekte ve buda doğru 2-3 gün boyunca cinselliğe girilmemeli!

0|0
    0|0
  • bence kadının durumuna göre süre değişir..

0|0
    0|0
  • ya eşinle bir ömür geçireceksin, iki gün beklesin. ben iki gün ara vermiştim, bütün tavsiyeler de bu yönde. bekaret çok önemli bence de. evlenmeden önce hem bacak arasını, hem de aklını başka erkeklerden/kadınlardan korumalı kadın ve erkek.

0|0
    0|0
  • Zardaki yırtılma iyileşmesi için geçen zaman mı sorun olacak, evlenene kadar bekleyen erkek bir kaç günde sabreder, küçük meseleler evlilikte sorun olmamalı bence.

1|0
    0|0
  • hiç alakası yok.biz 1 hafta aralıksız yapmıştık

0|0
    0|0
  • Günler boşa geçiyor değil. Kızlık zarında bir yırtılma olduğu için onun iyileşmesi için bir hafta birlikte olmamak bayan için iyidir dedmiştik

0|0
    0|0
  • şöyle bir durum var.. bakire birisi ilk kez ilişkiye girerken, heycanda korkudan ve gerginlikten dolayı kolay bir süreci olmadığından tahriş fazla olur, onun içinde 4-5 gün kendisini toparlaması için beklenmesi makbuldür... yani beklenip kendisini toparlarsa sonraki süreçte daha rahat etcektir. ama ilk geceden sonra günaşırı yaparsa tahriş artcaktır ve çekilmez ağrıları olcaktır. buda kızı cinsellikten doğutur. bir erkek bakire olmayan bir kızı kolay kolay istemez bu arada..

1|1
    1|0
  • kişiden kiiye değiir,bakireyken olduğum sevgilimde ertesi günde olduk bişey olmadı,tabi ilk yaptıktan sonra iliğimi ipliğimi kuruttu kızlar böyledir bir açıldılarmı doymak bilmezler:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır böyle bişey yok. ama incitmeden olması lazım elbette. hergün yapılırsa daha çabuk iyleşiyor

0|0
    0|0
  • beklenmeli bence de. birkaç gün değil mümkünse minimum 3-4 gün. anca kendine geliyor zaten yaşayınca anlarsın

0|0
    0|0
  • Atıp tutmuşlar da yanlış biliyorlar. bekaret bozulduktan sonra bir kaç gün ara vermek gerekir. hem vajinanın yeni duruma alışması hem de enfeksiyondan korunmak için bu şarttır!

İlgisi yok diyenler "balayı sistiti" diye bir şey de mi duymamışlar

1|2
    0|0
Yükleniyor...